18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Sztruks 2024-08-18, 18:53 1
Widać że ustawka w wy się podniecacie
Zgłoś
Avatar
rybsony 2024-08-18, 18:59
Polak_mały napisał/a:

Ustawka?



Dokładnie tak Sherlocku
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-08-18, 18:59
@Sztruks: W którym miejscu to dokładnie widzisz? I skąd pomysł, że to ma coś wspólnego z bijatyką patusów?
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-08-18, 19:14
smc napisał/a:

Dopóki leży na ziemi, to jest cięższa. Leci dopiero, gdy jest lżejsza. Dlatego mi nikt nie wmówi.



Czyli sam przyznajesz, że lata maszyna lżejsza od powietrza.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-18, 19:26
Lata cięższa, która się staje lżejsza. Jak wyląduje, to znowu jest cięższa. Nierozumiem jak to działa.
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-08-18, 20:41 3
Na 100% fejk, bardzo dobrze wykonany przez profesjonalistów.

Balon za szybko zostaje napompowany i zbyt szybko się unosi. Lina przywiązana do balona pojawia się z nikąd. Poza tym przy wykonaniu tego typu prawdziwej akrobacji wystąpiło by zbyt duże prawdopodobieństwo uderzenia głową o chodnik.

Prawdopodobnie scena z panną pociągniętą za linę została nakręcona w profesjonalnym kaskaderskim green roomie, potem panna została nałożonana na scenerię miejską, a balon został wygenerowany przez AI i również wklejony.
Zgłoś
Avatar
jarzyna 2024-08-18, 20:50
Dobra ustawka to by była jakby ona spadła
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-18, 21:32
Baronessa napisał/a:

Na 100% fejk, bardzo dobrze wykonany przez profesjonalistów.
Balon za szybko zostaje napompowany i zbyt szybko się unosi. Lina przywiązana do balona pojawia się z nikąd. Poza tym przy wykonaniu tego typu prawdziwej akrobacji wystąpiło by zbyt duże prawdopodobieństwo uderzenia głową o chodnik.
Prawdopodobnie scena z panną pociągniętą za linę została nakręcona w profesjonalnym kaskaderskim green roomie, potem panna została nałożonana na scenerię miejską, a balon został wygenerowany przez AI i również wklejony.



Skąd pomysł, że balon zostaje napompowany?

Lina jest z lewej strony - nie pojawia się znikąd.
Zgłoś
Avatar
Bodziosowy111 2024-08-18, 21:46
Widać odrazu ze to AI, jednak stare pryki z sadola zostają w tyle i dają się roboć na takie filmiki
Zgłoś
Avatar
lysy-72 2024-08-18, 22:04
To olimpijska dyscyplina?
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-08-19, 0:20
Tak to jest jak się z murzynem gada.
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-08-19, 2:27 2
@sothis: @Piecu88: @Metyl30: @Bodziosowy111: No ale po czym to widać, że to AI? Wszyscy spece tacy mądrzy! "widać przecież, widać, widać!"
Kurwa, gdzie? Która klatka, który piksel? Gdzie mam patrzeć i na co, żeby to zobaczyć?

@żmij: Takie filmy, jak ten z Zeleńskim to ja sobie Faceswapem od zeszłego roku na swoim kompie robię. Z kompletnym amatorem nie rozmawiasz. Nie znam się na lataniu balonem, ale o obróbce wideo coś tam wiem. A palniki na twoim filmie też są wygaszone od 2:40...

Ja rozumiem, że dzisiaj co raz trudniej to odróżnić, ale jakoś jedni widzą to od razu, a drudzy wcale i doszukują się prędzej reżyserowanej akcji kaskaderów w co jestem w stanie uwierzyć.

@velture Cho no tu, proszę. Weź się też wypowiedz, bo drama jest.
Zgłoś
Avatar
sothis 2024-08-19, 7:52 1
Andrzejas napisał/a:

@: @: @: @: No ale po czym to widać, że to AI? Wszyscy spece tacy mądrzy! "widać przecież, widać, widać!"
Kurwa, gdzie? Która klatka, który piksel? Gdzie mam patrzeć i na co, żeby to zobaczyć?
@: Takie filmy, jak ten z Zeleńskim to ja sobie Faceswapem od zeszłego roku na swoim kompie robię. Z kompletnym amatorem nie rozmawiasz. Nie znam się na lataniu balonem, ale o obróbce wideo coś tam wiem. A palniki na twoim filmie też są wygaszone od 2:40...
Ja rozumiem, że dzisiaj co raz trudniej to odróżnić, ale jakoś jedni widzą to od razu, a drudzy wcale i doszukują się prędzej reżyserowanej akcji kaskaderów w co jestem w stanie uwierzyć.
@ Cho no tu, proszę. Weź się też wypowiedz, bo drama jest.



A bo ja wiem jak Ci to wytłumaczyć ? Było kilka teorii w wątku. Nie wiem, kojarzy mi sie z różnymi wytworami AI a nie bardzo z prawdziwymi nagraniami i tyle. Pooglądaj filmy tworzone przez sztuczna inteligencję, te lepsze, to po jakimś czasie pewnie będziesz łapać który film robiła. Ale to przez chwile, bo AI sie rozwija i pewnie nie da sie niedługo odróżnić. Chociaż w sumie juz pewnie sie nie da.
Zgłoś
Avatar
atbi 2024-08-19, 9:16
Polak_mały napisał/a:

Ustawka?



100% ustawka
Ona miała kostkę owiniętą szeroka miękką taśmą a do niej przypięty karabinek przez który swobodnie chodziła lina. Po cholerę ktoś miał by tak to montować?
Gdyby chciała tylko pilnować balonu to bu miała pine w rękach a nie jak bungee do nogi...
Zgłoś
Avatar
zajac1190 2024-08-19, 9:22
O jebana! Ciekawe czy się zesrala w gacie

[ Dodano: 2024-08-19, 09:26 ]
O jebana! Ciekawe czy się zesrala w gacie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie