18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Novik 2024-08-19, 10:11 1
Polak_mały napisał/a:

Ustawka?



Gdzie i po ilu?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-19, 11:04 2
Andrzejas napisał/a:

@: @: @: @: No ale po czym to widać, że to AI? Wszyscy spece tacy mądrzy! "widać przecież, widać, widać!"
Kurwa, gdzie? Która klatka, który piksel? Gdzie mam patrzeć i na co, żeby to zobaczyć?
@: Takie filmy, jak ten z Zeleńskim to ja sobie Faceswapem od zeszłego roku na swoim kompie robię. Z kompletnym amatorem nie rozmawiasz. Nie znam się na lataniu balonem, ale o obróbce wideo coś tam wiem. A palniki na twoim filmie też są wygaszone od 2:40...
Ja rozumiem, że dzisiaj co raz trudniej to odróżnić, ale jakoś jedni widzą to od razu, a drudzy wcale i doszukują się prędzej reżyserowanej akcji kaskaderów w co jestem w stanie uwierzyć.
@ Cho no tu, proszę. Weź się też wypowiedz, bo drama jest.



Człowieku, to jest kurwa dramat jacy debile tu siedzą. Jeden kretyn nakręca drugiego, aż uradzili, że to AI

Gdyby stanął przed nimi iluzjonista i wykonał jakąś "magiczną" sztuczkę, to poszedłby im dym z kopuły i zaczęliby wrzeszczeć jak czarnuchy.
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-08-19, 12:58
@Sztruks: @rybsony: @jarzyna: @atbi: @polakwrocek: @Polak_mały: @sberek38: @EinsZweiPolizei: @Antoni79: @Pietrushka: @Rumburak3000:

Wy sami jesteście ustawka, jełopy...
Zgłoś
Avatar
atbi 2024-08-19, 14:01
Andrzejas napisał/a:

@: @: @: @: @: @: @: @: @: @: @:
Wy sami jesteście , jełopy...



Albo AI
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-08-19, 14:27
@atbi: Albo twój stary! Gówno, a nie AI. Nikt z was nie potrafi powiedzieć, gdzie widzi o AI. Wy po prostu jak czegoś nie rozumiecie, to piszecie ustawka/AI/fejk ale argumentów za tym idących zero. Oczywiście, jak to u baranów bywa w stadzie, skoro całe stado beczy, to muszą mieć rację. I tak w kilkunastu pierdolicie farmazony i się nawzajem po plecach poklepujecie śmiejąc się z innych, choć sami nawet nie wiecia ani co to jest AI, ani co to jest ustawka.

Do książek, matoły! Za dwa tygodnie obecność będą sprawdzać.
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-08-19, 14:31 1
Andrzejas napisał/a:

@: @: @: @: @: @: @: @: @: @: @:
Wy sami jesteście , jełopy...



Czasem naprawdę mi się wydaje że większość ludzi dookoła mnie oscyluje w granicach 60 IQ.

Ja uważam że to jest ustawka nie grzebana komputerowo.

Jak jakiś debil uważa że to się stało naprawdę to chuj mu w dupę i na imię
Zgłoś
Avatar
atbi 2024-08-19, 14:39 1
Andrzejas napisał/a:

@: Albo twój stary! Gówno, a nie AI. Nikt z was nie potrafi powiedzieć, gdzie widzi o AI. Wy po prostu jak czegoś nie rozumiecie, to piszecie ustawka/AI/fejk ale argumentów za tym idących zero. Oczywiście, jak to u baranów bywa w stadzie, skoro całe stado beczy, to muszą mieć rację. I tak w kilkunastu pierdolicie farmazony i się nawzajem po plecach poklepujecie śmiejąc się z innych, choć sami nawet nie wiecia ani co to jest AI, ani co to jest ustawka.
Do książek, matoły! Za dwa tygodnie obecność będą sprawdzać.



Wyszedłem z roboty i miałem 5 minut na google.
To co tu widzimy to cyrk CIRQUE INEXTREMISTE a numer z człowiekiem porwanym przez balon za nogę jest ich popisowym. Wpisz se nazwę w YT.
A co do tego AI To tylko zaprzeczałem temu że to zwykły wypadek. Napisałem chujowo bo na szybko pod stołem żeby majster nie widział XD
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-08-19, 14:39
@Pietrushka: Tak, jak się spodziewałem po tobie, Pietruha, nawet nie kliknąłeś w link, bo nie wiesz jak to działa.
...no ale ty już na liście zjebów figurujesz podwójnie. Z tym IQ to też jest ciekawa sprawa: Wiesz, że największą wiedzą jest świadomość własnej ignorancji, a im głupszym się jest, tym bardziej ma się wrażenie, że należy się do intelektualnej śmietanki?

[ Dodano 2024-08-19, 14:42 ]
@atbi: No kurwa nareszcie! Jakieś konkrety! Piwo, człowieku! I sprawdż sobie, co to jest ustawka.

A wy, ciule zasrane od AI, wszyscy na listę wpadacie.
Zgłoś
Avatar
maninbalaclava0000 2024-08-19, 15:54 1
Babeczka pochodzi z francuskiego zespołu cyrkowego Inextremiste byłem na ich występie i to jest element ćwiczony do pokazu.
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-08-19, 15:55
Andrzejas napisał/a:

@: Tak, jak się spodziewałem po tobie, Pietruha, nawet nie kliknąłeś w link, bo nie wiesz jak to działa.
...no ale ty już na liście zjebów figurujesz podwójnie. Z tym IQ to też jest ciekawa sprawa: Wiesz, że największą wiedzą jest świadomość własnej ignorancji, a im głupszym się jest, tym bardziej ma się wrażenie, że należy się do intelektualnej śmietanki?
@: No kurwa nareszcie! Jakieś konkrety! Piwo, człowieku! I sprawdż sobie, co to jest ustawka.
A wy, ciule zasrane od AI, wszyscy na listę wpadacie.



No i widzisz, patafianie Gadałem od samego początku że ustawka i nawet szkoda mi było poświęcać czasu na szukanie źródeł i innych bredni.
Na szczęście kolega @atbi wyjaśnił.

I tak strasznie się rozpisałeś na temat śmietanki intelektualnej i naprodukowałeś się żeby mnie poniżyć a:
po 1 wyszło (jak zwykle) na moje
po 2 ja się nie uważam za intelektualną śmietankę, jestem zwykłym robolem fizycznym ale należę do starej generacji ludzi dla których pisano w instrukcji obsługi pilarki spalinowej informacje na temat samodzielnego serwisowania tej że piły a Ty waćpan jesteś z tego pokolenia dla których w tej instrukcji są umieszczane napisy "nie próbować zatrzymać łańcucha pilarki genitaliami"

Pozdro

PS. A nawet już jakieś ameby wrzucały filmy z pompowania balonu i że to jest nie możliwe xD
Ja pierdole, cyrk to jest w komentarzach a nie na filmiku hahahahaha.

Nie odpisuj bo nie będę już tu zaglądał, wyrażam tylko własną opinię a Twoją mam tak głęboko w dupie że czuję to aż pod potylicą
Dopisz mnie jeszcze na jakieś dwie czarne listy, uwielbiam jak jakieś zjeby prowadzą takie listy bo skupiają się sami wokół mojej osoby i nawet nie muszę prosić o atencje.
Tak właśnie zarabiają "królowie RZycia", pokazują błazenade i wkurwiają takie ameby jak Ty, żeby nabijali im wyświetlenia i spuszczali się nad każdym gównem jakie wyleci im z dupy
Zgłoś
Avatar
Medyk 2024-08-19, 18:46
Ale musiała narobić w zrobię.
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-08-20, 5:19 1
@Pietrushka: Tylko, że to nie jest ustawka, matole. Tak, jak napisałeś, jesteś zwykłym robolem fizycznym z pokolenia, które musi mieć karteczkę z opisem, bo obsługa internetu to dla niego zbyt wiele.
Stary głupku... Ułatwię ci to trochę: Ten tekst to link do wyjaśnienia, co to jest ustawka. Trzeba na niego klikąć, aby się dowiedzieć.
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-08-20, 15:17
Andrzejas napisał/a:

@: Tylko, że to nie jest ustawka, matole. Tak, jak napisałeś, jesteś zwykłym robolem fizycznym z pokolenia, które musi mieć karteczkę z opisem, bo obsługa internetu to dla niego zbyt wiele.
Stary głupku... Ułatwię ci to trochę:



Nie jestem taką zjebaną amebą żeby otwierać artykuł tylko po to, bo jakiś jebany cwel z sosnowca przypierdala się do znaczenia słowa "ustawka" a "sztuczka cyrkowa"

A teraz chuju pacz:

1. Przygotowują balon
2. Zabezpieczają i przywiązują do niego babkę
3. Facet udaje że zagaduje
4. Babka udaje że jest zaskoczona

Ustawka barani luloku? Dla mnie ustawka.
Ktoś to ustawił, żeby to tak wyglądało a nie inaczej.

W przeciwnym razie był by podpis "sztuczka cyrkowa" i nagrane z muzyką i obstawką ludzi bijących brawo.
Ale to była USTAWKA, pod ten konkretny filmik, jebany wyrzygu z mikrofrędzla listonosza z kongo.

Chuj Ci w dupę

Uwielbiam jak mnie ktoś zaczyna obrażać, czuje wtedy otwarde przyzwolenie na gnojenie takiego czerwa aż naje się gówna i pójdzie walić gruszkę do swoich wypocin na różnych portalach.

PS. Co do tego robola fizycznego z pokolenia, masz rację. Mój pradziadek był budowlańcem, dziadek był, ojciec jest i ja jestem.
Mam dzięki temu tyle pieniążków że mógłbym odkupić od Ciebie wszystko co udało Ci się wyżebrać od mopsu w tym dziadowskim życiu i na Twoich oczach rozpierdolić to w lesie moździeżem dla zabawy
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-08-20, 17:09
@Pietrushka: Dalej nie kliknąłeś i tylko się pogrążasz.
To nie jest ustawka. Po raz trzeci ci to piszę. Zobaczymy, po ilu razach załapiesz o co chodzi.
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-08-20, 18:43
Andrzejas napisał/a:

@: Dalej nie kliknąłeś i tylko się pogrążasz.
To nie jest ustawka. Po raz trzeci ci to piszę. Zobaczymy, po ilu razach załapiesz o co chodzi.



Wiesz, to nie jest tak że ja nie łapię tylko Ty ograniczasz możliwości swojego umysłu czerpiąc "źródła" z internetu które mówią Ci że "ustawka" to "bijatyka" itp itd.
Jeżeli w życiu nie słyszałeś słowa "ustawka" w innej sytuacji niż taka, to przykro mi że nie rozmawiasz na żywo z ludźmi i siedzisz tylko w piwnicy przeczesując wikipedię i słuchając naukowców którzy mówią że ziemia jest płaska i mają na to dowód, bo dopierdalają się usilnie do tych szczegółów które jakoś kleją się z ich tezą pomijając te które im przeczą.
Przykro mi również że w Naszym pięknym Języku Ojczystym nie potrafisz domyśleć się znaczenia zamienionych nie raz słów i nie potrafisz skleić z tego z puentą i połączyć w całość, tylko wybierasz i tłumaczysz sobie w słowniku każde słowo i wychodzi Ci z tego wszystkiego "ona połykać głęboki kogut" i nic z tego nie rozumiesz.

Powiem więcej. TAK! MASZ RACJĘ! Myliłem się, to nie jest ustawka bo tam faktycznie nie biją się kibole. Że ja głupi nie zwróciłem na to uwagi podczas oglądania tego materiału tosztoszok 😝

Idź sobie zwal do tego i daj mi już spokój, bo generalnie to ja już wiem o co chodziło w tym filmiku od dawna i nie widzę sensu żebym miał Ci to w jakiś sposób tłumaczyć.
Kurwa, ale Ty musisz być na codzień nudny xD
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie