18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
PanJaken 2024-09-27, 4:15 4
Będą dane i adres to się zamówi kurwie i rodzicom do domku 5 kabin prysznicowych,dwie trumny i pół tony paszy dla świń.Najlepiej takie zlewy robić trzy razy w tygodniu.Starzy w końcu sami wyjebią przez okno.To sprawa dla karachanów.
Zgłoś
Avatar
Rajesh 2024-09-27, 4:59 1
Geraldinio napisał/a:

To nie szkoła cię wychowała, a towarzystwo, w którym się obracałeś. Nie oszukujmy się, zdecydowaną większość tego co nauczyciele pierdolili na lekcjach, wpuszczaliśmy jednym uchem i wypuszczaliśmy drugim. Tych naprawdę wybitnych przewinęło się w moim życiu bardzo niewielu, aczkolwiek nie ukrywam, że mieli duży wpływ na moje życie.
Szkoła ma ci przekazać wiedzę, rozkręcić inteligencję i pobudzenie w mózgu neuronów do dodatkowych połączeń (tak, wkuwanie wierszy miało sens, bo dzięki temu ćwiczyłeś mózg) ale od wychowania jest rodzina i najbliższe otoczenie.



Kwestia szkoły u Ciebie co było nader widoczne przy okazji Twojego wysrywi na którego to kontynuację nie czeka nikt
Zależy od poziomu inny jest w liceum technikum i zawodówce
Różne szkoły podstawowe i gimnazjalne niosą ze sobą inny poziom zarówno kadry jak i dzieci do Nich uczęszczających.powinen3s coś o tym wiedzieć jako Lojciec dorastającej Córki
Wyznacznikiem poziomu Naszego obecnego społeczeństwa i nowego pokolenia jest to co jest popularne i trendy jak i np reklamy.zawsze tak było.
Obecnie poziom społeczeństwa ma wykańczany kurs via only fans pseudo rap i pato gale.spedzanie czasy z dzieckiem w jednym pomieszczeniu a spedzanie aktywnie czasu z dzieckiem to 2 różne drogi.
Co aty pierdolisz że szkoła nie wychowuję? W szkole dziecko statystycznie spędź więcej czasu niż w domu z rodziną.
8 godzin szkoła 6 godzin dom(8 16 16 22)
To że Ty albo Tobie podobni jednym wpuszczali a drugim wypuszczali świadczy po pierwsze o kiepskim wychowaniu wyniesionym z domu a po drugie efekty tego widać po twojej twórczości na wykopie
Dramat taki jak bullying jest był i będzie
Kończąc wina patoli oczywista ale pytanie gdzie do kurwy nędzy byli rodzice?
Ja mam 2 już dorosłe Córy i zawsze choć takich problemów nie było jak coś się działo to jako rodzice po prostu to widzieliśmy bo dzieci się wychowuje a nie ma.
Neurony srony.wez wypierdalaj
Zajmij się kurwa lepiej kopiowaniem cudzej twórczości przynajmniej się można pośmiać a na poważne tematy nie zabieraj głosu bo cytując Panią Nowakowska w dupie byles I gowno widziales
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2024-09-27, 5:25 1
Arashi91 napisał/a:

Ona skończy 18 lat i pójdzie na wybory. Ja pierdole...



Nie ma się czym przejmować. Pójdzie i odda nieważny głos, bo instrukcja jak postawić wazny krzyżyk dla takiej bedzie niezrozumiała 😊
Zgłoś
Avatar
Preyman 2024-09-27, 5:38
Natychmiastowa utylizacja
Zgłoś
Avatar
TerazPolska123 2024-09-27, 5:42 2
oto wincenty za późno wyciągnięty i aldona z dziurawego kondona

takie życie
Zgłoś
Avatar
viking19 2024-09-27, 5:51 1
KapitanStuleja napisał/a:

Jak bym miał taką córkę to bym się kurwa zabił



Jak bym miał taką córkę to bym kurwę zabił.
Zgłoś
Avatar
Skuzikkk 2024-09-27, 6:41 5
Gdybym nie zobaczył to bym nie uwierzył że istnieje aż taka patologia. Odstrzał i każdy się ucieszy, razem z jej rodzicami pewnie, o ile żyją.
Zgłoś
Avatar
tolek01 2024-09-27, 7:09 1
jak u ruskich łapią i napierdalają pedofili tak powinni u nas z tego typu gownem postępować , i napierdalać aż do śmierci bo z tego gówna nic juz nie wyrośnie dobrego
Zgłoś
Avatar
SirMihi 2024-09-27, 7:10 6
Jakby ofiara to było moje dziecko to bym im zrobił taką Vendette, że by później HBO zrobiło o tym serial kryminalny. Jebane skurwysyny, skąd się biorą tacy ludzie? Straszne...
Zgłoś
Avatar
rakieten 2024-09-27, 7:11
Naćpane gówno nagrywa niby przeprosiny, po prostu wyrwać chwasty... kurwa mać.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-09-27, 7:12 1
Geraldinio napisał/a:

Bierze przykład z rodziców i otoczenia, szkoła nie jest od wychowywania, tylko nauki.



KapitanStuleja napisał/a:

Moim zdaniem wychowuje, spędzałem tam wiele godzin dziennie przez wiele lat więc miała ogromny wpływ na moje zachowanie. Zarówno gdy byłem gówniarzem jak i teraz. Nauka to też wychowanie.



Jedno z drugim się łączy. Osobiście uważam, że to duża rola rodziców (i to jak sobie z dzieckiem radzą) jest w tym aby te dziecko miało jakiś swój rozum i potrafiło oddzielać pewne rzeczy.

Ja np. wiedziałem, że na jej miejscu by mnie zajebali, więc moje przypały były w jakichś tam granicach.
Zgłoś
Avatar
PeterNORTH 2024-09-27, 7:34 2
trzeba zabijać dzieci patosów!ta szmata na wideo kwalifikuje się w 100%
Zgłoś
Avatar
Yazaki 2024-09-27, 7:35 1
Gdybym był ojcem tego dręczonego dziecka, tak by mnie kurwa trochę poniosło, że odjebałbym te tępe pizdzisko razem z tym łysym pedałem!
Ja pierdole, na jaki chuj takie śmieci żyją... WYRWAĆ CHWASTY!
Zgłoś
Avatar
Clistwood 2024-09-27, 7:46 1
PabloSkills napisał/a:

Gdzie to się trzeba wychować by znać taki patologiczny język?



To dzieci z samopasu gdzie rodzice nietrzeźwi jak w ruskim mirze mają na swe dżesiki i brajany wyjebane

[ Dodano: 2024-09-27, 07:49 ]
viking19 napisał/a:

Jak bym miał taką córkę to bym kurwę zabił.



Może ty- pewnie i ja, ale nie wziąłeś pod uwagę, że jej stary od dawna nie trzeźwieje albo nie wiadomo gdzie jest
Zgłoś
Avatar
Jasiek93 2024-09-27, 7:53 1
Quassar napisał/a:

Tutaj foto zjeba który też nękał dziewczyne bo ona nie była sama
Jej imie to bodajże Gabriela Kubica o ile ktoś podał faktycznie prawdziwe.. gościa danych nie znam.
Jak dla mnie w takich przypadkach powinna być kara śmierci... z tych degeneratów już nie ma kompletnie żadnej przyszłości/pożytku.



Łysy pedał jebany. Do kamieniołomów 20 godzin na dobę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie