18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Przesłuchanie świadka
Pantilion • 2022-06-12, 7:17

"18-letnia elblążanka przeżyła szok podczas przesłuchania w charakterze świadka w Komendzie Miejskiej w Elblągu. Policjanci ją wyzywali, grozili, próbowali zabrać telefon. Nastolatka to wszystko nagrała i powiadomiła prokuraturę."

Zaczynamy gównoburzę
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-06-12, 7:24 3
Pantilion napisał/a:

Zaczynamy gówno burzę


Zgłoś
Avatar
Pantilion 2022-06-12, 7:29
@Halman

Tak wiem, że już za późno, ale poprawiłem
Zgłoś
Avatar
k................a 2022-06-12, 7:45 5
Czyli mamy nauczkę że w takiej sytuacji nie nagrywamy telefonem tylko jakimś innym małym urządzeniem schowanym np w majtkach lub w staniku nikt by jej nie grzebał a telefon grzecznie oddajemy
Zgłoś
Avatar
Z................w 2022-06-12, 7:58 2
kryska napisał/a:

Czyli mamy nauczkę że w takiej sytuacji nie nagrywamy telefonem tylko jakimś innym małym urządzeniem schowanym np w majtkach lub w staniku nikt by jej nie grzebał a telefon grzecznie oddajemy



znalezli by
Zgłoś
Avatar
stopwar 2022-06-12, 8:02
Pantilion napisał/a:

Zaczynamy gównoburzę



Zgłoś
Avatar
wioletkak 2022-06-12, 8:04 1
Co przeskrobała ta nastolatka tak w ogóle że jest przesłuchiwana ?
Zgłoś
Avatar
C0C0JUMBO 2022-06-12, 8:29 105
Przesłuchanie w charakterze świadka?... Zwolnienie dyscyplinarne dla szmaciarza za brak szacunku, agresję i słownictwo. I mam wyjebane jak się ktoś nie zgadza. Cholerny milicjant. Widzę że milicja szybko złapała trend a'la komuny wprowadzany przez rząd.
Zgłoś
Avatar
woytasw 2022-06-12, 8:33 101
To sprawdzone metody. Dobry- zły policjant.
Gówniara nic by nie powiedziała a tak zaczeła ładnie śpiewać.
Zgłoś
Avatar
sanchopl 2022-06-12, 8:46 1

Zgłoś
Avatar
Karpackiemocne 2022-06-12, 8:59 67
wioletkak napisał/a:

Co przeskrobała ta nastolatka tak w ogóle że jest przesłuchiwana ?



na nagraniu jest jasno powiedziane, że jej znajomy rozjebał komuś samochód. powinni jej jeszcze wpierdol spuścić
Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2022-06-12, 9:11 41
C0C0JUMBO napisał/a:

Widzę że milicja szybko złapała trend a'la komuny wprowadzany przez rząd.



Uuuu...widac spore niedojebanie mozgowe
Zgłoś
Avatar
Szakhal 2022-06-12, 9:28 34
Łapcie linka, bo Autor jakoś się nie kwapi wrzucenia jakiegokolwiek źródła. Bo przecież gównoburza jest najważniejsza

https://www.portel.pl/prawo-i-porzadek/skandaliczne-przesluchanie-w-elblaskiej-komendzie-mamy-nagranie/129355

Co do nagrania - racja jest po połowie. Policjanci przesadzili, zaś jeśli by ją pogłaskali po główce i przytulili, wątpię by coś od niej uzyskali. Czy by uzyskali te dane w inny sposób? Możliwe.
Niemniej przy każdej takiej sprawie, każdy wymaga by policja była kryształowo czysta, bardziej jak święci. A prawda jest taka, że każdy z nas ma skurwysyna w sobie i niezależnie od roboty wykorzystujemy go świadomie lub nie w robocie.
Zgłoś
Avatar
szwarc_one 2022-06-12, 9:40 15
Mnie gazem po ryju jebali, bili i jakoś nie latałem po prokuraturach, nic takiego tam się nie stało ja bym to umorzył w pizdu
Zgłoś
Avatar
kretowicz14 2022-06-12, 9:43 46
szwarc_one napisał/a:

Mnie gazem po ryju jebali, bili i jakoś nie latałem po prokuraturach, nic takiego tam się nie stało ja bym to umorzył w pizdu


Jak lubisz gdy Ci ktoś kutasa to mordy wkłada to Twoja sprawa, ja bym to zgłaszał od razu.
Zgłoś