18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Przesłuchanie świadka
Pantilion • 2022-06-12, 7:17

"18-letnia elblążanka przeżyła szok podczas przesłuchania w charakterze świadka w Komendzie Miejskiej w Elblągu. Policjanci ją wyzywali, grozili, próbowali zabrać telefon. Nastolatka to wszystko nagrała i powiadomiła prokuraturę."

Zaczynamy gównoburzę
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2022-06-12, 9:45 20
Mi wsadzali do ryja, jebali, gwałcili i jakoś nie latałem po

prokuraturach. Może dlatego, że mi się podobało
Zgłoś
Avatar
C0C0JUMBO 2022-06-12, 9:47 2
0_rafiks_0 napisał/a:

Uuuu...widac spore niedojebanie mozgowe



Morda patolu 500+ ... Nie wstyd Ci?
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2022-06-12, 10:02 4
„Racja po połowie?” Że wyciągają „sztukę” i straszą ze włożą jej do skarpety i będzie miała z tego przypał ? To czyste skurwysyństwo
Szakhal napisał/a:

Łapcie linka, bo Autor jakoś się nie kwapi wrzucenia jakiegokolwiek źródła. Bo przecież gównoburza jest najważniejsza
Co do nagrania - racja jest po połowie. Policjanci przesadzili, zaś jeśli by ją pogłaskali po główce i przytulili, wątpię by coś od niej uzyskali. Czy by uzyskali te dane w inny sposób? Możliwe.
Niemniej przy każdej takiej sprawie, każdy wymaga by policja była kryształowo czysta, bardziej jak święci. A prawda jest taka, że każdy z nas ma skurwysyna w sobie i niezależnie od roboty wykorzystujemy go świadomie lub nie w robocie.

Zgłoś
Avatar
szwarc_one 2022-06-12, 10:02 3
kretowicz14 napisał/a:

Jak lubisz gdy Ci ktoś kutasa to mordy wkłada to Twoja sprawa, ja bym to zgłaszał od razu.



Nie chciałem im powiedzieć skąd mam trawę to mnie napierdalali dzbanie jebany a też wtedy miałem 18 lat i nie płakałem jak pizda. A co do kutasa w mordzie to współczuję bidulku że cię tak przecwelili frajerze zajebany ;*
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2022-06-12, 10:11 11
Nie wiem czy w Polsce jest miasto podlejsze od Elbląga.Swojego czasu miało miano "wioski olimpijskiej".Co drugi łaził w dresach i wyglądał jak gumbas z Mario Bros.Maluśkie mózgi z wielkimi ciałkami .Zagęszczenie patusów w tym mieście jest przeogromne.
Stałem kiedyś tam na bramce w "Kazamatach".
Zgłoś
Avatar
szwarc_one 2022-06-12, 10:13
zwierzak30 napisał/a:

Nie wiem czy w Polsce jest miasto podlejsze od Elbląga.Swojego czasu miało miano "wioski olimpijskiej".Co drugi łaził w dresach i wyglądał jak gumbas z Mario Bros.Maluśkie mózgi z wielkimi ciałkami .Zagęszczenie patusów w tym mieście jest przeogromne.
Stałem kiedyś tam na bramce w "Kazamatach".



Ciężka praca mówisz ? ;>
Zgłoś
Avatar
Pan_Cernik 2022-06-12, 10:13 12
No to psy będą miały nauczkę jak się z takimi gówniarzami postępuje.

Najpierw poprosić o telefon a jak gówniarz nie odda to na 24 za cokolwiek i sami sobie wezmą. A jak będzie jeszcze szczeniak pyskował to na 3 miechy do śledczego że podejrzenie współpracy, matactwo czy tam coś innego. I od razu mu przejdzie cwaniakowanie...
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2022-06-12, 10:24 5
Ciekawe o co chodziło, czy o znalezienie jakiegoś domorosłego dilera. I w tym przypadku winne jest państwo bo narkotyki powinny być zdepenalizowane. A pies jak pies chce się wykazać.
Czy chodziło o znalezienie jakiegoś kmiota ktory np zgwałcił inna dziewczynę, a ta "niewinna 18latka" go przyprowadziła... W takim wypadku żeby wyśpiewała kto to jest to nawet pręta nagrzanego do czerwoności mogliby jej w cipe wsadzić i nie byłoby mi jej szkoda.
Wiedz rada dla sadoli, nie osądzajcie jak gówno wiecie.

Ciekawe o co chodziło, czy o znalezienie jakiegoś domorosłego dilera. I w tym przypadku winne jest państwo bo narkotyki powinny być zdepenalizowane. A pies jak pies chce się wykazać.
Czy chodziło o znalezienie jakiegoś kmiota ktory np zgwałcił inna dziewczynę, a ta "niewinna 18latka" go przyprowadziła... W takim wypadku żeby wyśpiewała kto to jest to nawet pręta nagrzanego do czerwoności mogliby jej w cipe wsadzić i nie byłoby mi jej szkoda.
Więc* rada dla sadoli, nie osądzajcie jak gówno wiecie.
Zgłoś
Avatar
Prosty 2022-06-12, 10:32 27
Pan_Cernik napisał/a:

No to psy będą miały nauczkę jak się z takimi gówniarzami postępuje.
Najpierw poprosić o telefon a jak gówniarz nie odda to na 24 za cokolwiek i sami sobie wezmą. A jak będzie jeszcze szczeniak pyskował to na 3 miechy do śledczego że podejrzenie współpracy, matactwo czy tam coś innego. I od razu mu przejdzie cwaniakowanie...



No chyba cie pojebało typie....

Za kurwa nic bili nas, karali pałami, gazowali , bo pato rodzice i co też kurwo mnie na dołek albo na sledczak za to że stary się mój w gangsterkę bawił??? Za czyje bledy ta dziewczyna ma placic ?? Nie chce gadac ?niech nie gada
ma kurwa prawo. Oni nie mają prawa się cwelu znęcać nad cywilami by popchnąć śledztwo. "Maja tam kamery itp" to juz na kurwa kamery zdjecie drukowac do telewizji podac a nie dzieci dreczyc skurwysynu.Mam nadzieję Psie ze zrobia z tobą to co z tym psem z pewnego miasta w Polsce co dręczył małolatów bo mu się córka kurwila po prostu zajebią na służbie. A co do policji nic nie mam ale jebac takie psy jak ty kurwo

Zgłoś
Avatar
trytodie 2022-06-12, 10:40 47
Normalne działanie policji
Gówniara chciała przycwianiakowac i kryć jakiegoś łebka nastoletniego patusa.
Krzywdy jej nie zrobił, trochę nakrzyczał bo inaczej nic by nie powiedziała.
Powinna dostać zarzut za składanie fałszywych zeznań i za współpracę z oskarżonym.
No i kutasa do buzi.
Zgłoś
Avatar
szwarc_one 2022-06-12, 10:56 8
To jest kurwa przesłuchanie a nie takie pierdolenie kotka za pomocą młotka

Zgłoś
Avatar
Mietek7567 2022-06-12, 10:58 18
trytodie napisał/a:

Normalne działanie policji
Gówniara chciała przycwianiakowac i kryć jakiegoś łebka nastoletniego patusa.
Krzywdy jej nie zrobił, trochę nakrzyczał bo inaczej nic by nie powiedziała.
Powinna dostać zarzut za składanie fałszywych zeznań i za współpracę z oskarżonym.
No i kutasa do buzi.



JPRDL i później mamy w kraju podwójne standardy przez takie osoby jak ty.
Pies przez całe przesłuchanie powinien zwracać się do niej per pani i nie odważyć się jej dotknąć ani nawet podnosić na nią głosu.
Osoby z takich służb czy sądownictwa powinny być przykładnie karane zawsze najwyższym wymiarem kary przewidzianym w KK/KW.
To nie jest jakaś Brazylia czy inna afrykańska dzicz żeby policjant czy ktokolwiek inny sobie na takie coś pozwalał.
Zgłoś
Avatar
tarpan 2022-06-12, 11:37 16
Pies nie poradził sobie z emocjami. Do tej pory mandaty za brak maseczki wystawiał a tu nagle takie wyzwanie. Te służby były, są i będą skompromitowane na zawsze. 99% to nieudacznicy pracują, bo dziadek i tata był w milicja. Ja też będę stróżem prawa.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2022-06-12, 11:45 4
Proponuję dojebać za ukrywanie przestępcy. Przestanie udawać głupią.

Prosty napisał/a:

No chyba cie pojebało typie....
Za kurwa nic bili nas, karali pałami, gazowali , bo pato rodzice i co też kurwo mnie na dołek albo na sledczak za to że stary się mój w gangsterkę bawił??? Za czyje bledy ta dziewczyna ma placic ?? Nie chce gadac ?niech nie gada
ma kurwa prawo. Oni nie mają prawa się cwelu znęcać nad cywilami by popchnąć śledztwo. "Maja tam kamery itp" to juz na kurwa kamery zdjecie drukowac do telewizji podac a nie dzieci dreczyc skurwysynu.Mam nadzieję Psie ze zrobia z tobą to co z tym psem z pewnego miasta w Polsce co dręczył małolatów bo mu się córka kurwila po prostu zajebią na służbie. A co do policji nic nie mam ale jebac takie psy jak ty kurwo



Co za debil
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-06-12, 11:56 5
C0C0JUMBO napisał/a:

Przesłuchanie w charakterze świadka?... Zwolnienie dyscyplinarne dla szmaciarza za brak szacunku, agresję i słownictwo. I mam wyjebane jak się ktoś nie zgadza. Cholerny milicjant. Widzę że milicja szybko złapała trend a'la komuny wprowadzany przez rząd.



Oj synek synek
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie