18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Przesłuchanie świadka
Pantilion • 2022-06-12, 7:17

"18-letnia elblążanka przeżyła szok podczas przesłuchania w charakterze świadka w Komendzie Miejskiej w Elblągu. Policjanci ją wyzywali, grozili, próbowali zabrać telefon. Nastolatka to wszystko nagrała i powiadomiła prokuraturę."

Zaczynamy gównoburzę
Zgłoś
Avatar
ktototakianunaki 2022-06-12, 12:05 15
Bardzo fachowe przesluchanie w wykonanoi Panow z policji. widzieli na kamerach te jebana placzaca szmate z tym patusem to dojechali ja tak jak trzeba bylo zeby zaczela gadac. to nie byla niewinna dziewczyna, tylko jebana cwaniara patusiara. chuj w takich ludzi.
Zgłoś
Avatar
Henboh 2022-06-12, 12:12 7
Kurwa, tak źle i tak nie dobrze.

Jak zleją temat i umorzą z powodu niemożliwości zidentyfikowania winnego, źle. Jak postraszą na przesłuchaniu by znaleźć, też źle.

Najlepiej niech zlikwidują w ogóle policje i wszyscy będą robić co im się święcie podoba.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2022-06-12, 12:21 5
Kurwa, to tylko świadek, a kulsony myślą, że złapali zabójcę Papały. Chciałby posłuchać wersji z oskarżonym
Zgłoś
Avatar
Myxxer 2022-06-12, 12:36
szwarc_one napisał/a:

Mnie gazem po ryju jebali, bili i jakoś nie latałem po prokuraturach, nic takiego tam się nie stało ja bym to umorzył w pizdu



fajnych masz rodziców
Zgłoś
Avatar
djpyza 2022-06-12, 12:54 1
szwarc_one napisał/a:

Mnie gazem po ryju jebali, bili i jakoś nie latałem po prokuraturach, nic takiego tam się nie stało ja bym to umorzył w pizdu



jak nie umiesz normalnie prowadzić konwersacji to napierdalają takie tępe mózgi jak ty ! A potem ola boga biją policja, milicja bije ratunku ałaaaaaaaa !
Zgłoś
Avatar
Kędzior 2022-06-12, 12:55 1
kretowicz14 napisał/a:

Jak lubisz gdy Ci ktoś kutasa to mordy wkłada to Twoja sprawa, ja bym to zgłaszał od razu.



No chyba że byłbyś właścicielem rozjebanego samochodu
Zgłoś
Avatar
daro7557 2022-06-12, 13:19 2
Policja to bandyci w granatowych mundurach. Tańczą tak jak im Kamiński zagra.
Zgłoś
Avatar
Male_jajko 2022-06-12, 13:26 18
Laska zostala zatrzymana z patusem , bo rozjebali komus auto po alko a na drugi dzien udaje, ze go nie zna xD policjant mial prawo sie wkuric.
Zgłoś
Avatar
Prosty 2022-06-12, 13:47 1
Heliar napisał/a:

Proponuję dojebać za ukrywanie przestępcy. Przestanie udawać głupią.
Co za debil



Idź kurwa nie wiem małolatów psą ponaganiaj żeby się mogli wyżyć bo to przecież słuszne. Kurwa klaun
Zgłoś
Avatar
Sm_Jaca 2022-06-12, 14:24 5
C0C0JUMBO napisał/a:

Przesłuchanie w charakterze świadka?... Zwolnienie dyscyplinarne dla szmaciarza za brak szacunku, agresję i słownictwo. I mam wyjebane jak się ktoś nie zgadza. Cholerny milicjant. Widzę że milicja szybko złapała trend a'la komuny wprowadzany przez rząd.



Ty wiesz tyle o komunie co student o pracy...
Zgłoś
Avatar
TylkoPiSResztaToKurwy 2022-06-12, 14:32
Kręćcie gownoburze ruscy wydają kupę rubli żeby takie sytuacje miały miejsce, to jest trybunał praw człowieka, zgłaszajcie do BSW piszcie o tym wszędzie będzie beka jak się kurwy wjebały
Zgłoś
Avatar
Zupson 2022-06-12, 14:43 3
C0C0JUMBO napisał/a:

Przesłuchanie w charakterze świadka?... Zwolnienie dyscyplinarne dla szmaciarza za brak szacunku, agresję i słownictwo. I mam wyjebane jak się ktoś nie zgadza. Cholerny milicjant. Widzę że milicja szybko złapała trend a'la komuny wprowadzany przez rząd.



No nie powiedziałbym nie chciała mieć przejebane a bawienie się w złego policjanta to dobra gra, kryła jakąś kurwę co rozjebał komuś samochód, (pan policjant dobrze powiedział "a jakby twojemu ojcu rozwaliłby samochód" także nie obwiniaj nikogo (on tylko swoją robotę wykonuję lol) dziękuje.
Zgłoś
Avatar
szwarc_one 2022-06-12, 14:57 1
djpyza napisał/a:

jak nie umiesz normalnie prowadzić konwersacji to napierdalają takie tępe mózgi jak ty ! A potem ola boga biją policja, milicja bije ratunku ałaaaaaaaa !



Czy ty z chuja spadłeś czy naprawdę jesteś taki niedojebany Johny ?

djpyza napisał/a:

jak nie umiesz normalnie prowadzić konwersacji to napierdalają takie tępe mózgi jak ty ! A potem ola boga biją policja, milicja bije ratunku ałaaaaaaaa !



Z resztą mi pies powiedział że dostałem bo spierdalalem a bidulek musiał biegać i szukać

vifon125 napisał/a:

fajnych masz rodziców



Za to bym ci wyjurwil w czajnik ale na necie nie ma co się napinać dziwko bez szkoły
Zgłoś
Avatar
CObyNIEbyło 2022-06-12, 15:52
W Piekarach śląskich jeszcze gorsi są ! Tylko karać i gnębić obywateli...
Zgłoś
Avatar
Beka_XD 2022-06-12, 16:00 14
Psiarnia bardzo dobrze postąpiła z 18-letnią Karyną, która kryła swojego patologicznego kolesia, który uszkodził samochód taksówkarzowi. Powinni jeszcze sprzedać te klapsy na pysk gówniarze za cwaniakowanie i utrudnianie śledztwa i posadzić na dołek na 48h, to by jebaną gówniarę trochę przytemperowało i nauczyła by się życia w zgodzie ze społeczeństwem.

Wy tam pedały w rurkach szczekające na psiarnie ścisnąć srom!Życie to nie jebany tefałen!!

Sprawa wyjaśniona, dziękuję, dobranoc. Można się rozejść,
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie