18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
krishna 2012-01-15, 19:42
Nie włączam, ale założę się, że jest tam coś o kontrolowaniu nas przez Żydów.
Zgłoś
Avatar
Legon 2012-01-15, 19:45
hehe autor odkryl ameryke chyba ...
zawsze jest jakies wyjscie nawet 2 jedno trudniejsze a drugie bardzo proste
1) namowic ta cholote aby w koncu sie obudzila i zaczela walczyc o swoje
2) smierc
Zgłoś
Avatar
Nerd 2012-01-15, 19:50 2
Ja pierdolę, wolę już kurwa rozwiązywać nieoznaczone równania funkcyjne na zbiorze sedenionów niż oglądać takie pierdoły. Chuj z tego,że jakieś organizacje rządzą światem, jak nadal nie mogę zbudować akceleratora hadronów domowym sposobem... Ale bądźcie pewni - pracuję nad tym i jak coś to zrobię videotutorial jak tego dokonać Razem rozpierdolimy świat!!!
Zgłoś
Avatar
AvePDG 2012-01-15, 19:59 1
Idę zobaczyć co tam na facebook'u
Zgłoś
Avatar
John Deere 2012-01-15, 20:24
gówno jakieś i tyle :p
Zgłoś
Avatar
BulletTime 2012-01-15, 20:27 1
Dopóki system sprawia, że mam dach nad głową i co włożyć do garnka bez obawy, że jutro jacyś wywrotowcy urządzą sobie przewrót to wolę żyć sobie w tej "chmurze kłamstw".
Zgłoś
Avatar
kizug666 2012-01-15, 20:29 1
Internet to też media, skoro mają taką wielką władzę to czemu nie kasują takich filmów?
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-01-15, 20:33
Już kiedyś to pisałem. Na świecie jest wiele organizacji, wydarzeń o których nie wiemy lub dowiemy się po wielu latach. Nie chcę tu pierdolić o wilkich teoriach spiskowych ale wszędzie tkwi ziarenko prawdy. I tak naprawdę chuja możemy wszyscy z tym zrobić.
Zgłoś
Avatar
PapierowyUmysł 2012-01-15, 20:33
dziwny jest fakt, iż dopiero teraz to odkryłeś dlaczego nie wspomniałeś o projekcie harrp ? przekazie podprogowym ?
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-01-15, 20:38
właśnie, takie materiały sie oglądało w 2009, teraz to żadna ciekawostka
Zgłoś
Avatar
revano 2012-01-15, 20:55 1
Cytat:

Chce aby było więcej takich jak ja który potrafią się przeciwstawić systemowi , a nie siedzieć i udwać że nic się nie dzieje.

No kurwa rzeczywiście, wrzucił jakiś denny filmik z samym tekstem, zajebiste przeciwstawienie się systemowi Mógł chociaż postarać się pisać bez błędów.
Zgłoś
Avatar
AHAHAHA_NO 2012-01-15, 21:19
Poznaj Swoje Magiczne Grzyby (Napisy PL) 1/2

to tytuł jednego z filmików z odnośnika
już pędzę...
Zgłoś
Avatar
Narsereg 2012-01-15, 21:54
"Nie chce wam mówić tu o żadnych teoriach spiskowych" 00:19 - po czym dwie minuty standardowego oświeconego / anarchistycznego bełkotu.

"Chce aby było więcej takich jak ja który potrafią się przeciwstawić systemowi" - pisownia oryginalna.

Tak, tak - w ramach aktywnej walki z systemem, róbmy masowo filmiki w WMM po czym wrzucajmy na jutuba.

Inne filmiki, przynajmniej próbują udawać coś wartościowego, graja na emocjach, są porządnie wykonane. Ten tutaj jest przykładem, gwałtu na języku ojczystym, dodatkowo nie niesie ze sobą żadnych treści, a wykonanie obraża zmysł estetyczny. Jeśli w takich filmikach wybierasz jako czcionkę Comic Sans - trudno, żeby ktoś traktował Cię poważnie.

Jedynym zadziwiającym faktem, jest to, jakim cudem takie gówno znalazło się na głównej. Ten temat podsuwam poszukiwaczom wszelakich teorii spiskowych pod rozkminę.
Zgłoś
Avatar
filozof90 2012-01-15, 22:01
A nawet gdyby, to co zrobisz? Znajdziesz ich?
Zgłoś
Avatar
J................. 2012-01-15, 22:15
Ponoć kontrolują też redtube. Także nie wchodźcie i nie dajcie się kontrolować.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie