18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
cisek666 2012-01-15, 22:24
Już wiem kim chcę być w przyszłości. Jednym z tych Onych, co to mają władzę nad światem i ruchać przez telewizor ciemne masy z kasy.
Zgłoś
Avatar
d................e 2012-01-15, 22:27
FSB już pewnie zajęło się już autorem filmiku
Zgłoś
Avatar
Harnas555 2012-01-15, 22:34


Pamiętajcie kim jesteście!!!
Zgłoś
Avatar
e................7 2012-01-15, 22:40
Był już Naczelny psychiatra to po co to wstawiać tutaj?

BTW, 11 Września to czasem nie był największy przekręt w dziedzinach ubezpieczalni? Bin Ladeny mieli tyle wspólnego co nic, a wojny w tamtych krajach to pokazanie przez mediów jacy tam terroryści nie są, a chodzi o ropę.
Zgłoś
Avatar
Kamm 2012-01-15, 22:48
Wolę żyć w błogiej nieświadomości. Zajmować się swoimi problemami, spełniać marzenia. Istniej w dużo pojebanych teorii spiskowych, np. Hitler poleciał na księżyc, światem panują jakieś jaszczurki powiązane z masonerią, czy z iluminatami. I jeszcze ukryte przekazy "oświeconych". O qrwa...
Zgłoś
Avatar
TheByQ 2012-01-15, 22:54
Ta, nie daj się kontrolować. Bardzo chętnie. Tylko co mam zrobić? Zabić każdego kogo spotkam bo może być z tych "300"? Najpierw wymyśl jakieś rozwiązanie, a dopiero potem nawołuj do walki.
Zgłoś
Avatar
dth 2012-01-15, 22:59 1
dajcie sobie już spokój, na świecie od zawsze byli ci co rządzą i ci którymi się rządzi. Po chuj sobie wkręcacie, że coś znaczycie? Że jesteście kimś? Jesteście bydłem, które ma wykonywać swoje obowiązki. Cieszcie się ze swobód które są, teraz przynajmniej władza udaje, że jesteście wolni, kiedyś za pierdolenie czegoś takiego ograbiliby Was co do grosza, wyruchali Wasze matki i siostry, potem by Was powiesili i publicznie wyśmiali. Znaleźli się wielcy kurwa oświeceni. Różnimy się od krów tylko tym, że potrafimy myśleć i marudzić... a, no i tym, że z reguły nikt nas nie zjada.
Jak nie macie pomysłu co z tym zrobić to przestańcie pierdolić, bo to już nudne jest. A jak chcecie rewolucji, to spróbujcie najpierw za granicą, np. w USA, bo to jest źródło wszelkiego zła. A potem rozjebcie Palestynę, tak na wszelki wypadek.
Zgłoś
Avatar
Kamm 2012-01-15, 23:08
Jesteśmy nic znaczącymi trybikami w wielkiej korporacji. Lepiej zajmijmy się tym co jest tu i teraz. Rodzina, przyjaciele, praca, szkoła, partner życiowy.

dth, Nie warto szukać zarodka zła. W każdym z nas jest zło.
Zgłoś
Avatar
sobanek 2012-01-16, 0:43
Oczywiście trzeba było wspomnieć o Smoleńsku, nie?
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2012-01-16, 0:52
Powiem krótko - jesteście żałośni. Niestety większość społeczeństwa zasługuje na swój los.

Ale darkkinght... warto takie tematy wrzucać, bo może chociaż kilku uda się obudzić ...na czas.
Zgłoś
Avatar
quarenas 2012-01-16, 1:05
no gościu nic nowego nie wymyślił, zawsze pieniądze stały nad wszystkim
pytanie czy nam normalnym ludziom jest tak źle, byśmy musieli z tym walczyć
jak komuś nie pasuje "kontrola" to niech się od niej odetnie i przeżyje swoje życie szczęśliwym
także tyle mam do powiedzenia. dziękuję, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
Din 2012-01-16, 1:12
Rządy krajów manipulują swoimi obywatelami! Nie może to być!
Każdy rząd manipuluje swoim narodem, kwestia tego który mniej, a który bardziej.
Zgłoś
Avatar
.kmn 2012-01-16, 1:27 1
W filmiku jest 1 prawdziwa rzecz. Jest żenujący.

Kolejny oświecony prorok głoszący, że:
politycy/Amerykanie/Żydzi/Kościół/korporacje/Opus Dei/Mędrcy Syjonu/kosmici/Żydokomuna/bogacze/Illuminati/Reptilianie/CIA/masoni/itd
kontrolują/manipulują/szpiegują/okradają/oszukują ciemny lud.
Oczywiście koniec świata jest blisko, ale możemy jeszcze ich pokonać jak coś zrobimy!
I jeszcze pieniądze są złe a kiedyś to wszyscy ludzie żyli szczęśliwie i w spokoju.
Zgłoś
Avatar
r................0 2012-01-16, 8:49 3
Policja już była u mnie w chacie 10 sekund przed końcem i kazała wyłączyć.
Zgłoś
Avatar
Towdie 2012-01-16, 11:16
Wojna w wietnamie nie wybuchla bo zatopiono dwa statki USA. Wybuchla bo trwala Zimna Wojna (czyt. walka o wplywy), a USA szukalo kraju, w ktorym mogla by walczyc z komunizmem przy okazji nie wywolujac III wojny swiatowej. Wybuchla tylko i wylacznie dlatego bo amerykance bali sie ze przejecie Wietnamu przez komunistow wywola fale domina i caly region Indochin zosatnie poddany wplywom ZSRR. To jest powszechna wiedza (ucza tego m.in. na Uniwesytecie Warmińsko-Mazurskim wiec mi tu nie pitolic ze ktos nas omamia. Sam soba manipulujesz skoro jedyna wiedza, ktora dysponujesz jest wiedza Call of Duty...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie