18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
ToPrzeciezJa 2013-10-12, 0:05 2
Proboszcz, który nie może się doczekać swojej kolejki
Zgłoś
Avatar
buchaj 2013-10-12, 0:07 7
Chujowe.
Marginalne przypadki używane są do wyższych celów. Jak już zostało powiedziane - zmasowany atak na instytucję spajającą społeczeństwo jest jednym z elementów obalających daną kulturę. Ważne by w porę to zauważyć, nie tylko ze strony chodzących na Mszę co tydzień, ale też szeregowych księży - i nie dać się wciągnąć w taką brudną rozgrywkę.
O ile te wszystkie historie i postacie w nich uczestniczące są prawdziwe.
kubullus agencie zasrany.
Dziękuję, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
kubullus 2013-10-12, 0:33 5
Nie wiem co Ty robisz na tej stronie :x
Zgłoś
Avatar
buchaj 2013-10-12, 2:22 3
Na początku ignorowałem takie pierdoły, a teraz zaczynam się irytować, zróbcie sobie zbiorczy tak jak jest dla dowcipów o pedałach murzynach itd.
Tym bardziej, że zwyczajnie Twój dowcip jest gówniany.
pozdro
Zgłoś
Avatar
m................a 2013-10-12, 3:10 17
A dlaczego księża walą od tyłu?
-
-
-
bo bliżej krzyża.
Zgłoś
Avatar
simos921 2013-10-12, 3:45 6
Hmm... ja bym to rozkminił inaczej!

Co przeszkadza księdzu podczas stosunku?
.
.
.
.
.
.
Pampers
Zgłoś
Avatar
Zofar 2013-10-12, 10:26 5
buchaj @ "Na początku ignorowałem takie pierdoły, a teraz zaczynam się irytować,"

Patrze że przyjąłes postawe kościoła oni robią to samo z problemem pedofilii
Zgłoś
Avatar
H88tman 2013-10-12, 10:56 18
Ból dupy katolików sięga ostatnio zenitu.

Piwko za podniesienie ciśnienia sadolowym katolikom
Zgłoś
Avatar
BoomShakaLaka 2013-10-12, 11:10 3
Zróbcie zbiorczy na te zjebane dowcipy, ani one pomysłowe, ani inteligentne, ani nawet śmieszne...
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2013-10-12, 11:15 1
podjebane z oryginalu... 'za co trzyma sie ksiadz podczas stosunku ? .. za tornister'
Zgłoś
Avatar
Manipulator 2013-10-12, 11:15 3
Piwko za pomysłowy, inteligentny i nawet śmieszny dowcip!
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-10-12, 11:32 3
W tych wszystkich ideologiach gender, ruchach pedalskich chodzi o to żeby zamiast rzeczowych argumentów rzucać pojedynczymi określeniami: antysemita, homofob, rasista, faszysta. Jak dyskusja przybiera niekorzystny obrót to wypowiedzą jedno z magicznych słów i nie muszą już odpierać krytyki. Jeżeli chodzi o księży to mamy tutaj do czynienia z podobnym mechanizmem: utrwalaniem wśród ludzi schematu, że ksiądz to słowo określające człowieka o określonych upodobaniach seksualnych. Zyskują dzięki temu bardzo wiele bo stereotyp homoseksualisty lubiącego facetów, chłopaków i małych chłopców zostaje zatarty a w jego miejsce pojawia się rozgraniczenie na homoseksualistę (który robi to tylko z dorosłymi jak obaj tego chcą) i lubieżnego duchownego (któremu w głowie tylko chłopcy).

No i jeszcze pogląd że homoseksualista i pedofil to dwa wykluczające się określenia. One bardzo często ze sobą współgrają. Zwykły pedofil lubi dziewczynki które jeszcze nie zaczęły dojrzewać (jak dla mnie górny wiek jest tu kwestią dyskusyjną bo teraz to 14 latki potrafią mieć zderzaki jak trzydziestki) a homoseksualista pedofil (których więcej) wykorzystuje chłopców.
Zgłoś
Avatar
D................s 2013-10-12, 11:48
Tornister i ciasny odbyt przedszkolaka!
Zgłoś
Avatar
maldini 2013-10-12, 12:10
To inaczej leciało:

-Czego trzyma się ksiądz podczas stosunku?
-Tornistra.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie