18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne


"Pewien sprytny Chińczyk znalazł prosty sposób na darmowe posiłki i napoje. Kupił bilet lotniczy i codziennie zjadał obiad w saloniku VIP-ów na lotnisku w Xi'an" - informuje newser.com.

Codziennie przychodził więc przed przewidzianą w rozkładzie godziną odlotów, zjadał posiłek i szedł do kasy, by... przebukować bilet na następny dzień. Zrobił tak aż 300 razy!

Gdy jego oszustwo się wydało mężczyzna zwrócił bilet do kasy i... dostał zwrot pieniędzy.

Źródło
Zgłoś
Avatar
cys23 2014-01-30, 12:51 29
Geniusz kurwa! Da się?! Da!!!
Zgłoś
Avatar
szpila_forever 2014-01-30, 13:02 1
Przebukowywał za darmo?
Zgłoś
Avatar
rust 2014-01-30, 13:08 2
Cytat:

przebukować(język polski)

znaczenia:
czasownik przechodni dokonany

(1.1) zmienić rezerwację
kolokacje:
(1.1) przebukować bilet
wyrazy pokrewne:
czas. bukować, zabukować
rzecz. przebukowanie
etymologia:
ang. book


nie martw się dla mnie też czasami język polski jest obcy
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-01-30, 13:21 160
Ale mnie wkurwia słowo bukować. Do kurwy nędzy, jebane zakompleksione pizdy z syndromem małego fiutka! Nie będziecie fajniejsi, bo używacie chujowych zapożyczeń. Mamy w języku polskim słowo "zarezerwować", więc nie musimy używać do chuja budynia słów angielskich! A kto ich uporczywie używa ten pizda i lamus, który nie reprezentuje sobą kompletnie nic i chce pokazać jaki to on jest światowy, bo lata samolotami i używa obcych słów.

Ale się kurwa uniosłem!

Idę po maść.
Zgłoś
Avatar
Takeda 2014-01-30, 13:47 11
Bonguś nie spinaj się tak, bo se starego wysrasz.
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-01-30, 13:51 26
BongMan napisał/a:

Ale mnie wkurwia słowo bukować. Do kurwy nędzy, jebane zakompleksione pizdy z syndromem małego fiutka! Nie będziecie fajniejsi, bo używacie chujowych zapożyczeń. Mamy w języku polskim słowo "zarezerwować", więc nie musimy używać do chuja budynia słów angielskich! A kto ich uporczywie używa ten pizda i lamus, który nie reprezentuje sobą kompletnie nic i chce pokazać jaki to on jest światowy, bo lata samolotami i używa obcych słów.

Ale się kurwa uniosłem!

Idę po maść.



znajdz mi w słowniku słowo "przerezerwować"
Zgłoś
Avatar
zieja 2014-01-30, 14:07 28
"Przenieść rezerwacje" zzz polska język trudna język!
Zgłoś
Avatar
EBM4 2014-01-30, 14:19 5
Gdzie przenieść?
Zgłoś
Avatar
poldekmisiak 2014-01-30, 14:19
U nas by został nazwany życo-masono-złodziejo-tuskowym pedałem i srodowiska katolikow prawicowców żądałyby kary smierci
Zgłoś
Avatar
ogarnij133 2014-01-30, 14:30
Chiny i nie zostal rozstrzelany :| ?
Zgłoś
Avatar
Alphi 2014-01-30, 14:33
To typek ma łep do machlojek. U Nas w kraju też by takich znalazł "Pomysłowych Dobromirów".
Zgłoś
Avatar
GKC 2014-01-30, 14:35 2
EBM4 napisał/a:

Gdzie przenieść?



W kasie?
Zgłoś
Avatar
Eustachy6 2014-01-30, 14:36 7
Chuj, że fejk. Ale lemingi łykają wszelkie sensacyjne info

Cytat:

We regret to say that the story about a passenger using his first class plane ticket to get a free meal nearly every day for a year is in fact just a rumor that fooled several Western media outlets (including us). So don't try it at home.



shanghaiist.com/2014/01/29/passenger-with-first-class-ticket-eating-fr...
Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2014-01-30, 14:56
Z tego co wiem to zmiana terminu wylotu, kosztuje, a przynajmniej u wielu przewoźników. Tzn że miał tą możliwość za darmo? Fajnie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie