18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Historia pewnej pary z Brazylii jest wstrząsająca. 28-latka zmarła w walentynki, uprawiając seks ze swoim kochankiem. Do tragicznego wypadku doszło podczas seksu oralnego

– Przyjeżdżaj do hotelu. Twoja żona właśnie się udusiła – cytuje w swoim materiale America TV. Kiedy mąż kobiety usłyszał te słowa w słuchawce, w pierwszej chwili myślał, że to jakiś głupi żart. Dopiero kiedy zdecydował się przyjechać pod wskazany adres, okazało się, że prawda jest jeszcze bardziej tragiczna niż sądził.

Jego 28-letnia żona uprawiała w dzień zakochanych seks z innym mężczyzną w hotelu i na domiar złego zmarła, dławiąc się jego nasieniem. To kochanek zadzwonił do niego w panice, informując o całym zdarzeniu.

Lekarz wezwany na miejsce potwierdził, że przyczyną zgonu było zadławienie męskim nasieniem. Sprawę bada policja.

Ctrl+c i Ctrl+v z: fakt.pl/swiat/seks-oralny-kobieta-zadlawila-sie-sperma-i-zmarla-,artyk...
Zgłoś
Avatar
mygyry 2016-02-17, 20:43 4
I z kogo większa suka z żony czy z karmy
Zgłoś
Avatar
AaronSzechter 2016-02-17, 20:45 15
morał dla bab??

łykaj tylko od swojego faceta !!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
GlassEdi 2016-02-17, 20:49
ach ten fakt...
Zgłoś
Avatar
bombel076 2016-02-17, 21:19
Czy kolega odpowie za morderstwo ?
Zgłoś
Avatar
M................f 2016-02-17, 21:30 62
S.T.U_Cummins napisał/a:

okazało się, że prawda jest jeszcze bardziej tragiczna niż sądził.


Sądzę jednak, że typ nawet sobie pomyślał, że dobrze tak kurwie i jakoś mocno nie płakał nad faktem, że jego żona zdechła podczas opierdalania kiełbachy innemu. Ja przynajmniej bym nie płakał.
Zgłoś
Avatar
Sol 2016-02-17, 21:36 8
Dobrze, że nie żeńskim nasieniem...
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2016-02-17, 21:44 89
Masterof napisał/a:


Sądzę jednak, że typ nawet sobie pomyślał, że dobrze tak kurwie i jakoś mocno nie płakał nad faktem, że jego żona zdechła podczas opierdalania kiełbachy innemu. Ja przynajmniej bym nie płakał.



Toż to lepiej nie mogło skończyć się dla "poszkodowanego" typa.
Nie musi się rozwodzić, został wdowcem no i może z nową wybranką serca wziąć ślub kościelny.
To jak trafić 10 w multilotka. Szczęściarz jebany.
Zgłoś
Avatar
Sewul123 2016-02-17, 22:44 1
Ja bym tam postawił ziomkowi piwko że mnie od tej kurwy uwolnił
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2016-02-17, 22:48
Chujowa śmierć....
Zgłoś
Avatar
Sebho 2016-02-17, 22:59
Przez żoładek do serca ... czy jakoś tak
Zgłoś
Avatar
Eramod 2016-02-17, 23:15
baby to jednak ku}wy
Zgłoś