18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
przygoda kazdego sadola
kasjerrrx • 2013-12-16, 9:31
witam wszystkie laski z kutasami i sadoli !

jako iz panuje teraz na sadolu era swoich wlasnych opowiesci i przezyc chcialbym wam opowiedziec jedna moja najbardziej popierdolona historie.

wracalem sobie z miejscowosci X do miejscowosci Y pociagiem, (z nie wazne jakich przyczyn) jakos w lipcu 2 lata temu i bylo dosyc cieplo. nie milosiernie zachcialo mi sie sikac poniewaz nie zdazylem prawie na pociag i nie mialem gdzie po drodze zalatwic swoich potrzeb fizjologicznych. wstaje, w wagonie byl na poczatku tlok ale zrobilo sie luzniej( to byl wagon nie przedzialowy tylko taki ogolny) patrze w lewo prawo, mowie no kurwa nie ma tego kibla nigdzie na horyzoncie, przeszedlem caly pociag od lewej do prawej i od prawej do lewej ale bylem chyba tak pochloniety mysla ze mocz zaraz poleci mi oczami ze nie moglem zauwazyc tego durnego kibla w tym zajebanym pociagu. wrocilem do swojego wagonu i nagle naszla mnie zlota mysl. wczesniej kupilem sobie na podroz jogurt do picia i patrze na jogurt(taki zwykly 0,5l z lidla czy tam chuj wie), ze lzami w oczach musialem wyjebac go calego duszkiem, po czym nie myslac wiele stanalem, wychylilem sie w lewo-prawo i nikogo chodzacego po pociagu nie zauwazylem i stwierdzilem ze to jest ten moment, wyciagnalem fujare ( ojebujac sobie calego wacka od jogurtu) i wsadzilem go do pojemnika po jogurcie, spuscilem caly swoj balast do jogurta, wytarlem szybko wacka chusteczka ktorych mialem 2szt.(!) zakrecilem jogurt, odlozylem go szybko na ta poleczke ktora jest zazywaczaj pod kazdym oknem w pociagu i tak sobie siedzialem zadowolony. ludzie miedzy przedzialami pozniej przechodzili a ja zacieszalem miche tam myslac ze jakis zul kiedys to otworzy i powacha,albo jakis sadol to wypije . no i myslalem ze na tym bedzie koniec mojej przygody tamtego dnia, no i jakze sie mylilem. minelo moze 15min i wtedy .. zachcialo mi sie tak srac ze myslalem ze wypierdole na orbite ziemska i wam stamtad pomacham chujem . zaraz ogarnela mnie panika, gdzie tu sie wysrac kurwa jak nie ma kibla, do stacji jeszcze godzina drogi a nie usiedze za chiny. szybka reakcja rozgladam sie gdzie moge sie wysrac i tak chodze po wagonie tam i z powrotem popierduje sobie radosnie otwieram okno zeby tak nie jebalo az i w koncu wymyslilem najbardziej zjebana rzecz do tej pory. otwarlem WSZYSTKIE okna w wagonie.
znow akcja lewo-prawo nikogo i heja kuuuurwa! klekam i wypinam sie do kosza(ten pod tym zjebanym stoliczkiem pod kazdym oknem w pkp) wyciagam ten woreczek czarny, otwieram go i zaczynam srac, o boze jaka ulga i nagle slysze JEBS, pierwsza mysl- pekl woreczek ale zaraz rzeczywistosc mnie przerazila, odwracam sie a tam woreczek caly to mowie chuj i zaraz slysze zamykanie okien jednak mi sie nie zdaje, panika w chuj puscilem caly woreczek na ziemie i akurat tak upadl ze gowno wylecialo na podloge, ja wypiety caly zesrany, rece ujebane od gowna bo chcialem je rekami jeszcze wlozyc do tego woreczka, wyciagam moja jedyna ostanio chusteczke i kurwa jeszcze mi spadla na podloge w to rzadkie gowno, chce ja siegac i nagle czuje ze chyba przegialem, odwracam sie a tam konduktor. stoi i patrzy, ja na niego wypiety i kleczacy z obsrana dupa, podloga i rekami. 3 sekundy ciszy, to bylo najdluzsze 3 sekundy w moim zyciu. odwrocil sie i poszedl zamknac przed ostatnie okno na przeciwko mnie i chyba zaczynal cos powoli mowic, ja nie wiele myslac mowie pierdole go sluchac i tak juz gorzej byc nie moze, no i podciagnalem spodnie szybko ujebujac je sobie cale przy dupie, rekami ktore byly tak ujebane ze nawet o tym przez chwile nie pomyslalem, wyjebalem z wagonu, na szczescie akcja szukania schronienia dla mojego gowna zajela mi dostatecznie duzo czasu aby juz dojechac do mojej miejscowosci. wstyd jak chuj.. stalem posrod ludzi wysiadajacych z pociagu caly jebiac gownem jak zul. wyjebalem z pociagu prosto na dworzec, i nie wazne czy toaleta kosztowalaby wtedy 100zl czy 2zl, to wydalbym wtedy tyle ile byloby potrzeba zeby tylko pojsc do kibla, ogarnalem w miare wygladu rece i spodnie(zapachu niestety nie moglem zniszczyc zwyklym mydlem i woda . pobieglem do taksowki ktora byla przed dworcem kazalem kolesiowi otworzyc wszystkie okna bo zle sie czulem i zawiozl mnie do domu, na koncu jak podawalem mu pieniadze to jeszcze za paznokciami mialem troche gowna i chyba go tym dotknalem..

taka moja kurwa skromna historia.. nie bylo bo moje, chyba ze konduktor juz tutaj juz to kiedys opisal..
Zgłoś
Avatar
eligurf 2013-12-16, 16:19 2
"wracalem sobie z miejscowosci X do miejscowosci Y pociagiem, (z nie wazne jakich przyczyn) jakos w lipcu 2 lata temu i bylo dosyc cieplo. nie milosiernie zachcialo mi sie sikac poniewaz nie zdazylem prawie na pociag i nie mialem gdzie po drodze zalatwic swoich potrzeb fizjologicznych. wstaje, w wagonie byl na poczatku tlok ale zrobilo sie luzniej"

Kto cię kurwa uczył pisać?
Zgłoś
Avatar
BykoZauruz 2013-12-16, 19:18
Za długie te historie ,skracajcie lub wydawajcie w częściach
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2013-12-16, 19:22 38
Nie wiem kurwa, czy autor wpierdala padlinę i zapija wodą z ogórków i mlekiem?

Co oni kurwa mają z tym sraniem, że za każdym razem jak się im zachciewa srać to nie są w stanie przetrzymać kloca w dupie, tylko zawsze ich goni...Chyba mają po 80 lat i nietrzymanie kału, albo tak się zapinają w odbyty, że wylatuje samo.
Zgłoś
Avatar
ofens14 2013-12-16, 19:27 6
Taaa...... zachciało mu się kurewsko srać a on sobie latał po pociągu i popierdywał ??
Pierwszy pierd i gówno ląduje w spodniach
Zgłoś
Avatar
bujaszaka 2013-12-16, 19:28 11
O kurwa, dawno tak się nie uśmiałem czytając cokolwiek. Prawdziwe czy nie, zajebiste opowiadanie, no po prostu jebłem
Zgłoś
Avatar
pawel6 2013-12-16, 19:30
Gówniana sprawa.
Zgłoś
Avatar
ks.Zenon 2013-12-16, 19:33
też mam dużo takich gównianych historii(jak sie obsrałem w gacie niejeden raz itp.) ale nie chce mi sie o tym pisać, może jeszcze do tego po prostu nie dorosłem ;-(
Zgłoś
Avatar
faza56 2013-12-16, 19:34
Osz ty chuju! Piwko
Zgłoś
Avatar
m................a 2013-12-16, 19:34 8
kasjerrrx napisał/a:

witam wszystkie laski z kutasami



Również witam. Historia całkiem całkiem, taka do kolacyjki.
Zgłoś
Avatar
Everizon 2013-12-16, 19:36 1
WYPIERDALAĆ MI Z TYM NA HARD DO FEKALII !!

Kurwa moja chorobliwa ciekawość kazała mi to przeczytać !
Od teraz mam wstręt do kanapki z szyneczką którą nie dokończyłem ! juz nigdy nie dokończę
Zgłoś
Avatar
Black Joker 2013-12-16, 19:38 1
Ale widze że sadolowy Happy End na końcu z taksówkarzem
Zgłoś
Avatar
jinrey 2013-12-16, 19:38 17
Miałem kiedyś podobną sytuację. Mieszkałem na stancji, która była chujowo zrobiona. Kibel zaraz przy kuchni. Mieszkałem tam z kumplem i dwoma koleżankami. No jedna zaprosiła kiedyś koleżanki no i oczywiście wszystkie w kuchni herbatka i gadka a mnie przycisnęła olbrzymia sraka... Ale kurwa drzwi kibla bezpośrednio przy kuchni. Zresztą sam sracz był oddzielony zwykłą chujową cienką ścianą, a wiedziałem że to będzie sroga głośna sraka. Złapałem dwie reklamówki, takie nie przeźroczyste i poszedłem pod prysznic że niby kąpiel. Odkręcam gorącą wodę, włączam głośną muzykę i sram do reklamówki, która była wsadzona w drugą reklamówkę. Poszło na kilka strzałów. Ale kurwa jak woda gorąca stykneła się z reklamówką to zaczął wydalać się okropny fetor z tej płynnej sraki. Tak jebało, że kurwa sobie tego nie wyobrażacie. No ale chuj. Obmyłem dupę, zacząłem psiukać wszystkimi dezodorantami, założyłem klapki i jak gdyby nic wyszedłem z łazienki która znajdowała się o sracz dalej od kuchni trzymając reklamówkę, która podejrzanie była wypełniona dziwną żelowatą substancją i nie odpowiadając na żadne pytania wyszedłem przed blok i wyjebałem ją prosto przed siebie.
Zgłoś
Avatar
kl3juuu 2013-12-16, 19:40 1
Obśmiałem się w chuj Pozdrawiam kolege i piwko dla Ciebie
Zgłoś
Avatar
E................k 2013-12-16, 19:41 5
Powinni cię teraz znaleźć i spuścić ci wpierdol , w pociągu kibla nie znalazłeś ? no kurwa niewierze ale pewnie ułomny jesteś .

Za sranie po pociągach i zostawianie swoich szczochów w Wagonie , głodówka na 30 dni i do picia tylko szczochy kurwo ty .
Zgłoś
Avatar
hiszpan209 2013-12-16, 19:42 1
Zadanie na dziś:
Znajdź dużą literę w tekście.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie