18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
Avatar
dżonyłojlker 2023-01-04, 12:40 13
Każdy kto nie kocha naszych braci ze wschodu jest jebaną onucą i ciągnie putlerowi ruSSką parówę. I bierze za trollowanie ruble, które i tak nie są nic warte. Jebać ruSSkich, slava Ukrainie, gierojom slava.
Zgłoś
Avatar
Gunter88 2023-01-04, 13:26 57
na front chuja
Zgłoś
Avatar
Myxxer 2023-01-04, 13:49 33
Chcą do Polski? Nie mam problemu, ale 1 taki wybryk = deportacja i na front
Zgłoś
Avatar
MartweMurzyńskiePłody 2023-01-04, 14:04 68
HenrykS. napisał/a:

Każdy kto nie kocha naszych braci ze wschodu jest jebaną onucą i ciągnie putlerowi ruSSką parówę. I bierze za trollowanie ruble, które i tak nie są nic warte. Jebać ruSSkich, slava Ukrainie, gierojom slava.



To zastanów się w końcu,chcesz się z nimi jebać,czy ich kochać?

jedno i drugie do pieca
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2023-01-04, 14:09
Co to biurwa jest? Chyba własną szparą nagrywała idiotka. Nie sądziłem że kiedykolwiek zobaczę coś bardziej zjebanego od pionowych nagrań. Pionowy film panoramiczny to jest dopiero Mount Everest debilizmu.
Zgłoś
Avatar
nebelwerfer 2023-01-04, 14:28 2
ale koleś był naspidowany ponad miarę
Zgłoś
Avatar
35i 2023-01-04, 14:53 45
HenrykS. napisał/a:

Każdy kto nie kocha naszych braci ze wschodu jest jebaną onucą i ciągnie putlerowi ruSSką parówę. I bierze za trollowanie ruble, które i tak nie są nic warte. Jebać ruSSkich, slava Ukrainie, gierojom slava.



Ciekawe jakbyś gadał, gdyby banderowcy Tobie wybili kilka osób z rodziny w czasie wojny.
Bo mi wybili i babcia nie za bardzo mogła się pochwalić rodziną.
Jedni drugich warci.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-01-04, 15:00 5
MartweMurzyńskiePłody napisał/a:

To zastanów się w końcu,chcesz się z nimi jebać,czy ich kochać?
jedno i drugie do pieca



35i napisał/a:

Ciekawe jakbyś gadał, gdyby Ci banderowcy wybili kilka osób z rodziny w czasie wojny.
Bo mi wybili i babcia nie za bardzo mogła się pochwalić rodziną.
Jedni drugich warci.



Czy wasze klepki są na swoim miejscu? Chyba nawet sprzedajne, skurwiałe probanderowskie ścierwa widzą, że to kpina. Pisałem już kiedyś jak zginął mój pradziadek (stąd głównie moja nienawiść do tych skurwysynów) i nie mam zamiaru się powtarzać.
Zgłoś
Avatar
35i 2023-01-04, 15:09 4
HenrykS. napisał/a:

Czy wasze klepki są na swoim miejscu? Chyba nawet sprzedajne, skurwiałe probanderowskie ścierwa widzą, że to kpina. Pisałem już kiedyś jak zginął mój pradziadek (stąd głównie moja nienawiść do tych skurwysynów) i nie mam zamiaru się powtarzać.



Hamuj się trochę chłopcze, nie czytam wszystkich Twoich wpisów.
W tematach związanych z mieszkańcami byłego ZSRR tracę poczucie humoru.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-01-04, 15:20 1
35i napisał/a:

Hamuj się trochę chłopcze



Tak to sobie pisz do swego synka. Na drugi raz się zastanów, zanim zaczniesz udzielać innym złotych rad.
Zgłoś
Avatar
sberek38 2023-01-04, 15:25 13
HenrykS. napisał/a:

Czy wasze klepki są na swoim miejscu? Chyba nawet sprzedajne, skurwiałe probanderowskie ścierwa widzą, że to kpina.
Problem w tym, że proukraińskim skurwielom już tak bije na dekiel i tak juz się odrealnili, że i Twój tekst można wziąć na poważnie.
Wg. przykałdu:
Trzeba pomagać - dobry Polak
Trzeba pomagać ale... - spierdalaj ruska onuco

Zgłoś
Avatar
35i 2023-01-04, 15:27 1
HenrykS. napisał/a:

Tak to sobie pisz do swego synka. Na drugi raz się zastanów, zanim zaczniesz udzielać innym złotych rad.



Właśnie próbujesz robić dokładnie to samo, chłopcze.
Zgłoś
Avatar
sothis 2023-01-04, 15:30 2
OpenStreetMaps napisał/a:

Co to biurwa jest? Chyba własną szparą nagrywała idiotka. Nie sądziłem że kiedykolwiek zobaczę coś bardziej zjebanego od pionowych nagrań. Pionowy film panoramiczny to jest dopiero Mount Everest debilizmu.



Pewnie w nerwach nie tak odpalone nagrywanie. Myślę, że nagrywane nie w celu dostarczania nam rozrywki, za co oczywiście ma u mnie minusa, no ale cóż zrobić...

A co do szczytu debilizmu, to wspinaczkę dzielnie podejmuje całkiem szerokie grono pod większością filmów przedstawiających cierpienie dzieci lub zwierząt.

Tam wpisy typu 'zajebałbym skurwysyna' czy jeszcze bliższe topu 'na to wszystko mogę oglądać, tylko nie to' sypia się jak nasza gospodarka.

Lubię popatrzeć na taką paraolimpiadę i posprawdzać jakie jeszcze perły swych przemyśleń rozsypią przede mną szanowni użytkownicy
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-01-04, 15:32 1
35i napisał/a:

Właśnie próbujesz robić dokładnie to samo, chłopcze.



Wiem, wiem też, że lubisz się posprzeczać, ale akurat nie ma o co, bo się zgadzamy. Wystarczy, że przeprosisz i będzie OK
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie