18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Witam serdecznie drogich sadoli i sadolki. Jako że przez nieuwagę i pomyłkę przy określeniu wydarzenia jakie miał 13.09.2013 temat został usunięty, a powodem była rzekoma reklama. Przypominając sobie treść posta doszedłem do wniosku, że faktycznie mogłem się pomylić. Więc piszę ponownie tym razem bez błędów, bo temat cieszył się uznaniem wśród Was, dla których takie wartości jak Bóg, Honor, Ojczyzna goszczą w dalszym ciągu w sercach.
A więc do rzeczy:
Dnia 13 września do Legnicy(woj. dolnośląskie) zostało zaproszonych przez władze 160 sowieckich oprawców, którzy niegdyś a mianowicie 20 lat temu opuścili to miasto zostawiając je splądrowane, rozkradzione i ogólnie syf, brud i malaria. Ale to nic bo otóż owi skurwiele doprowadzili do śmierci wiele osób, może Wasze babcie i dziadków(bo moich owszem) i prezydent tego kurwidołka jakim jest Legnica pokazał, że wystarczyło 20 lat by pokazać mieszkańcom(i nie tylko), że zostało im przebaczone. A więc powstała inicjatywa, by pokazać panu prezydentowi, a przede wszystkim tym czerwonym kurwom, że nie zapomnieliśmy i są niemiłymi gości. Dodatkową atrakcją był przyjazd Wałęsy. Protest przebiegł pomyślnie, wola walki i patriotyzm rozgrzał serca protestujących.
Jeśli temat się przyjmie i będą chętni to w sobotę popołudniu, bądź niedziele wrzucę foty z dokładnym opisem i relacją. A dlaczego dopiero w piątek? Bo mam wolny komputer i zgrywanie zdjęć trochę trwa.
Na koniec: jeśli ktoś przegapił to to wydarzenie 13.09.2013 to nic straconego może jeszcze kiedyś będzie cos podobnego.
Link do źródła z odbytego wydarzenia, które miało miejsce 13.09.2013https://www.facebook.com/events/1417312011826476/ (nie jest do żadna reklama, z tego co wiem dozwolone jest linkowanie źródeł w tym fejbukowych, a wydarzenie już się odbyło 13.09.2013 więc po ptakach.
Pozdrawiam serdecznie Jeśli ktoś byłby chętny bym opowiedział co się działo i jak to wyglądało( a opowiadam z takim zaangażowaniem, że czujesz się jakbyś tam był to zapraszam na PM.

ps.chuj mnie obchodzi, że moderowi się nie podoba i wypierdala temat po 15 minutach do sucharów, bo użytkownikom się podobało w piątek i po 20 minutach trafiło na główną. Co to zazwyczaj, gdzie kultura ja się kurwa pytam
Zgłoś
Avatar
Lololoney 2013-09-08, 21:04 4
Robercik19912 napisał/a:

a wydarzenie już się odbyło 13.09.2013 więc po ptakach


Co Ty z przyszłości? Czy jak?
Zgłoś
Avatar
Robercik19912 2013-09-08, 21:09 4
Tak, z przyszłości. No niestety taka sytuacja, że zostałem zmuszony przez moderatora do podróży w czasie.
Zgłoś
Avatar
Fenrin 2013-09-08, 21:23 3
Browar za temat i browar za podróż w czasie. Jestem z Lubina więc postaram się przyjechać... Tylko czemu to się dzieje o 10 rano? Dość niewygodna godzina, ale i tak przyjadę.
Zgłoś
Avatar
Robercik19912 2013-09-08, 21:31 2
10 faktycznie lipna godzina, ale wtedy będzie okazja do stanięcia twarzą w twarz z czerwonym bandytą.
Zgłoś
Avatar
HejtArmia 2013-09-08, 23:25 1
Czerwone skurwysyny.
Zero tolerancji dla lewactwa.
Zgłoś
Avatar
Robercik19912 2013-09-08, 23:34 3
Przynajmniej tutaj ludzie są ogarnięci, ale co z tego jak zaraz mod mi wypierdoli znowu temat. A czemu tak piłuję? Bo niech te rządowe skurwysyny zobaczą, że nie wystarczy 5,10, 20 lat by zapomnieć o szkodzie wyrządzonej. W innym miejscu gość napisał, że należy się jednoczyć i zapomnieć o przeszłości. Wklei rownież zdjęcie tuska i putina jak podają sobie ręce. Jak to zobaczyłem to wyszedłem z siebie i stanąłem obok. Jak w tym kraju ma być dobrze jak rząd rozkrada i oddaje w obce łapska to co jeszcze zostało, a obywatele nawet nie pisną słowem. Ostatnio tutaj była wrzucona mapa ze skalą protestów na świecie. I co? I chujów sto, bo wyszło, że Polacy potrafią narzekać tylko przez neta i pod budką z piwem, a jak przyjdzie głosowanie to dziwnym trafem, skurwysyńskie PO znowu wygra. Idź pan w chuj.
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-09-09, 1:19
Kij w oko obu grupom socjalistów czy to narodowych (ONR) czy klasowym (lewaki).
Zgłoś
Avatar
Machol 2013-09-09, 2:40
Koleś, ale ja w ogóle nie rozumiem o czym Ty pierdolisz. Możesz spokojnie wyjaśnić co i jak? Bo jak na razie to wiem że ktoś Ci skrzywdził babcię kiedyś, ale nie wiem kto, jako kto i w jakim charakterze został teraz zaproszony.
Zgłoś
Avatar
serdel1 2013-09-09, 7:49
Kurwa. Polowa Legnicy handlowała z ruskimi. Za wódkę można było kupić wszystko i nikt jakoś nie narzekał. Teraz nagle znaleźli się obrońcy narodowości. Zapytaj się kurwa ojca jeden z drugim skąd miał benzynę do malucha.
Zgłoś
Avatar
Robercik19912 2013-09-09, 9:12
serdel1 napisał/a:

Kurwa. Polowa Legnicy handlowała z ruskimi. Za wódkę można było kupić wszystko i nikt jakoś nie narzekał. Teraz nagle znaleźli się obrońcy narodowości. Zapytaj się kurwa ojca jeden z drugim skąd miał benzynę do malucha.


No, opiekunowie narodu, cześć i chwała bohaterom za benzynę do malucha i pompkę do roweru.Cześć i chwała bohaterom!!
facebook.com/events/1417312011826476/
Zgłoś
Avatar
thorne 2013-09-09, 15:42 1
Kurwa mać. Jestem z Lubina i będę wtedy w Legnicy ale na egzaminie na uczelni. mam nadzieję, że zdążę
Zgłoś