18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
SzalonyPilot 2017-03-02, 22:50 37
Jeb z buta
Zgłoś
Avatar
~DMT 2017-03-02, 22:53 64
Nie była wycięta, pamiętam ten odcinek doskonale...

Zgłoś
Avatar
Gwardek 2017-03-02, 23:11 12
By mnie mój kundel tak ujebał, to by przez miesiąc jadł, spał i srał w metalowej beczce.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-03-02, 23:21 5
Labradory to w większości durne psy...
Zgłoś
Avatar
pawelozory 2017-03-03, 0:36 2
Nie była wycięta. Swoją drogą zdaniem behawiorystów metody Cesara są tragiczne.
Zgłoś
Avatar
czarek1900 2017-03-03, 0:49
Skubaniec podobno poddusza te psy, tylko słabo to widać przez odpowiednią prace kamery. Zobaczcie gdzie umieszcza obroże w innych odcinkach i podnosi ją do góry kiedy pies się źle zachowuje ;p
Zgłoś
Avatar
wizzPL 2017-03-03, 0:53 7
jest gdzieś film z całą analizą - pies wiele razy go ostrzegał - C.M nie czyta mowy ciała psa i jeszcze go prowokuje do takiego zachowania - i metodą na to według wielkiego C.Milana to siła i przemoc bo według niego właściciel psa ma być "przywódca stada" i musi se to wywalczyć siłą i przemocą
Zgłoś
Avatar
sqnk 2017-03-03, 1:05
mnie tez kiedys identyczny ujebal na szczescie mialem gaz przy sobie Dostal po nochu i puscil ale troche musialem mu tego najebc od tamtej pory zadnemu kundlowi nie ufam jak pies byl bity czy cos to i tak jebnie

aa zapomialem dodac ze piesek w niewyjasnionych okolicznosciach zginal 3 dni pozniej heh
Zgłoś
Avatar
miksuss 2017-03-03, 1:38 29
wizzPL napisał/a:

jest gdzieś film z całą analizą - pies wiele razy go ostrzegał - C.M nie czyta mowy ciała psa i jeszcze go prowokuje do takiego zachowania - i metodą na to według wielkiego C.Milana to siła i przemoc bo według niego właściciel psa ma być "przywódca stada" i musi se to wywalczyć siłą i przemocą



Pies nie ma ostrzegać tylko być posłuszny.
Zgłoś
Avatar
nurgiel 2017-03-03, 1:42 30
wizzPL napisał/a:

jest gdzieś film z całą analizą - pies wiele razy go ostrzegał - C.M nie czyta mowy ciała psa i jeszcze go prowokuje do takiego zachowania - i metodą na to według wielkiego C.Milana to siła i przemoc bo według niego właściciel psa ma być "przywódca stada" i musi se to wywalczyć siłą i przemocą


Nie no, jak pies chce dominować, to rzeczywiście powinno się go posłać na karnego jeża.
Do kurwy nędzy, to właściciel może psa ostrzegać, że jak jeszcze raz wejdzie na kanapę dostanie z laczka, a nie kurwa pies, że ujebie.
Zgłoś
Avatar
3afro3 2017-03-03, 1:45 8
@up
A posłuszny pies ma nie ostrzegać?
Nawet najbardziej ułożony kundel w końcu jebnie, gdy ktoś świadomie lub nieświadomie robi mu krzywdę. No i właśnie kurwa posłuszny pies przed faktem da do zrozumienia, że coś mu się nie podoba.
Zgłoś
Avatar
pawelozory 2017-03-03, 2:15
@wizzPL, @3afro3, szkoda czasu na dyskusje z amebami
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-03-03, 7:34 21
Miałem w życiu wiele psów - zarówno od szczeniaka jak i adoptowane mocno dorosłe, żeby nie powiedzieć stare, z przeżyciami - i nigdy nie miałem problemu z agresją u nich ani z próbami dominacji itd.
Jak włożę swoim psom rękę do miski to jak reagują? Patrzą się na mnie jak na debila i widać w ich oczach "eeee? co ty kurwa robisz?". I spokojnie mogę im zabrać kość z pyska a one nie stawiają żadnego oporu - ale zawsze jak zabiorę to od razu im oddaję więc nie kojarzą tego z odbieraniem.

A jak ktoś jest pojebusem to nie powinien mieć żadnego psa nigdy. Nawet nie mówię o dużych rasach ale komuś kto nie ma bladego pojęcia o wychowywaniu psa a do tego ma łeb zjebany to bym nie dał nawet tak małego szczura jak te cziłały czy inne tego typu.
Zgłoś
Avatar
orion123123 2017-03-03, 8:09 1
psa bedziesz miał jak se go wychowiesz
ja mam dużo zwierząt i kazde jest miłe i kochane
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie