18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Autobus podróżuje do trzech miast.

Kapitalizm: Pasażer płaci zależnie od odległości, której jedzie: 12 zł, 6 zł lub 3 zł.

Socjalizm: Pasażer płaci 20 zł bez względu na to czy jedzie autobusem czy nie.

Komunizm utopijny: Każdy pasażer dostał po równo ropy, lecz jest to za mało aby autobus ruszył. Wszyscy pasażerowie wraz z kierowcą ciągną za linę pusty autobus.

Anarchizm: Ludzie zazdrośni o własność kierowcy wieszają go, a następnie palą autobus. Każdy osobno rusza na piechotę do miasta.

Demokracja: 51% pasażerów w tajnym głosowaniu postanawia, że nie należy nie marnować ropy i wszyscy mężczyźni oprócz kierowcy będą ciągnąć autobus.

Komunizm bolszewicki: Cała ropa poszła na wojsko. Postanowiono, że wszyscy pasażerowie oprócz przywódców pociągną autobus. Każdy ciągnący autobus płaci 20 zł. Po jakimś czasie ciągnący się buntują. Przywódcy uciekają.

Kapitalizm Rosyjski: Każdy pasażer płaci w zależności od odległości. Jednakże do autobusu wchodzi przywódca wraz z kolegami i oznajmiają kierowcy, że nie zapłacą za bilet. Kierowca podwyższa cenę biletu innym pasażerom.

Kapitalizm amerykański: jeden z pasażerów obiecuje, że jeżeli wybiorą go na przywódcę to wprowadzi darmowe bilety. Po wybraniu każe wszystkim zapłacić po 15 zł bez względu na to czy jedzie autobusem czy nie, a sobie wprowadza darmowy przejazd.

Komunizm Chiński (wg. Mao): Autobus to wymysł imperialistów Amerykańskich. Dlatego skonstruowano wóz, który ciągną wszyscy pasażerowie oprócz przywódców, którzy siedzą na powozie.

Komunizm Koreański: Umiłowany przywódca wymyślił autobus. Jednak wredni Amerykańscy imperialiści ukradli ropę, dlatego wszyscy oprócz umiłowanego przywódcy ciągną autobus. Po chwili autobus ląduje w rowie, a winą obarcza się osoby ciągnące autobus z przodu. Okazuje się, że byli agentami amerykańskiego imperializmu.

Nazizm: Cała ropa poszła na wojsko. Postanowiono, że wszyscy pasażerowie będący Słowianami i żydami pociągną autobus wypełniony Niemcami. Każdy pasażer płaci zależnie od odległości której jedzie: 12 zł, 6 zł lub 3 zł (oczywiście wraz z ciągnącymi). Po jakimś czasie wszyscy ciągnący albo zostali zastrzeleni, albo zgięli z głodu. Postanowiono więc, że autobus pociągną wszyscy oprócz przywódców. Po ucieczce wszystkich ciągnących, przywódcy - bezsilni, strzelają sobie w łeb.

Demokracja ukraińska: Część Ukraińców protestuje przed autobusem. Przywódca autobusu ucieka. Ukraińcy zajmują autobus i postanawiają by protestujący nie płacili za bilet, a Rosjanie nie jechali autobusem. Ceny biletów dla reszty się podnoszą.

Kapitalizm Polski: Każdy pasażer płaci w zależności od odległości. Jednak autobus zatarasowali ludzie, którzy nie chcą płacić za bilet. Przywódcy autobusu postanawiają - przy poparciu innych pasażerów - że protestujący (wraz z przywódcami w autobusie oczywiście) powinni nie płacić za bilety. Kierowca podnosi ceny pozostałym pasażerom. Zaczynają się ponowne protesty. Przywódcy każą kierowcy przywrócić starą cenę biletów. Kierowcę nie stać na ropę - plajtuje. Przywódcy przejmują autobus. Każą płacić wszystkim (oprócz uprzywilejowanych) 20 zł niezależnie od tego czy jedzie autobusem czy nie.
Zgłoś
Avatar
Polandball 2014-04-15, 20:48
Dexterkrak, to jest to program wyborczy, czy nie jest?
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-04-15, 20:49
Polandball, moge ci napisac na kogo bym NIE zaglosowal, ale co to ma do rzeczy skoro kazdy kto nie glosuje na knp automatycznie jest lewakiem

hah, zarzucasz mi ze nie potrafie wysnuc logicznych wnioskow, ale za to ty w wieku 19 lat doskonale wiesz jak dziala rynek, jak sie sam reguluje i co zrobic zeby bylo zajebiscie i przez kogo jest zle
wasze masakry tak samo jak kiedys tak i teraz mnie bawia, kiedys nawet chcialo mi sie brac w nich udzial i popatrzec na bzdury jakie wypluwacie z siebie z predkoscia karabinu, ale widzac ze kazda wypowiedz kwitujecie zwrotami w stylu: nie umiesz logicznie myslec, jestes lewakiem, nie masz argumentow (szkoda ze nie wiecie jak on wyglada nawet jakby wam nadepnal na glowe) mimo ze nawet maciek z klanu po piwie by was spokojnie wypunktowal to postanowilem dac sie wam wyszalec w internecie przed pojsciem spac.
i tylko czasami widzac jakas megabzdure pomasakruje was troche dla zabawy
Zgłoś
Avatar
Polandball 2014-04-15, 20:54
mare30ks, rozumiem, nie zagłosowałbyś na nikogo, nie zmieniłbyś nic - gratulacje z okazji dołączenia do 50 % lemingów!

No zmasakruj mnie!! Czekam - narazie nie podałeś żadnego argumentu.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-04-15, 20:56
Nie rozumiesz ale to normalne.
Zgłoś
Avatar
Polandball 2014-04-15, 20:58
Dexterkrak,

wytłumacz mi wreszcie CO TO JEST: nowaprawicajkm.pl/info/dokumenty-np/program-wyborczy-knp

Dlaczego wy lewicowcy musicie wymigiwać się zawsze od odpowiedzi?
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-04-15, 21:02
KURWA zjebie, napisałem Ci wyraźnie co to jest w poście numer #3128454. Jak widać, mylnie oczekiwałem, że uda Ci się go przeczytać.
Zgłoś
Avatar
Polandball 2014-04-15, 21:05
Dexterkrak w poście #3128454 napisał/a:

KNP nie ma programu. To co zalinkowałeś (już pomijając fakt, ze to "program" na wybory z 2011 roku ) to garść idei i pobożnych życzeń oraz "rewolucyjnych" pomysłów. Ale tego też NIE WIESZ mój Ty przygotowany do wyborów młodzieńcze...



To jest deklaracja ideowa:
nowaprawicajkm.pl/info/dokumenty-np/deklaracja-ideowa

A teraz pogrąż się kolejnym postem....
Zgłoś
Avatar
Hippo 2014-04-15, 21:06
Gratuluje owieczki, robicie to co właśnie partie polityczne chcą, czyli kłócenie się która jest "lepsza". Żadna nie jest lepsza, wszystkie to samo gówno, partie istnieją dla polityków i dla kasy a nie dla ludzi, ale pierdolcie dalej i wierzcie w te bzdury.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-04-15, 21:27
Wysiadam, ten zjeb dalej nie wie co to jest program wyborczy . Idę układać na jutro kartkóweczkę.
Zgłoś
Avatar
Polandball 2014-04-15, 21:29
Dexterkrak,

To jest deklaracja ideowa: nowaprawicajkm.pl/info/dokumenty-np/deklaracja-ideowa
To jest PROGRAM WYBORCZY: nowaprawicajkm.pl/info/dokumenty-np/program-wyborczy-knp

Przedstawiam ci jasne dowody, że się mylisz, a ty nie przyjmujesz tego do wiadomości - naprawdę ciężko z twoim logicznym myśleniem...

Brniesz jak Jan Guz w swej niepojętej głupocie..

Chwila... ty PISZESZ, że jesteś nauczycielem? Boże uchowaj przed TAKĄ edukacją państwową!
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-04-15, 21:46
Polandball napisał/a:

mare30ks, rozumiem, nie zagłosowałbyś na nikogo, nie zmieniłbyś nic



widze, ze nie odrozniasz "na kogo bym nie zaglosowal" od "wogole bym nie glosowal"
tradycyjnie musze pogratulowac umiejetnosci przeczytania ze zrozumieniem kilkuwyrazowego zdania
a no i nowa obelga - leming, dopisze do slowniczka masakr
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-04-15, 21:50
Chłopcze, jak nasram, wbiję w to chorągiewkę z napisem "tort" to zjesz? Idź, dowiedz się co to jest program wyborczy. PROGRAM KURWA a nie lista życzeń i czym się różni jedno od drugiego. Wtedy być może (ale wątpię) dojdziesz do tego, że to co nosi na linkowanej stronie szumny tytuł programu programem nie jest.

Marku, ale za to jak każdy młody prawicowiec kolega stawia świetne darmowe diagnozy. Ty dowiedziałeś się, że nie głosujesz i nie chcesz nic zmienić w swoim kraju a ja, że jestem chujowym nauczycielem i to w państwowej szkole . Wszystko to w genialny sposób wywnioskowane z dyskusji tutaj .
Zgłoś
Avatar
Polandball 2014-04-15, 22:03
mare30ks, nie zagłosowałbyś na nikogo - bo nie umiesz jasno wskazać swojego kandydata. Tym "nikim" będzie, albo twoja decyzja o nie pójściu na wybory albo głos na pierwszą lepszą osobę z pierwszej lepszej parii - na chybił trafił.

Dexterkrak,
"Lista życzeniowa" PiSu:
programpis.org.pl/pobierz,program.html

"Lista życzeniowa" PO z 2011:
platforma.org/media/dokumenty/Program_PO_100dpi.pdf

Posługując się twoją idiotyczną logiką to nie są programy wyborcze.
Właściwie nic nim nie jest.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-04-15, 22:11
Polandball, przeczytaj ponownie co napisalem, bo widze ze masz z tym problem nigdzie nie wskazywalem na kogo bede glosowa ale ty juz w swojej wszechwiedzy wiesz ze zaglosuje na bylekogo, albo nikogo, skoro nie na krula
Zgłoś
Avatar
Polandball 2014-04-15, 22:15
mare30ks, nie umiesz wskazać jasno kandydata, więc nie będziesz go miał również przy urnie wyborczej...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie