18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Bić gościa za to że ma się żonę kurwę



a tu inna sytuacja - kara za puszczanie się

Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2017-06-05, 13:34 23
Kurwa ilu ona miała tych mężów?
Zgłoś
Avatar
Herhard 2017-06-05, 13:44 1
Żółty mógł iść na zabieg powiększenia penisa toby skośna nie szukała innej pały.
Zgłoś
Avatar
d................a 2017-06-05, 13:48 1
józekdeluxe napisał/a:

Kurwa ilu ona miała tych mężów?


Och, zaraz tam mężów. To tylko koledzy.
Jeden z nich pewnie przyszedł rurę odetkać.
Zgłoś
Avatar
P................� 2017-06-05, 14:42 18
Cytat:

Bić gościa za to że ma się żonę kurwę



Też tego nigdy nie rozumiałem, jeżeli gość o niczym nie wiedział no to nie można go winić że chciał sobie poruchać.
Powinni raczej wytargać szmacisko za włosy z pokoju i tam poniżać
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-06-05, 14:44 35
PalonyPaznokieć napisał/a:

jeżeli gość o niczym nie wiedział no to nie można go winić że chciał sobie poruchać.


No właśnie, jednak gdyby wiedział, że dyma mężatkę, to powinno połamać mu się wszystkie palce po kolei... żonie kurwie też.
Zgłoś
Avatar
100Burned 2017-06-05, 14:50 2
PalonyPaznokieć

Jak laska mieszka osobno to okej. Jak mieszka z facetem to trzeba być kurwa ślepym żeby nie zauważyć jakiegoś zdjęcia, przedmiotów, czegokolwiek co by spowodowało pytanie- ej ty czasem nie jesteś z kimś? Serio- raz się wycofałem właśnie przez ślubne zdjęcie w salonie, na pytanie rozwód był? cisza.

Jak ktoś napisze do mojej kobiety na fb to kręcę aferę (nie swojej bo ona śmieje z tych frajerów). Widać jak chuj że jesteśmy w związku, moje zdjęcia wszędzie to też gość co do niej pisze musi się spodziewać problemów z mojej strony.
Zgłoś
Avatar
janlew 2017-06-05, 15:09 3
Skoro tak typa leje, nie ją, a ona tak broni kochasia, to może to córka?
Zgłoś
Avatar
s................s 2017-06-05, 15:22 10
I powtarzam nawet w taich krajach gdszie maż może zabić kobiete za zdrade jest to społecznie akceptowane kobiety sie kurwią to co sie musi dziać w polsce gdzie kobieta za zdrade nie jest w żaden sposób karana a jesli mąż na nia nakrzyczt jak słynny poseł z pisu to białe rycerzyki będa chciały go bić bo karac za zdrade żony trzeba męza w polsce nie mówiac juz o tym że kobieta w polsce po zdradzie może dostac cały majątek a nawet jak nie dostanie tego odrazu to może pezpodstawnie oskarżyc meza o gwałt na niej albo na dizecku nawet jak wyjdzie że kłamała to w polsce kobiety nie spotka za to najmniejsza kara , i to wyjaśnia dlaczego badania genetyczne w Polsce bez wiedzy i zgody kobiety sa karana więzieniam i zlecić je musi prokurator a po 6 miesiacach jeśli prokurator się nie wyrobi mezczyzna musi płacić alimenty na nie swoje dizecko jeśli nie płaci to pójdzie do wiezienia :0 to też działa tylk ow jedna strone bo jak kobieta ma wyjebana na swoje dizecko i jej sie nie chce robić do dostaie socjal i darmowe mieszkanie oczewiscie ze nie swoje dziecko płacić nie musi , miłych ożenków panoowie.jedyna nadzieja dla polski jest w islamie i taka jest smutna prawda

100Burned napisał/a:

PalonyPaznokieć

Jak laska mieszka osobno to okej. Jak mieszka z facetem to trzeba być kurwa ślepym żeby nie zauważyć jakiegoś zdjęcia, przedmiotów, czegokolwiek co by spowodowało pytanie- ej ty czasem nie jesteś z kimś? Serio- raz się wycofałem właśnie przez ślubne zdjęcie w salonie, na pytanie rozwód był? cisza.

Jak ktoś napisze do mojej kobiety na fb to kręcę aferę (nie swojej bo ona śmieje z tych frajerów). Widać jak chuj że jesteśmy w związku, moje zdjęcia wszędzie to też gość co do niej pisze musi się spodziewać problemów z mojej strony.

ale ona musi być niezle dmuchana i potem z tymi frajerami smieja sie z ciebie
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-06-05, 15:30 83
shokobons napisał/a:

jedyna nadzieja dla polski jest w islamie i taka jest smutna prawda


Zgłoś
Avatar
s................s 2017-06-05, 15:40 2
TB303 napisał/a:


ehh głupi polaczku to oni biegną do nas ja niem musze nic robić a takie jak ty bedą dodawać lancuszki i walczyć o wielką polske na fejsbuczku dlatego nie trudno przewidzieć kto wygra a 500 000 tyś polek dalo dupy i paszporty ciapatym oczymś to chyba świadczy ?
Zgłoś
Avatar
100Burned 2017-06-05, 15:44 27
shokobons- ej czy przypadkiem to nie ty bawisz się z loaloa w rowerek?

W sensie że ty jesteś rowerkiem a loaloa pedałuje.

?
Zgłoś
Avatar
d................a 2017-06-05, 15:47 21
shokobons napisał/a:

I powtarzam nawet w taich krajach gdszie maż może zabić kobiete za zdrade jest to społecznie akceptowane kobiety sie kurwią to co sie musi dziać w polsce gdzie kobieta za zdrade nie jest w żaden sposób karana a jesli mąż na nia nakrzyczt jak słynny poseł z pisu to białe rycerzyki będa chciały go bić bo karac za zdrade żony trzeba męza w polsce nie mówiac juz o tym że kobieta w polsce po zdradzie może dostac cały majątek a nawet jak nie dostanie tego odrazu to może pezpodstawnie oskarżyc meza o gwałt na niej albo na dizecku nawet jak wyjdzie że kłamała to w polsce kobiety nie spotka za to najmniejsza kara , i to wyjaśnia dlaczego badania genetyczne w Polsce bez wiedzy i zgody kobiety sa karana więzieniam i zlecić je musi prokurator a po 6 miesiacach jeśli prokurator się nie wyrobi mezczyzna musi płacić alimenty na nie swoje dizecko jeśli nie płaci to pójdzie do wiezienia :0 to też działa tylk ow jedna strone bo jak kobieta ma wyjebana na swoje dizecko i jej sie nie chce robić do dostaie socjal i darmowe mieszkanie oczewiscie ze nie swoje dziecko płacić nie musi , miłych ożenków panoowie.jedyna nadzieja dla polski jest w islamie i taka jest smutna prawda


Ale już dobrze, już się nie gorączkuj. Chyba się trochę poplułeś.
Zgłoś
Avatar
____ 2017-06-05, 16:21 2
może pomyliła jednego skośnookiego z innym, w końcu jest ich ponad miliard a jeden podobny do drugiego
Zgłoś
Avatar
kzf 2017-06-05, 16:23
Ludzie... i kobiety. To, co napisał shokobons, to delikatnie zmieniona wypowiedź Kotońskiego z Radia Samiec KLIK
@edit
(od 19:47)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie