18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
szczepan1234 2011-11-01, 13:10
Taaa, i zaraz wpierdoli się tutaj Mularz i rozjebie nas wszystkich swoistą, inteligentną gadką ...
Zgłoś
Avatar
Leouch 2011-11-01, 14:25 1
Ludzie, kara smierci to malo. powinno sie takich ludzi wysylac do obozow pracy(ala oswiecim/syberie) i tam by srali w gacie(jesli by mieli czym) z bólu, strachu
Zgłoś
Avatar
barul01 2011-11-01, 14:52
wie ktos ile dostali te skurwysyny ?
Zgłoś
Avatar
dth 2011-11-01, 15:00
takich kolesi to sie do Berezy Kartuskiej powinno wysylac, jak przeciwnikow politycznych za Pilsudskiego ; ) posiedzieliby pare lat, to by sie potem w roslinki zmienili ;D
Zgłoś
Avatar
Ksawi 2011-11-01, 15:37
Skurwiele.... tylko tyle można sie wypowiedzieć na ich temat...
Zgłoś
Avatar
dQrw10nYk0k5 2011-11-01, 16:25
Wszystko przez to, że w Anglii mają jednoosobowe cele.
Jakby przyszło mu siedzieć u nas z kilkoma napalonymi popaprańami inaczej by się zachowywali.
Zgłoś
Avatar
Pan Porucznik 2011-11-01, 17:27
FryzjerZG napisał/a:

kara smierci ? bezprawie ? alez ludzie, przeciez jestesmy dziecmi bozymi ! Trzeba im przebaczyc, milowac ich jeszcze bardziej.

To jest kurwa wlasnie nasz problem...



Brednie piszesz. Prawo karne jest zbyt liberalne i to się zmienia jeszcze na gorsze. Liberalizm jest wynikiem "postępu" tak samo jak ateizm. Zatem przytaczanie w formie sarkazmu doktryn religijnych jest bez sensu.
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2011-11-01, 17:50
Koli_fanklub napisał/a:



Brednie piszesz. Prawo karne jest zbyt liberalne i to się zmienia jeszcze na gorsze. Liberalizm jest wynikiem "postępu" tak samo jak ateizm. Zatem przytaczanie w formie sarkazmu doktryn religijnych jest bez sensu.



Moze mi powiesz, ze kosciol jest najwiekszym zwolennikiem kary smierci ? A moze w kosciele surowo sie karze pedofilow ? Stary nie wmawiaj mi ze kosciol sprzyja zaostrzeniu prawa... zreszta nie bede z katolikiem dyskutowal, kazdy wie, ze to jak dyskusja z hipopotamem.
Zgłoś
Avatar
AfroMan25 2011-11-01, 18:46
dyskusja rozgorzala na dobre nawet chce cie czytac dluzsze wypowiedzi ale zgadzam sie kary powinny byc naprawde ostre cos na zasadzie wywolania strachu i przemyslenia tego co robisz...a sorry nie wyjezdzajcie mi tu z religia..bo co Ci ona da jak beda Cie z nozem gonic albo Twoja kobiete gwalcic?? wiezienia sa zbyt delikatne trzeba odsiedziec za kare a nie na zasadzie posiedze wyjde , a przed kazda rozprawa nalezy sie solidny wpierdol
Zgłoś
Avatar
kupsobiegrzejnik 2011-11-01, 19:45
na tortury szmaty
Zgłoś
Avatar
kshynew 2011-11-01, 21:52
tak dla informacji. dwóch dostaje po 5 lat za ciężkie uszkodzenie ciała, a jeden 15 lat za morderstwo. po prostu kpina!
Zgłoś
Avatar
ladiron 2011-11-01, 23:28
Takich ludzi powinni izolowac od ,,normalnych'' i pakowac z podobnymi do siebie
Zgłoś
Avatar
howell 2011-11-01, 23:38
nie czytałem wszystkich postów, być może taki już się pojawił.
ja ze swojej strony chciałem napisać, że dla mnie kara śmierci to zbyt łagodny wyrok, tak samo jak zwykłe więzienie. bo co im po więzieniu jak sobie posiedzą, żryć dostaną a i jeszcze do sądu się zgłoszą że mają za mało miejsca w celi i dostaną odszkodowanie, po czym wyjdą tacy sami jak byli, albo gorsi. kara śmierci to też gówniane rozwiązanie bo co zginie i do widzenia. my może i będziemy mieli chwilową satysfakcję ale świata to nie zmieni. moim skromnym zdaniem lepsze były by kary gdzie dostawali by porządnie w kość, tak żeby bali się cokolwiek zrobić - tak aby bali się więzienia. bo dla takich typów to tam pikuś, posiedzi wyjdzie i dalej to samo. na czas pobytu w więzieniu, zabierać i prawa człowieka (oczywiście zależnie od czynu), poniżać, skazywać na darmową pracę. wtedy może by się bali. coś w stylu ucinania rąk za kradzieże, tylko w innym wykonaniu, bez utraty kończyn bo się jeszcze upomni o odszkodowanie. trochę dupnie to napisałem ale mam nadzieję że zrozumiecie ogólny przekaz.
Zgłoś
Avatar
Hippo 2011-11-01, 23:44
Howell, więzienie to świetne miejsce dla nich, wystarczy że współwięźniowie zajmą się takimi typkami
Zgłoś
Avatar
dth 2011-11-02, 4:00
@howell
Tak jak powiedzialem, do Berezy Kartuskiej. Polecam chociazby:
pl.wikipedia.org/wiki/Miejsce_Odosobnienia_w_Berezie_Kartuskiej
Poczytajcie sobie jakie tam rozrywki mieli. To jest wiezienie, a nie to co mamy teraz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie