18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
Samilo 2011-10-31, 22:02 10
piwo dla operatora kamery
Zgłoś
Avatar
N................k 2011-10-31, 22:17 181
Ich debilizm jest bezdyskusyjny dlatego poruszę inny problem. Zastanawia mnie dlaczego ktoś, kto ma sprawiedliwość za nic, ma prawo do SPRAWIEDLIWEGO wyroku? Albo co by się stało gdyby gość zastrzelił nożowników w obronie własnej? Prawdopodobnie siedziałby 2 razy dłużej niż oni kiedykolwiek będą. Myślę, że cywilizowani ludzie wpadają w swoistą pułapkę prawa i etyki i nie są w stanie się skutecznie bronić. Wiem, że to dość radykalne, ale uważam, że z każdą formą bezprawia powinno się walczyć jeszcze większym bezprawiem. Np ktoś kradnie ci portfel masz prawo zastrzelić. Wydaje się to bardzo nieżyciowe, ale wątpię by w takim przypadku ktoś jeszcze kradł portfele.
Czekam na inne opinie na ten temat.
Zgłoś
Avatar
o................9 2011-10-31, 22:17 5
oglądajac takie filmiki dochodze do wniosku że czasami jest dobrze byc przypakowanym albo umiec jakies sztuki walki i w razie takiej sytuacji moc przypierdolic takim cwaniakom
Zgłoś
Avatar
Andrev 2011-10-31, 22:19 9
dlatego noszę ze sobą Waltera - pójdę siedzieć ale honoru nie oddam byle gnojowi z nożem na ulicy
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2011-10-31, 22:26 6
Powiem krótko. People = Shit.
Zgłoś
Avatar
eSeMGie 2011-10-31, 23:06 4
Mhm, bo on go dźgał nożem

Bawili się w chowanego i murzyn go zaklepał, co prawda w białej bluzie jeszcze próbował się schować ale mu się nie udało. A ten drugi to do bazy uciekł.
Zgłoś
Avatar
jaro171 2011-11-01, 0:40 3
Kultywator przyznam ci rację. Każdego z nas uczono szacunku do bliźniego a Ci dwaj niczym sobie na to nie zasłużyli. Naprawdę powinno się na atak odpowiadać atakiem w każdej postaci,ponieważ w tym przypadku ich życie zostało zagrożone,lecz jak widać oni nie mieli się jak nawet bronić :/ Z procesu idzie się wybronić w każdy sposób i nie zawsze są te 2 lata,... Granice obrony koniecznej w tym wypadku nie zostałyby nadużyte,... Tępić takich ludzi,albo wysyłać do DPSów lub szpitali żeby pomagali przy chorych,bo kraty i więzienie nie załatwiają sprawy,a niestety u nas w Polsce kara śmierci nie jest wprowadzona,... Szkoda,...
Zgłoś
Avatar
Dee_Loc 2011-11-01, 1:39 2
Śmieci nie ludzie. Tak jak powiedział KULTYWATOR i jaro171, to jest śmieszne że w takich wypadach za samoobronę można dostać więcej niż za atak... Parodia... Nie jestem z wosem za pan brat ale wydaje mi się że najlepszym prawem jakie istniało to prawo Hammurabiego, ale w przypadku tych ciot z filmu powinno ono brzmieć "dwa zęby za ząb". Kurwa, że też matka Ziemia takich jeszcze nosi...
Zgłoś
Avatar
majk37 2011-11-01, 2:01 2
Kurwa, piszę już 10 minut i co minute wszystko kasuję - nie wiem co napisać. Debilizm takich ludzi nie zna granic... dobrze, że wymyślili kondomy - może nie będą się tacy rozmnażać.
Zgłoś
Avatar
dth 2011-11-01, 2:01 1
bo teraz wszyscy tacy humanitarni chca byc, to sie bydlo rozochocilo = ='
Zgłoś
Avatar
NieWeszles 2011-11-01, 2:04 5
kshynew napisał/a:



Owszem, w normalnym krajach można się bronić. Ale nie w Polsce. Tutaj od razu by Ci dojebali, atak z ostrym narzędziem a trzymałbyś np zapalniczkę w ręku. I jeszcze by Ci stwierdzili, że jesteś pojebany i chory psychicznie.
Zgłoś
Avatar
Pan Porucznik 2011-11-01, 2:05 3
Zutylizować śmieci!

Ja coś dodam jeszcze, co się pewnie nie spodoba większej części tego forum. Niestety pokolenie po pokoleniu coraz gorsze. Ludzie się pierdolą po kątach z byle kim, w dupie mają innych, stają się egoistami. Zaczynają lubić krew, flaki i to widać po dziale hard. Do tego ateizm i antyklerykalizm w sumie to drugie bez sensu, a kiedyś to się ludzie chociaż tego Boga bali to się bardziej pilnowali.
Zgłoś
Avatar
HotSzot 2011-11-01, 2:51 4
Gruby zataczający się śmieć, 2 chude cipki z nożami, atakują 2, na dodatek od tyłu. Typowy obraz największych śmieci jakich kiedykolwiek spłodziła matka ziemia. Zerowe szanse, w sytuacji kiedy 2 cweli podchodzi do Cb od tylu, i wbija Ci kosę w głowę. Ten chudy "nieczarny" się skradał do leżącego typa, jakby go chciał zaskoczyć. Jestem z Krakowa, znam takie klimaty. Każdy byle gówniarz 13/14/15 letni z nożem długości przedramienia przy sobie. Wyskoczy Ci takich 2/3 małych pojebów, i co jesteś w stanie zrobić? Jebniesz jednemu, to drugi i trzeci Cie zabiją. Największe frajerstwo, to w więcej typa wyskoczyć do bezbronnych ziomeczków, od tyłu z nożami, i zasztyletować leżącego. Jak kiedykolwiek poznasz Polaka, który ma nawyk obracania się za siebie, nagminnie, to możesz być prawie pewny, że z Krakowa.
Zgłoś
Avatar
bandit228 2011-11-01, 3:12 4
Policja powinna podjechać, postawić takich od razu pod ścianą, kulka w łeb i po sprawie, by był od razu spokój, 3 debili mniej,
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie