18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Pan Porucznik 2011-11-02, 10:03
FryzjerZG napisał/a:



Moze mi powiesz, ze kosciol jest najwiekszym zwolennikiem kary smierci ? A moze w kosciele surowo sie karze pedofilow ? Stary nie wmawiaj mi ze kosciol sprzyja zaostrzeniu prawa... zreszta nie bede z katolikiem dyskutowal, kazdy wie, ze to jak dyskusja z hipopotamem.



Wszystko idzie w złą stronę. Ludzie zamiast domagać się zmian w Kościele na lepsze po prostu się od niego odsuwają.
I nie jestem katolikiem. Zwyczajnie potrafię obiektywnie na to wszystko spojrzeć, a nie tylko pluć na kościół tak jak mohery plują na ateistów.
Zgłoś
Avatar
Boss-man 2011-11-02, 16:38
KULTYWATOR - wszystko pięknie wszystko cacy tylko czy Ty kur.. wiesz coś na temat mojego portfela?
Zgłoś
Avatar
pheonix 2011-11-12, 22:42
fakt że trochę późno odpisuję na ten temat ale dopiero nadrabiam zaległości na naszym kochanym sadziorze. poczytałem Wasze posty i zgadzam się z jednymi bardziej z innymi mniej.

Kilka słów ode mnie nie związanych z karą śmierci itd. Kolega w białej bluzce, tylko się przeżegnać za niego. z drugiej strony Niesamowicie szkoda mi jego kolegi w zielonej bluzce.. Stoisz sobie z kumplem wieczorkiem bez stresu, odpoczywasz po ciężkim dniu czy co tam, a tu Ci podchodzą takie kur.. nie wiem jak to coś określić nawet i dosłownie chlastają Twojego kumpla na Twoich oczach , a Ty masz to pierdolone poczucie że nie możesz mu pomóc nawet jak ogromnie byś nie chciał. tylko mi tu nie gadajcie o jakichś Kravmaga'ach i innych cudach (bez obrazy oczwiście dla tych systemów obronnych) ale w takim przypadku gówno idzie zrobić jeżeli sam nie masz broni przy sobie + potrafisz się nią doskonale posłużyć + masz jaja ze stali. Smutne, niby to filmik z przed 6 laty a jednak nerw mi się niesamowicie podniósł.
Zgłoś
Avatar
Kamm 2011-11-12, 23:07
Jebane cwaniaczki. W kupie siła, gówna nikt nie ruszy.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-06-27, 8:47 1
Zgłoś