18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
🔥 Are you ok? - teraz popularne
Avatar
Manipulator 2014-08-04, 15:56 24
ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie woodstock nasz rodakowy festiwal ,i tak wyjątkowy i ważny bo to nie jest coś co tam sobie że możesz wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest muzyka .
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-08-04, 15:57 5
Bydło też człowiek !
Zgłoś
Avatar
Fifka 2014-08-04, 16:10 12
Manipulator napisał/a:

ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie woodstock nasz rodakowy festiwal ,i tak wyjątkowy i ważny bo to nie jest coś co tam sobie że możesz wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest muzyka .



Daj już spokój trollu.

Swoją drogą. Myślałem że to bydło wstanie z tej czarnej linii błota (może torfu) którą widać na 3/4 wysokości filmu.
Zgłoś
Avatar
agent303 2014-08-04, 16:24
Lepiej nie wyobrażaj sobie bo zwoje ci się przegrzeją
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-08-04, 16:38 137
brudstok tu brudstok tam, najwiecej do powiedzenia o nim maja ci ktorych mama nie puscila i musza odreagowac
Zgłoś
Avatar
Torwald 2014-08-04, 17:52 59
"Tak właśnie wyobrażam sobie ludzi na przystanku brudstock"
W dupie byłeś, gówno widziałeś. Tak samo jak większość baranów jadących po Woodstocku.
Byłem na festiwalu 5 lat temu i o ile nie zaszła jakaś dramatyczna zmiana, to spokojnie można tam jechać nawet z małym dzieckiem. Bezpieczniej jest niż na takim Audioriver.

To co pokazują czasem w TV (taplanie się w błocie, pijane "brudasy") to niewielki odsetek uczestników.
Przez cały pobyt nikt mi nic nie ukradł, nikt mi mordy nie obił, kobiety nie zgwałcił. Za to częstowali piwem, żarciem, można było się przysiąść do jakiejś grupki i pogadać.

No ale dalej piszcie że to spęd brudasów, metali i chuj wie czego jeszcze. Przecież w Internecie każdy może być ekspertem...
Zgłoś
Avatar
Fifka 2014-08-04, 18:19 4
Wystarczą mi dwa słowa mojego wujka. "Nigdy więcej".
Zgłoś
Avatar
wojniz2 2014-08-04, 19:35 5
@Torwald, to byłeś na jakimś innym chyba, bo nie tym w PL. Przecież tam człowiek jedzie się nachlać, naćpać, poruchać, spotkać ze znajomymi i tak przez kilka dni. Błoto i muzyka to tylko miłe urozmaicenie. I nie mów, że tak nie jest. To że jakieś ładne hasełka, czy próba podpięcia się pod amerykański festiwal z lat 60, nie zmienia wcale faktu, że jest to po prostu spęd ludzi, chcących tego o czym wspomniałem wcześniej.

I OK. Każdy spędza czas jak chce.
Ale kurwa, dajcie spokój z pisaniem, że Woodstock to nie wiadomo jakie wydarzenie. Przecież w dowolnym miejscu można zrobić taki sam spęd, gdzie będzie się można nachlać, naćpać i poruchać. Zwołać parę kapeli, zapewnić miejsce na weekend, poszukać sponsora i już. Ludzie sami się znajdą.
Zgłoś
Avatar
sivydym 2014-08-04, 19:49 2
LordMrok napisał/a:

Tak właśnie wyobrażam sobie ludzi na przystanku brudstock


pojedź tam bo masz słabą wyobraźnię, nikt Cię tam nie pobije.
Zgłoś
Avatar
rapid166 2014-08-04, 21:27
@ Fifka - to kurwa na tym bazuj i stul dziób.
Zgłoś
Avatar
nicztego 2014-08-05, 1:06 3
Zgłoś
Avatar
uneventful 2014-08-05, 2:50
"opis poszedł taplać się w błocie"
Zgłoś
Avatar
CahirAepMawr 2014-08-05, 3:01 21
Kurwa sracie się o ten woodstock jakby tam matki wam obrażali. Jesteście po prostu zjebani. Przeszkadza wam piłka nożna, MMA, ASG, WWE, a kurwa co będę wymieniał bo wszystko wam przeszkadza, wszystko to pedalstwo i chuj żadnego argumentu dlaczego tak jest. Najlepiej jakby siedział na dupie przed kompem i nic nie robił, wtedy użytkownik sadistica jest zadowolony.
Zgłoś
Avatar
krz2 2014-08-05, 3:03 2
Szczota napisał/a:

Kurwa sracie się o ten woodstock jakby tam matki wam obrażali. Jesteście po prostu zjebani. Przeszkadza wam piłka nożna, MMA, ASG, WWE, a kurwa co będę wymieniał bo wszystko wam przeszkadza, wszystko to pedalstwo i chuj żadnego argumentu dlaczego tak jest. Najlepiej jakby siedział na dupie przed kompem i nic nie robił, wtedy użytkownik sadistica jest zadowolony.


hehe, no
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie