18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Przystanek Woodstock wcale nie jest brudny... :P
t................m • 2013-08-05, 17:55
Akurat minęła tegoroczna edycja Przystanku Woodstock, więc przytoczę pewną opowiastkę na jego temat. Zasłyszana od wolontariuszy - Pokojowy Patrol, czy jak to się tam zwie...

A więc koledzy z Patrolu rozmawiali sobie w godzinach wczesno porannych, bo nie mieli nic innego do roboty - Woodstock o tej porze spał. Zauważyli młodego zwierza, który szedł zadowolony z życia w okolicach tego sławetnego "grzybka". Młodzieniec spojrzał, czy nikt nie patrzy, zdjął gacie i postawił figurkę w błocie pod "grzybkiem". Następnie wsunął spodnie i pomaszerował przed siebie, nadal w świetnym nastroju.
Tego samego dnia, w późniejszych godzinach, koledzy z Patrolu zauważyli dwie dziewczyny taplające się radośnie w błocie. A że byli raczej dobrze wychowani, postanowili podzielić się tym, co widzieli, z nieświadomymi "pływaczkami". Rozmowa wyglądała mniej więcej tak:
- Sorry, dziewczyny, nie chcę was martwić, ale widzieliśmy jak ktoś wcześniej łamał się do tej kałuży...
- Spier*alaj!
- OK.

Ja osobiście na tym spędzie byłem tylko raz, przez jeden dzień, bez noclegu. Pojechałem w konkretnym celu - na jeden koncert. I wiem, że to nie miejsce dla mnie. A dlaczego?
Przez ponad tydzień po powrocie codziennie czyściłem buty, bo waliły odchodami - na zewnątrz! Wszędzie śmierdziało jak z ToiToia, ale ToiToia nie było nigdzie widać! Jakaś młoda panna wlazła w japonkach w czyjeś odchody...

Ale co ja tam będę psioczył. Widziałem, jaki to syf i wiem, że nie mam tam czego szukać.

Pozdrawiam wszystkich zażywających kąpieli błotnych w uzdrowisku PW.
A jeżeli ktoś ma ochotę pojechać mnie za to, co napisałem, to ch*j mu w co bądź - niech to powie komuś, kogo to obchodzi.
Zgłoś
Avatar
tomaszlega 2013-08-05, 18:07 24
DrOPL napisał/a:

Ja osobiście na tym spędzie byłem tylko raz, przez jeden dzień, bez noclegu. Pojechałem w konkretnym celu - na jeden koncert.



Mama na dłużej nie pozwoliła?
Zgłoś
Avatar
Pierre d'Ollony 2013-08-05, 18:12 28
Taaa, na pewno ludzie z Pokojowego Patrolu to widzieli i nic z tym nie zrobili, yhym... Jak dla mnie historyjka zalatuje zajebistą ściemą, bo po pierwsze tak jak pisałem wcześniej ten cały Patrol na bank musiałby się tym jakoś zająć, napewno nie mieliby na to wyjebane. Po drugie jakoś mi się nie chce wierzyć, żeby ktokolwiek po takiej informacji powiedział tylko i wyłącznie "spierdalaj", alee tam chuj, ludzie są różni i to mogę zaakceptować. Jeśli chodzi o to, że nie widziałeś żadnego toitoia, to kurwa już śmiech na sali. Stary, może jednak ogarnij czy nie byłeś na jakiejś innej imprezie. Przecież te kible są tam wszędzie i to właśnie od nich tak jebie
Jak dla mnie temat pisał zwykły troll więc tylko się bedzie można pośmiać w komentarzach o ból dupy
Zgłoś
Avatar
j................x 2013-08-05, 18:15 6
jezu byłem na tym z dziesięć razy ostatnio nawet wynajmowałem apartament w hotelu, bo kurwa lubię czystość i wygodę na sam Woodstock podjeżdżałem taksą, nigdy nie korzystałem z toitoi a z kibli w restauracjach, prysznic brałem w jakimś ośrodku sportowym co rano jak się kurwa ma m minimum godności to można zachować czystość nawet tam
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2013-08-05, 18:34 28
Tradycyjnie wszystkich "czyścioszków" zapraszamy na przeczyste leżakowanie krzyżem na najczystszej ziemi
Gwarantujemy czystość naszych księży - dodatkowo ich gówno pachnie fiołkami, a ich kutasy są smarowane miodem i mlekiem
Zgłoś
Avatar
doob888 2013-08-05, 18:35 101
Kolega mojego kolegi który kiedyś był na woodstock na jeden dzień bo go mama na dłużej nie puściła, widział gorsze rzeczy.

Proszę Państwa, proszę sobie wyobrazić, że pito tam alkohol oraz palono papierosy!!!! Mało tego, patrol pokojowy stawiał klocka na klacie młodemu człowiekowi który dusił się wymiocinami po seksie analnym z leśnymi zwierzętami...

No normalnie sodomia i gomiria.
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-08-05, 19:09 65
nie polecam woodstocku, padłem tam ofiarą samogwałtu.
Zgłoś
Avatar
sard 2013-08-05, 19:28 16
Zdecydowanie nie polecam Wódstoku gimbazie - bo może się zmienić, zostać zdeprawowana przez alkoholizowanie się i wstrzykiwanie sobie wody święconej (nowy silny drag podpierdalany z kościołów),
ani dresiarzom - wam to nic polecić nie można bo zaraz to rozkradniecie, a co zostanie rozpierdolicie, potem przyćpacie i zgwałcicie,
ani prawdziwym i jedynym prawdziwym fanom polskiego hipa-klopa - za mało bloków, ławek... brak dzielni może być dla was druzgocący niczym sprawdzenie stanu konta przez szarego obywatela w okolicach 17 każdego miesiąca
ani katofilom - krzyże stawiajcie tam, gdzie ich mało - polecam kraje islamskie
ani ciapatym - po prostu wypierdalać...
itd
itp
Zgłoś
Avatar
kapral 2013-08-05, 19:35 14
nawet nie czytałem, na łudstoku same brudasy. to najprawdziwsza prawda.
Zgłoś
Avatar
Radysh 2013-08-05, 19:46 1
Przy tylu osobach to nic dziwnego, że syf i lis jest.
W Wa-wie na Wiejskiej siedzi 460 osłów nie wliczając już bodajże 100 padalców z senatu a zasrali życie prawie 36 milionom polaków.
Zgłoś
Avatar
E................k 2013-08-05, 19:59 6
Mi się to podoba przynajmniej brud zbiera się w 1 miejscu a moje miasto pachnie świeżością .
Zgłoś
Avatar
zibilp 2013-08-05, 21:07 1
po centymetrze brud sam odchodzi
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-08-05, 22:03
o kurwa zaraz się zacznie fajt kto brudas a kto dres itp. najlepiej przewinąć dalej
Zgłoś
Avatar
MrCollie 2013-08-05, 22:14 16
Hehe.. aż mi się występ Georga Carlina przypomniał (2:32)
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2013-08-05, 22:43 7
Hejt na woodstock jest w modzie, ale nic z tym nie zrobimy, że rodzice nie chcą niektórych tam puścić ;/
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie