18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Szokujące wieści z lubuskiego - mężczyzna odciął jej głowę i zaniósł stróżom prawa. To miał być rodzaj zemsty.

Do makabrycznej wizyty na komisariacie w Gubinie w województwie lubuskim doszło 21 października około godz. 20. Jak podaje Gazeta Lubuska, mężczyzna przyniósł odrąbaną głowę kobiety, którą wcześniej zamordował. Ofiarą okazała się matka jego kolegi, który zeznawał przeciwko niemu w trakcie procesu w sądzie.

Policjanci zatrzymali mężczyznę i wyjaśniają teraz dokładne okoliczności tej potwornej zbrodni.

Zerżnięty tekst jak leci, bez zmian z: mmkrakow.pl/429539/2012/10/22/przyszedl-na-komisariat-z-odrabana-glowa...

Na początku myślałem że chodziło o teściową
Zgłoś
Avatar
Dzichader 2012-10-22, 10:34 1
Sprawiedliwość musi kurwa być.
Zgłoś
Avatar
Emtecc 2012-10-22, 10:56
To mój sąsiad jakoś w zeszłym roku chyba matce odciął głowę, łeb do śmietnika a ciało do kanapy. Kurwa, ja się z nim grami na psx wymieniałem kiedyś....
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2012-10-22, 11:33 1
Na pewno był muzułmaninem
Zgłoś
Avatar
wolfik990 2012-10-22, 18:48
kurwa koło mojego miasta
Zgłoś
Avatar
malutky 2012-10-22, 23:59 5
Kiedyś też pracowałem z mordercą. W 2007 roku robiliśmy instalacja C.O w szpitalu z oddziałem dla gruźlików w Olsztynie. Pewnego dnia przyszedł młody typek w wieku ok. 30 lat, pytał czy nie ma pracy. Dostał od nas 5 zł na godzinę za kucie w ścianach i podłogach. Pracował z nami dobrych kilka dni. Przez ten czas nie miałem żadnych podejrzeń, że może być mordercą i pedofilem. Podczas tego czasu potrafił się wyrwać na chwilę i nie wracał jakiś czas. Któregoś dnia gdy kumpel poszedł do kibla, zauważył, że ten typek jeździł samochodem po lesie. Teraz już wiem po co... interwencja.polsat.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Progra...

Dodam tylko, że jak pił z chłopakami to łapał dołka i dużo myślał.
Zgłoś
Avatar
dth 2012-10-23, 2:13
Tia, Wy tu o mordercach, a ja kiedyś do klasy w gimnazjum chodziłem z kolesiem, który rok po moim ukończeniu zgwałcił jakiegoś 10-letniego chłopca w piwnicy wieżowca obok owej szkoły : P o dziwo, po paru miesiącach koleś już sobie biegał normalnie po ulicach, ale chyba się przeprowadził gdzieś, bo każdy na osiedlu chciał go zajebać. Jak to dobrze, że plotki się szybko rozchodzą. Swoją drogą okolica ciekawa, bo ludzie tam skaczą z okien i zabijają siekierami emerytowanych policjantów, a czasem przechodząc obok wieżowca można oberwać w głowę jakimś ciekawym przedmiotem typu: jajko, chleb(?), drzwi, lodówka. Na szczęście te większe są łatwiejsze do zauważenia i z reguły towarzyszą im wesołe porykiwania mieszkańców, więc oberwać ciężko. Cóż, wieżowce socjalne, czemu mnie to nie dziwi? ; )

Swoją drogą zawsze mnie zastanawiało dlaczego zgwałcił chłopca a nie dziewczynkę.
Zgłoś
Avatar
Bembols 2012-10-23, 6:52
Dziwne rzeczy się dzieją ostatnio w moich okolicach. Gościu, który odrąbał głowę, ktoś zakatował psa, i jacyś gimnazjaliści podpalili bezdomnego... Podejrzane
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2012-10-23, 8:10
Bembols napisał/a:

Dziwne rzeczy się dzieją ostatnio w moich okolicach. Gościu, który odrąbał głowę, ktoś zakatował psa, i jacyś gimnazjaliści podpalili bezdomnego... Podejrzane


Opisz to dokładnie Antoniemu, on Ci pomoże.
Zgłoś
Avatar
S................k 2012-10-23, 8:32 1
Obok mojego starego mieszkania żyli sobie patologiczni cyganie (masło maślane), jeden zapładniał zdradzieckie polskie kurwy (chciały to mają cygańskiego bachora). Trafiło się, że zaciążyła następna i chciała od niego kasiory na dzieciaka, ten się przestraszył przyszłych alimentów, udusił ją z patologicznym Polakiem i wrzucił do jeziora w szafce. Później ten Polak go wydał bo nie dostał kasy za pomoc w zabiciu i teraz ładnie sobie siedzą na dożywociu. Inny cygan, brat tego debila zgwałcił jakąś dziewczyne w bramie, jak trafił do więzienia to mu dupsko rozjebali szczotą od kibla i mu skarpeta z niego wypadła. Dobrze tak zwyrodnialcom.
Zgłoś
Avatar
jarosz 2012-10-23, 9:43
dobrze ze ja zajebal
Zgłoś
Avatar
ALX_Y 2012-10-23, 9:50
Dodam jeszcze, że oprawcą okazał się Hubert G. który najprawdopodobniej zamordował kobietę, ponieważ ta miała zeznawać przeciwko swojemu synowi, całe zdarzenie miało miejsce w pobliżu mojego domu , jestem wstrząśnięty całą sytuacją

Co nie znaczy, że nie dam piwa
Zgłoś
Avatar
Dalione 2012-10-23, 11:27
ALX_Y napisał/a:


Co nie znaczy, że nie dam piwa



To z takim postem.
Zgłoś
Avatar
Nabs 2012-10-23, 14:56
No moje miasto na sadolu. Nie znałem tego gościa, jak i tej babki której zamordował, ale wiem gdzie mieszkali (dość blisko cmentarza).

@Bembols - gdzie mieszkasz?
Zgłoś
Avatar
dth 2012-10-23, 15:47 1
@up
To się daleko nie musiała przeprowadzać.
Zgłoś