18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
Avatar
sars_80 2019-12-08, 20:41
skąd jest ta ciota
Zgłoś
Avatar
bbkacprzyk 2019-12-08, 20:49 3
r061071 napisał/a:

gosciu idż to na mojej dzielni powiedz ,czyli jak ktoś okradnie złodzieja to złodziej może to zgłosić ty kali pojmować co mówić?



Nie no nie moge usiedziec cicho jak takiego debila czytam.
Wiec zwróce sie do ciebie bezposrednio przez sadola.
Pustaku yebany
Jestes umysłowo uposledzony ty i ta wypocina którą napisales. Obys ty i twoja dzielnia nie rozmnażała sie bo kurwa twoje pirdolone myslenie zbiera mnie na rzygi. Jak slysze takie cos to kurwa placze i rzygam. Pomyśl debilu pierdolony że gdyby mi zajebali fure za 50 tys lub w tym wyzej filmie najebał zanizone faktury( pewnie nawet nie wiesz co to faktura i dlaczego niektórzy probują je zaniżac) to tez bym zglosil to na policje i bym w pizdzie mial chlopakow z dzielni bo oni tez pewnie do niczego nie doszli poza rozprowadzaniem 2g paczek z fetą zmieszaną z tynkiem. Pozdr dla twoich ułomnych chlopaczków z osiedla.
P.S konfident jakiejś instytucji, np. policji, to ktoś, kto — zwykle za pieniądze lub dla jakichś innych korzyści — przekazuje pracownikom tej instytucji informacje o osobach ze swojego otoczenia bez wiedzy tych osób; używane z silnym zabarwieniem negatywnym
Zgłoś
Avatar
Blantowy 2019-12-08, 20:59 1
,,Wal do mnie wiatrówką,pojadę zaraz na psy,, Dobranoc.
Zgłoś
Avatar
żmij 2019-12-08, 20:59 12
bbkacprzyk napisał/a:

Nie no nie moge usiedziec cicho jak takiego debila czytam.
Wiec zwróce sie do ciebie bezposrednio przez sadola.
Pustaku yebany
Jestes umysłowo uposledzony ty i ta wypocina którą napisales. Obys ty i twoja dzielnia nie rozmnażała sie bo kurwa twoje pirdolone myslenie zbiera mnie na rzygi. Jak slysze takie cos to kurwa placze i rzygam. Pomyśl debilu pierdolony że gdyby mi zajebali fure za 50 tys lub w tym wyzej filmie najebał zanizone faktury( pewnie nawet nie wiesz co to faktura i dlaczego niektórzy probują je zaniżac) to tez bym zglosil to na policje i bym w pizdzie mial chlopakow z dzielni bo oni tez pewnie do niczego nie doszli poza rozprowadzaniem 2g paczek z fetą zmieszaną z tynkiem. Pozdr dla twoich ułomnych chlopaczków z osiedla.
P.S konfident jakiejś instytucji, np. policji, to ktoś, kto — zwykle za pieniądze lub dla jakichś innych korzyści — przekazuje pracownikom tej instytucji informacje o osobach ze swojego otoczenia bez wiedzy tych osób; używane z silnym zabarwieniem negatywnym





Zdrowia życzę.
Zgłoś
Avatar
xiro 2019-12-08, 21:02 1
ja pierdole co za patus, odjebac leszcza
Zgłoś
Avatar
intermag 2019-12-08, 21:03 2
Co wy tu korwa promujecie, jebana patologie?
Zgłoś
Avatar
Matt 2019-12-08, 21:12 1
Ten szpec to chyba Pan Wiesio
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-12-08, 21:25 2
bbkacprzyk napisał/a:

Ty też za wiele z mysleniem nie miałeś wspolnego


jaki twoj znak zodiakalny?pewnie baran
ty gangsterze idz na policje bo wybije ci zeby, to bedzie ok? to ty masz braki w pojmowaniu\ synek gangsta straszy gangsta policją pojmujesz to ?
Zgłoś
Avatar
C0C0JUMBO 2019-12-08, 21:34 6
r061071 napisał/a:

jaki twoj jest znak zodiakalny?pewnie baran
ty gangsterze idz na policje jak wybije ci zeby to jest ok to ty masz braki w pojmowaniu\ synek gosciu gangster straszy gangstera policja pojmujesz to ?



Zgłoś
Avatar
Gienek86 2019-12-08, 21:38
Zgłoś
Avatar
longfly 2019-12-08, 21:51 1
burn1878 napisał/a:

Wy tam wyżej to jesteście większymi amebami od tego gościa i w zasadzie tylko potwierdzacie jego słowa z poprzedniego filmu.
Konfidentem jest osoba, która współdziałała z kimś, a następnie pod naciskiem policji czy sądu go wydała. Jeśli ktoś wyrządza ci krzywdę, jak typek z wiatrówką na powyższym filmie to zgłaszasz to na policję i NIE JEST to oznaką bycia konfidentem. Takie to trudne do zrozumienia?



nie slucham opinii ulicznego szlamu i szamba ktore ma prawa wyborcze a dwie komorki w glowie a jedyne osiagniecie ze go matka z dupy wysrala
Zgłoś
Avatar
razak 2019-12-08, 21:53
ahahahahah zwykł frajer i tyle.
Zgłoś
Avatar
prodekszyn 2019-12-08, 22:04 1
ostatnio, "jebać konfidentów", a teraz "jadę na psy" hahahahahhahahaahahahaahahahahhahahaahahahaahahahahhahahaahahaha
Zgłoś
Avatar
Mordor86 2019-12-08, 22:19 1
Co za Pizda z tego zezowatego ...w jednym nagraniu pierdoli że jebać konfidentów a w kolejnym nagraniu gada że jedzie na psy z nagraniem bo dostał kulką z zabawki ... to jest dopiero frajer !
Zgłoś
Avatar
bbkacprzyk 2019-12-08, 22:22 1
@C0C0JUMBO

Ja tam widze goscia który zlecił robote budowlancowi a ten mu ją spierdolił i wystawił do tego zanizone faktury. No gangsterzy w huj

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie