18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
Psychiczny
de_Sade • 2019-07-23, 23:30
Facet pokłócił się z żoną i w szale wpadł na zaplecze restauracji, z której ukradł dwa noże. Zranił nimi dwie kelnerki, parę jedzącą śniadanie i zabił przypadkowego gościa, którego widać na filmiku. Ayotlan, Jalisco. Meksyk.

Zgłoś
Avatar
el_kadafi 2019-07-24, 0:24 20
I po chuj to żyje? Zastrzelić, rzucić gdzieś w szambo i zapomnieć. A teraz doktory, rozprawy, obrońcy, kasa itd. Po cholerę pytam?
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-07-24, 0:27 1
W Meksyku po staremu. Jak nie kartele, to świry na wolności.
Zgłoś
Avatar
C................n 2019-07-24, 0:39 5
Miałem podobną akcję. Walnąłem gościa profilaktycznie ławeczką. Nie próbujcie odbierać broni czy dyskutować. W takiej sytuacji wszystko, co ma większy zasięg niż nóż, jest dla was bronią.
Zgłoś
Avatar
korowiow777 2019-07-24, 9:06 1
A gdzie nasz RPO? Powinien zaprotestować że skuwają go i kolanem dociskają do ziemi. Panie Bodnar, do ataku!!!
Zgłoś
Avatar
sens_ 2019-07-24, 10:16
Ech...I widzicie sami do czego te baby są zdolne.
Zgłoś
Avatar
StanleyWhite 2019-07-24, 11:19
Te Morales'y dzielnie konkuruja z da Silva'mi o pierwsze miejsce w Nagrodzie Darwina brawo, jestem pod wrażeniem
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-07-24, 11:27 1
Caramon napisał/a:

Miałem podobną akcję. Walnąłem gościa profilaktycznie ławeczką. Nie próbujcie odbierać broni czy dyskutować. W takiej sytuacji wszystko, co ma większy zasięg niż nóż, jest dla was bronią.



Niekoniecznie. Były izraelski komandos Idan Abolnik uczy właśnie odwrotnie.
Uważa, że gościa z nożem trzeba sklinczować i napierdalać trzymając na nim dźwignię.
Brzmi to absurdalnie ale jak się ogląda co robi to raczej ma rację.

Osobiście bym spierdalał.
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-07-24, 13:58 10
Caramon napisał/a:

Miałem podobną akcję. Walnąłem gościa profilaktycznie ławeczką. Nie próbujcie odbierać broni czy dyskutować. W takiej sytuacji wszystko, co ma większy zasięg niż nóż, jest dla was bronią.


Wiewór napisał/a:

Niekoniecznie. Były izraelski komandos Idan Abolnik uczy właśnie odwrotnie.
Uważa, że gościa z nożem trzeba sklinczować i napierdalać trzymając na nim dźwignię.
Brzmi to absurdalnie ale jak się ogląda co robi to raczej ma rację.
Osobiście bym spierdalał.


A chuja!

Tak się robi
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-07-24, 13:59
@up właśnie ten styl obrony przed nożem preferuję
Zgłoś
Avatar
Rejti 2019-07-24, 16:13
Kurwa nowy poziom raka
Były już kitajce i latynogówna mordujące partnerki, teraz widać mało tego, trzeba jeszcze pomordować postronnych niezły psychol.
Ale jak to mawiają, cudze ganicie, swego nie znacie. U nas w przypadku konfliktu małżeńskiego morduje się z zemsty własne dzieci
Zgłoś
Avatar
C................n 2019-07-24, 19:06 1
Wiewór napisał/a:

Niekoniecznie. Były izraelski komandos Idan Abolnik uczy właśnie odwrotnie.
Uważa, że gościa z nożem trzeba sklinczować i napierdalać trzymając na nim dźwignię.
Brzmi to absurdalnie ale jak się ogląda co robi to raczej ma rację.
Osobiście bym spierdalał.



To już jest czarny szlak dla zawodowców, co wcale nie oznacza, że nie opłaca się być maksymalnym, oportunistycznym skurwielem i nie wykorzystywać łatwiejszych metod
Zgłoś
Avatar
Haniel 2019-07-24, 20:08
Ja teeee chceee takooo pukaweee Pum Pum @!
Zgłoś
Avatar
panar3 2019-07-24, 21:51
Jak znam życie to pierdolona baba: knuła, straszyła, wampirzyła emocjonalnie i wkurwiała na maxa. Piwo dla gościa, chociaż pojeb. Mało który stulejarz wie o co chodzi, ożeńcie się i posmakujcie jakie baby sieją w mózgach facetów spustoszenie. Jebał pies wszystkie ofiary, gościa mi po prostu żal...
Zgłoś
Avatar
mienki 2019-07-25, 0:33 2
panar3 napisał/a:

Jak znam życie to pie**olona baba: knuła, straszyła, wampirzyła emocjonalnie i wk***iała na maxa. Piwo dla gościa, chociaż pojeb. Mało który stulejarz wie o co chodzi, ożeńcie się i posmakujcie jakie baby sieją w mózgach facetów spustoszenie. j***ł pies wszystkie ofiary, gościa mi po prostu żal...



Mam dla ciebie pro Tip pewnie ci się przyda. Jak wkładasz kutasa w mrowisko i mrówki zaczynają ci doskwierać to wyciągasz chujka a nie trzymasz dalej i pierdolisz że Cię mrówki kąsają i życie jest ciężkie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie