18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Essent 2018-04-21, 13:50 15
Wreszcie porządnie nagrane,nawet jak biegnie to nie trzęsie jak pojebany
Zgłoś
Avatar
k................0 2018-04-21, 16:45 2
Przewinąłem do 0:40 i czekałem ponad minutę żeby film wystartował.
Zgłoś
Avatar
InnyName 2018-04-21, 21:22 9
Essent napisał/a:

Wreszcie porządnie nagrane,nawet jak biegnie to nie trzęsie jak pojebany



Wiesz czemu są te czarne prostokąty po bokach?
BO JEST CHUJOWO NAGRANE.
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2018-04-22, 2:23 2
Szczerze mówiąc to przykre. Widać, że kierowca parł pod górę ile wlezie. Wiedział, że jak się zatrzyma to będzie przejebane. Darł do końca. Zabrakło niewiele.
Zgłoś
Avatar
lysybog 2018-04-22, 2:45 6
Miał za mały silnik do wagi ładunku, tak więc tytuł jest jak najbardziej na miejscu. Zatrzymanie, nawet pod największą górką, nie może być zagrożeniem. Jak masz za mało mocy, to nie bierz się za takie ładunki. Moja Scania obciążona waży 32 tony, mocy mam aż nad to, bo 550 kucy. Z górkami mam do czynienia non stop. Nie raz ruch uliczny wymusza na mnie zatrzymanie się w środku podjazdu, i jakoś nic się nie dzieję, trochę poprzeklinam, zaciągam parkingowy, wrzucam 1 albo C i powoli ruszam ponownie.
Już nie będę wspominał o nieprawidłowym rozłożeniu mas, przednie koła w górze? To dyskwalifikacja kierowcy. Jego praca to całokształt. Prawidłowe załadowanie, zabezpieczenie, zaplanowanie wszystkiego, sama jazda przy prawidłowych czynnościach poprzedzających to już w zasadzie przyjemność a nie walka o przetrwanie.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-04-22, 8:26 1
lysybog napisał/a:

Miał za mały silnik do wagi ładunku, tak więc tytuł jest jak najbardziej na miejscu. Zatrzymanie, nawet pod największą górką, nie może być zagrożeniem. Jak masz za mało mocy, to nie bierz się za takie ładunki. Moja Scania obciążona waży 32 tony, mocy mam aż nad to, bo 550 kucy. Z górkami mam do czynienia non stop. Nie raz ruch uliczny wymusza na mnie zatrzymanie się w środku podjazdu, i jakoś nic się nie dzieję, trochę poprzeklinam, zaciągam parkingowy, wrzucam 1 albo C i powoli ruszam ponownie.
Już nie będę wspominał o nieprawidłowym rozłożeniu mas, przednie koła w górze? To dyskwalifikacja kierowcy. Jego praca to całokształt. Prawidłowe załadowanie, zabezpieczenie, zaplanowanie wszystkiego, sama jazda przy prawidłowych czynnościach poprzedzających to już w zasadzie przyjemność a nie walka o przetrwanie.


Tyś się chłopie rozpisał a my tu mamy nagrany jakiś kraj 3go świata gdzie chuja się znają
Zgłoś
Avatar
Novik 2018-04-22, 12:10
jak już drogie rozjebali to niech maszyna sama wyjada.... tam mają gąsienice
Zgłoś
Avatar
mcsupro 2018-04-22, 17:37
w sumie moc w takich ciężarówkach ciężko może braknąć (skrzynia biegów) bardziej złe rozłożenie mas
Zgłoś
Avatar
chudy005 2018-04-22, 20:13
... komentarz taki...ładnie wycofał po zakręcie
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-04-23, 12:29
Uwielbiam gdy dochodzi do starcia Ameryka Płd/Afryka kontra Fizyka.
Zgłoś