18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
macix111 2012-05-30, 13:40 11
powinien mu w ryj dać.
Zgłoś
Avatar
oroboros 2012-05-30, 13:42 188
HAHAHAhahahahah i dobrze powiedział metrusowi
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-05-30, 13:47 88
Kiedys dostanie w ryj - na co z niecierpliwoscia czekam.
I oby ktos tutaj zamiescil z tego filmik.
A jeszcze lepiej zeby ktos go zmusil do oierdolenia galki... za darmo.

Niech pojdzie na jakis ligowy mecz i sie tak zapyta 1 lepszego kibola...
Zgłoś
Avatar
cynthian19 2012-05-30, 13:52 112
@macix111 i ru_ziolo

Nawet już dostał, i to nie raz, zawsze jednak w słusznej sprawie.

Zgłoś
Avatar
macix111 2012-05-30, 13:58 4
@up : ale tak, żeby zapamiętał to do końca życia.
a typ z głównego filmu wygląda całkiem normalnie, niezbyt spedalony jest, widywalo sie gorszych niestety
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2012-05-30, 14:11 39
niezly bohater, zagadal do jakiegos pedalka, ale gdy ten zdjal sluchawski to juz mu nie powtorzyl. Wogole co to za pajac ?
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-05-30, 14:13 14
"A co do założeń i celów działania pyty.pl się zgadzacie czy też nie?

Grad: Dobra zabawa.

Koza: Pokazanie idiotyzmu wychodzenia na ulicę.

Jaok: Ech, to nie tak... Chodzi nam o to, by eksploatować stereotypy, pokazywać utarte sposoby myślenia, obnażać radykalizm. Jak słyszę najaranego kolesia na marszu Wolnych Konopi, który mówi, że zakaz palenia trawki to „prawdziwy faszyzm”, albo taksówkarza, który utrzymuje, że deregulacja będzie oznaczała dla niego „koniec świata”, to wiem, że muszę tam pójść i sprawdzić, co ci ludzie mają w głowie. Czy widzą, że trochę jednak wyolbrzymiają swoje problemy, czy raczej starają się być tak radykalni, jak tylko możliwe, żeby zwrócić na siebie uwagę.

To opowiedzcie, co właściwie robicie.

J: Łapiemy jakiś temat tabu albo coś, za czym mają stać Żydzi albo inni cykliści, i idziemy na demonstrację. Na miejscu nie staramy się z ludźmi polemizować, tylko wchodzimy w ich retorykę. Zgadzamy się z nimi, ale robimy to tak, by ich zdenerwować. Często próbujemy ludzi zaskoczyć. Jak ktoś protestuje pod domem Jaruzelskiego, to pytamy, co sądzi o nowym premierze Kenii."

Ludzie troszkę dystansu, bo was własny jad uśmierci...
Zgłoś
Avatar
a................5 2012-05-30, 14:17 1
@up, oddal się niezwłocznie w bliżej nieokreślonym kierunku... Tak mi ktoś ostatnio doradził aby używać tego zwrotu jako synonimu słowa wypierdalaj.
Zgłoś
Avatar
R................s 2012-05-30, 14:50 2
hehe... w sumie koleś wygląda niemęsko, ale to już przesada.. czekam na filmik kiedy leszcz z pyty zostanie publicznie zlinczowany przez bandę wściekłych gejów i literatów
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2012-05-30, 16:05
Teoretycznie wiedział w kogo uderza, jeśli ja bym coś takiego usłyszał to bym mu wyjebał w ryj. Ewentualnie podać program i prowadzącego do sądu To by się nauczyli rumakowania.
Zgłoś
Avatar
nightfury 2012-05-30, 16:11 29
Suddenly Psychotic napisał/a:

Teoretycznie wiedział w kogo uderza, jeśli ja bym coś takiego usłyszał to bym mu wyjebał w ryj. Ewentualnie podać program i prowadzącego do sądu To by się nauczyli rumakowania.



chuja bys zrobil.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-05-30, 16:13
Podszedł do jakiegoś chudzielca w cioterskich okularkach i zgrywa cwaniaka. Ciota pierdolona. Niech podejdzie do dresa-koksa albo skina jakiegoś.
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2012-05-30, 16:13 2
nightfury napisał/a:



chuja bys zrobil.



Szkoda że na tym filmiku tak nie odpowiedziałeś
Zgłoś
Avatar
skandal89 2012-05-30, 16:24 1
jak chodzili i pytali kobiet czy chialy by dostac mopa to bylo ok a teraz ajak sobie jaja Koza zrobil z jakiegos typa to bulwers, troche dystansu ludzie. Ja tam ich lubie ogladac, bo w tym co robia jest cos kontrowersyjnego a nie jak dankan co na wszystko nazeka albo jego spedalony kolega, albo jakis kurwa niekryty krytyk, wszyscy pierdola u siebie za zamknietymi drzwiami, chlopaki z Pyty przynajmniej maja jaja zeby wyjsc na ulice.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie