18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
PolaczekRR 2017-07-30, 0:45 3
Te spodnie to zajebał swojemu bratu Mezowi
Zgłoś
Avatar
kondzio63221 2017-07-30, 2:47 5
PolaczekRR napisał/a:

Te spodnie to zajebał swojemu bratu Mezowi


Chyba murzynowi, bo tylko oni tak spodnie noszą.
Zgłoś
Avatar
mazutor 2017-07-30, 8:05 25
Ani nie śmieszne, ani nie mądre. Kiepska nawijka, kiepski wygląd. Ogólnie 1/10 dla Strażnika. Co innego ziomek z mikrofonem...
Zgłoś
Avatar
drukarka666 2017-07-30, 8:34 23
Jeśli chodzi o prawdziwy gangsterski uliczny rap - tylko Bednarek. Pozdro dla kumatych.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-07-30, 8:52 81
Oni zawsze są mocni w pierdołowatych sprawach, które nikomu nie przeszkadzają, dotyczących normalnych albo słabych ludzi.
Jakoś nie widuje się aby podchodzili do grupy 120kg dresów którzy coś odpierdalają pod blokiem.
Za to w chuj często widywałem jak się dopierdalali do 80 letnich staruszek sprzedających jakieś szczypiorki, czosnek, żurek itp. aby dorobić sobie do smutnej jak pizda emerytury.
Zgłoś
Avatar
Chleb razowy 2017-07-30, 9:40 15
Piwko dla straży miejskiej za utrudnianie popełniania tej okropnej pseudomuzyki.
Zgłoś
Avatar
goniesuki.nastojaka 2017-07-30, 10:49 6
Velture napisał/a:

Oni zawsze są mocni w pierdołowatych sprawach, które nikomu nie przeszkadzają, dotyczących normalnych albo słabych ludzi.
Jakoś nie widuje się aby podchodzili do grupy 120kg dresów którzy coś odpierdalają pod blokiem.
Za to w chuj często widywałem jak się dopierdalali do 80 letnich staruszek sprzedających jakieś szczypiorki, czosnek, żurek itp. aby dorobić sobie do smutnej jak pizda emerytury.



Może by to tak nie wyglądało, gdyby ich premia nie zależała od ilości wystawionych mandatów.
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2017-07-30, 12:36 1
Prawie jak Tetris.
Zgłoś
Avatar
Herbata18 2017-07-30, 12:39 2
Chleb Razowy wyciągnij kij z dupy, nie każdy słucha Tokio Hotel jak ty....
Zgłoś
Avatar
Argeusz 2017-07-30, 12:48 1
Lubię krzesło, lubię fotel, nienawidzę Tokio Hotel
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2017-07-30, 12:57 4
Nie ma żadnej premii przede wszystkim, druga sprawa, że straż miejska to zawód niewdzięczny. Z jednej strony chcecie żeby panowała praworządność, z drugiej egzekwowanie tego prawa wam przeszkadza. Dlatego w Polsce powinno być wdrożone nie prawo rzymskie, a takie oparte na lokalnych zwyczajach. Są miejsca gdzie np obowiązuje ograniczenie prędkości które ma zastosowanie w ciągu dnia, bo np szkoła czy coś, ale wieczorem i w nocy już nie ma sensu. Dlatego zgodnie z literą prawa mandat się należy, ale zgodnie z obyczajem niekoniecznie. Wiem, że w Polsce jest to nie do pomyślenia, bo mentalność jebania sąsiada za wszystko jest tak głęboko zakorzeniona że się nie da wyplenić, ale jeśli nie będzie się o tym mówić, to co ma się zmienić.
Zgłoś
Avatar
InnyName 2017-07-30, 13:11 2
Tak sie ogarnia reklamę
Kto wie może jego ziomek zadzwonił na wiejskich, tekst przygotowany

A co do SM no to w zasadzie oni robią co im każą, ktoś zadzwoni z warzywniaka że babcia sprzedaje pietruszkę i koperek? Prawo nakazuje mieć kasę, zapewne mogliby nie wystawiać, ale coś muszę robić bo ich po prostu wypierdolą z roboty, a pracować każdy musi, a nie zawsze może tam gdzie chce.

Tutaj przynajmniej widać, że pindol z SM poczekał, aż skończy i lepiej mieć takich pindolów którzy jadą bo mają wezwanie niz takie kurwy które podejdą i powyrywają kable itp.

Nie jestem za SM, ale w zasadzie mi nigdy nic nie zrobili, jak pije piwo to mandat za to otrzymuje z godnością od każej służby
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2017-07-30, 13:20 1
Widzę, że wam w tej Bydgoszczy niewiele potrzeba do szczęścia
Zgłoś
Avatar
Tarab85 2017-07-30, 13:55 1
A kto normalny będzie ryzykował bójkę ze 120 kg karkami za 2000 miesięcznie? Straż miejska to takie szkolenie dla policji. Znacznie zwiększa szanse w rekrutacji, dlatego tam ktokolwiek jeszcze pracuje. Straż miejska nie jest od walki z karkami i nie jest od ścigania przestępców, tylko do kogoś, kto rzuci peta na chodniku.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie