18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
RAŚ maszeruje na "Zgodę"
vonreinert • 2015-01-25, 20:49


"Tragedia Górnośląska" obejmuje nie tylko epizod obozu "Zgoda", lecz także szereg aktów terroru wobec cywilnych mieszkańców Górnego Śląska. Niestety działacze Ruchu Autonomii Śląska obarczając Polaków winą za zbrodnie, zadają kłam historii, w której odpowiedzialność ponosił radziecki okupant.
Zgłoś
Avatar
Halman 2015-01-25, 20:57
Dla tych typków wszyscy którzy nie podpisują się pod RAŚ to okupanci biednego śląska... tyle że pierwsi volkslistę podpisywali...
Zgłoś
Avatar
K................n 2015-01-25, 21:05 1
Niech mają swoją narodowość śląską. Zrobić autonomię w pizdu niech sobie kopią ten jebany węgiel. Postawimy sobie elektrownie atomową i wprowadzimy wizy do Polski. Niech się duszą w tym smogu i wynglu. Jebać te ich lewackie dopłaty do kopalni. Niech sami sobie renty wypłacają, a nie ja będę na darmozjada podatki łoił, bo skurwiel po 10 latach pracy dostanie emeryturkę.
Zgłoś
Avatar
PlenerPłocki 2015-01-25, 21:27
Narodowość Śląska istnieje. To fakt. Niezależnie od tego jak bardzo Polaków to może wkurwiać.
Łączy nas jako obywateli Polski, lojalność wobec naszego państwa.
Nie widzicie że ktoś tu znowu próbuje nas podzielić i skłócić?
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2015-01-25, 21:36
W 100% popieram RAŚ. Niech się staną oddzielnym państwem i wtedy jeden problem będziemy mieli z głowy. Całe społeczeństwo nie będzie musiało się na nich zrzucać... ciekawe skąd wtedy wezmą na te swoje górnicze przywileje.
Zgłoś
Avatar
e................y 2015-01-25, 21:46
@UP
Jestem w stanie się założyć, że gdyby Śląsk uzyskał autonomię to w przeciągu paru lat jego PKB per capita równałby się 3-4x PKB/c Polski. Więc w gruncie rzeczy dobrze im życzysz
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2015-01-25, 21:55
elBiaauawy napisał/a:

@UP
Jestem w stanie się założyć, że gdyby Śląsk uzyskał autonomię to w przeciągu paru lat jego PKB per capita równałby się 3-4x PKB/c Polski. Więc w gruncie rzeczy dobrze im życzysz


Ja nikomu źle nie życzę Jakby byli zdanie sami na siebie i nie mieliby kogo doić to by szybko ogarnęli te kopalnie i wydobycie zaczęłoby się opłacać, no ale wtedy musieliby zapierdalać jak w prywatnej "Silesii".
Jakby zaczęli sami na siebie zarabiać i sami za swoje 14-tki płacić to wszystkim by to wyszło na dobre
Zgłoś