18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Pener 2010-07-21, 22:37 36
i taki stary pierdolec może jeździć autem, mimo tego że czas jego reakcji liczony jest pewnie w dobach, ale jak wsiądziesz za kółko po 2 piwach to masz przejebane...
Zgłoś
Avatar
Koldy 2010-07-21, 23:10 1
pamiętaj, żebyś wiedział co Ty robisz!
jak umrze to go nawiedzać będzie
Zgłoś
Avatar
n1troo 2010-07-21, 23:43 25
dla mnie to wcale nie jest zabawne, wręcz żałosne. Każdy na starość dziwaczeje żadne halo, trzeba to uszanować
Zgłoś
Avatar
teken 2010-07-22, 0:26 37
n1troo napisał/a:

dla mnie to wcale nie jest zabawne, wręcz żałosne. Każdy na starość dziwaczeje żadne halo, trzeba to uszanować

aj tam pierdolisz.
Zgłoś
Avatar
Pan Fasola 2010-07-22, 1:00 18
Pener666 napisał/a:

i taki stary pierdolec może jeździć autem, mimo tego że czas jego reakcji liczony jest pewnie w dobach, ale jak wsiądziesz za kółko po 2 piwach to masz przejebane...


I dobrze kmiocie. To, że jest dziwny to nie znaczy, że nie umie jeździć. Jakoś wielu ludzi od 18 roku życia do mojego wieku, albo i starszych niby jest normalnych. A tu proszę popisują się na ulicach, wydaje im się, że są mistrzami kierownicy, a potem drzewa z kory obdarte albo auto na plecach w rowie. Ja się wtedy zastanawiam, kto im dał prawo jazdy.
Zgłoś
Avatar
K................T 2010-07-22, 1:13 21
Po chuj go zaczepia? Cwel jebany, taki cwany do dziadka.
Zgłoś
Avatar
seams 2010-07-22, 1:43 4
no ale to jest kurwa cwane jak się rzuca to starego dziadka. pewnie jeszcze jest z pokolenia JP i pierdoli policję ale tak naprawdę nie wie dlaczego
Zgłoś
Avatar
Elooza 2010-07-22, 3:15
Ladna dziadzia kupę musiał zwalić w 0:03 - 0:09. Swoja droga troche mi go zal ze takie kutasy mecza go na starosc...
Zgłoś
Avatar
MatiLodz 2010-07-22, 5:19 2
hahaha! dawac wiecej takich filmow !! to jest miejsce dla nich
Zgłoś
Avatar
Pener 2010-07-22, 7:55 1
Pan Fasola napisał/a:

I dobrze kmiocie. To, że jest dziwny to nie znaczy, że nie umie jeździć. Jakoś wielu ludzi od 18 roku życia do mojego wieku, albo i starszych niby jest normalnych. A tu proszę popisują się na ulicach, wydaje im się, że są mistrzami kierownicy, a potem drzewa z kory obdarte albo auto na plecach w rowie. Ja się wtedy zastanawiam, kto im dał prawo jazdy.


Po pierwsze to spierdalaj z tym kmiotem, po drugie chyba mnie nie zrozumiałeś, ale nie oczekuje tego od osoby która pisze o złym otagowaniu w temacie który sama dość fantazyjnie otagowała...
Zgłoś
Avatar
amaru2137 2010-07-22, 8:22
Trzeba sobie, emerytom i rencistom polskim jakoś życie urozmaicać, a Wy tu o jakiś rozterkach moralnych pierdolicie. weźcie się ludzie za siebie, a filmik był, jest i będzie zajebisty.
Zgłoś
Avatar
toJo91 2010-07-22, 9:06
Dziadek poshizował a młody debil się nabija;/ fajne fajne ale średnie... Ani to śmieszne ani sadystyczne... (To moje zdanie więc proszę mnie nie cytować ani nie komentować bo te sprzeczki tutaj to jakieś dziwne są) ;D
Zgłoś
Avatar
Pener 2010-07-22, 9:29 10
toJo91 napisał/a:

proszę mnie nie cytować ani nie komentować


ok!
Zgłoś
Avatar
chciwy_typ 2010-07-22, 9:56
Pener666 napisał/a:


... ale nie oczekuje tego od osoby która pisze o złym otagowaniu w temacie który sama dość fantazyjnie otagowała...



Spierdalaj, taguj sobie sam. ;]
Tak mi się bardziej podoba/widzi
Zgłoś