18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:06
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
"Dziennikarka" dowiaduje się o śmierci Hasana Nasrallaha, wyznawcę proroka ruchającego dzieci.

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-09-29, 18:55 3
Antoni79 napisał/a:

Przeżywacie jak mrówka okres. Nasi jak w Smoleńsku wylądowali, to wszyscy miesiąc płakali, a kłócą się do dziś. Mimo winy pilota nikt nie odważył się wsiąść do drugiego samolotu wyremontowanego na tip top. Pielgrzymki do ruskich też skończyły się.



Wina pilota połowiczna.
Był cipą i wykonał polecenie przełożonych.
Jak umiał i mógł- tak wykonał.

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Avatar
Subhuti 2024-09-29, 19:02 1
RT tuba propagandowa ruskich na cały świat. Wylęgarnia wysrywów teoretyków spiskowych.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-09-29, 19:43 3
Antoni79 napisał/a:

Przeżywacie jak mrówka okres. Nasi jak w Smoleńsku wylądowali, to wszyscy miesiąc płakali, a kłócą się do dziś.


O, przepraszam! Ja nie płakałem. Po papieżu (tym jedynie słusznym) też nie.
Zgłoś
Avatar
Adenoid_Hynkel 2024-09-29, 20:05 3
Wojciech szewko ma kanał na YT ,opowiada o polityce światowej. Poogladajcie to wam trochę, horyzonty poszerzy. Nie lubię arabów w Europie, ale do życia w Libanie czy Palestynie maja pełne prawo. Izraelskie media robią wam gówno z mózgów, a prawda jest taka że walą bombami rakietami celowo w cywilów, u nas demonizuje sie Putina, a nazistowskie rządy w Izraelu się usprawiedliwia.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-09-29, 20:20 2
Adenoid_Hynkel napisał/a:

Wojciech szewko ma kanał na YT ,opowiada o polityce światowej. Poogladajcie to wam trochę, horyzonty poszerzy. Nie lubię arabów w Europie, ale do życia w Libanie czy Palestynie maja pełne prawo. Izraelskie media robią wam gówno z mózgów, a prawda jest taka że walą bombami rakietami celowo w cywilów, u nas demonizuje sie Putina, a nazistowskie rządy w Izraelu się usprawiedliwia.


Chuj mnie obchodzą Arabowie i ich konflikt z Żydami. To nie nasza wojna, obok toczy się ważniejsza. Dlatego pierdolę kanały jakichś nieznanych pseudodziennikarzy, którzy pod pozorem wolnego dziennikarstwa przemycają kacapski punkt widzenia.

I jak to jest, czemu ruskie trole zawsze są proarabskie i antyizraelskie? Czyżby dlatego, że ZSRR twardo stał po stronie Arabów od czasu Wojny Sześciodniowej i Rosja kontynuuje tą politykę? Zawsze ci sami, co szczują na Ukrainę, tak samo jadą po Żydach. Przypadek?
Zgłoś
Avatar
Adenoid_Hynkel 2024-09-29, 20:26
TwójCzarnyPan napisał/a:

Chuj mnie obchodzą Arabowie i ich konflikt z Żydami. To nie nasza wojna, obok toczy się ważniejsza. Dlatego pierdolę kanały jakichś nieznanych pseudodziennikarzy, którzy pod pozorem wolnego dziennikarstwa przemycają kacapski punkt widzenia.
I jak to jest, czemu ruskie trole zawsze są proarabskie i antyizraelskie? Czyżby dlatego, że ZSRR twardo stał po stronie Arabów od czasu Wojny Sześciodniowej i Rosja kontynuuje tą politykę? Zawsze ci sami, co szczują na Ukrainę, tak samo jadą po Żydach. Przypadek?



Lepiej ogladac znanych dziennikarzy tv?
Czy czerpać wiedzę z tiktokow?
Wojciech szewko prorosyjski?
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-09-29, 20:54
Szmaty i pejsy do piachu
Zgłoś
Avatar
majmarek 2024-09-29, 21:31
nasrał na allaha?

______________

ufffffff
Zgłoś
Avatar
matexxx 2024-09-29, 21:37 2
Hassan Nasrallah brzmi dokładnie tak, jakby Walaszek grubas go wymyślił.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2024-09-29, 21:49 3
To jest tylko dowod ze kazdy muzumanin to w glebi duszy terrorysta

______________

Każdy myślący człowiek jest ateistą.
-Ernest Hemingway

***** ***
Zgłoś
Avatar
zdzich 2024-09-29, 22:10
Sprana głowa i tyle

ogólnie jak można płakać bo ktoś umarł i to jeszcze jakiś obcy typ
Zgłoś
Avatar
Rokko 2024-09-29, 22:31
Uchhuchu będzie więcej ciekawych materiałow na sadolku 😋 flaki ciapatych i żydków zawsze mile się ogląda 👍
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2024-09-29, 22:47
~Velture napisał/a:

proroka ruchającego dzieci.



Pierwsze słyszę, a interesuje się trochę bliskim wschodem. Podasz jakieś wiarygodne źródło?

______________

Rób tak, żeby TOBIE było dobrze, bo innym nigdy nie dogodzisz.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-09-30, 0:06 4
SlimShady napisał/a:

Pierwsze słyszę, a interesuje się trochę bliskim wschodem. Podasz jakieś wiarygodne źródło?


Najlepsze źródło to Koran.
Trzecia żona Mahometa, Aisza miała 7 lat jak ją poślubił, a 9 jak wyruchał. Każdy muzułmanin to wie i mają z tym problem (słusznie), więc wielu będzie kręcić, że to nie tak jak myślisz, bo wtedy było inaczej, kobiety dojrzewały wcześniej, a może źle policzono jej wiek itp.
Jak tego nie wiesz, to coś chujowo interesujesz się bliskim wschodem.

A przepraszam, nie Koran, tylko Hadisy, takie przypisy do Koranu, bo sam Koran nie opowiada o życiu Mahometa. Tak czy inaczej, święte islamskie księgi o tym mówią.
Zgłoś
Avatar
hitmeme 2024-09-30, 2:39
Idealny scenariusz: Ali Baby wyrzynają pejsów a następnie przyjmują atom.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie