18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:06
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:46
"Dziennikarka" dowiaduje się o śmierci Hasana Nasrallaha, wyznawcę proroka ruchającego dzieci.

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
Darkas 2024-09-30, 4:59 1
Radykalizm w każdej religi to konkretne spierdolenie umysłowe.
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2024-09-30, 6:13 1
żydy to najgorsze kurwy, gorsze nawet od arabów.
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2024-09-30, 9:44
TwójCzarnyPan napisał/a:

Najlepsze źródło to Koran.
Trzecia żona Mahometa, Aisza miała 7 lat jak ją poślubił, a 9 jak wyruchał. Każdy muzułmanin to wie i mają z tym problem (słusznie), więc wielu będzie kręcić, że to nie tak jak myślisz, bo wtedy było inaczej, kobiety dojrzewały wcześniej, a może źle policzono jej wiek itp.
Jak tego nie wiesz, to coś chujowo interesujesz się bliskim wschodem.
A przepraszam, nie Koran, tylko Hadisy, takie przypisy do Koranu, bo sam Koran nie opowiada o życiu Mahometa. Tak czy inaczej, święte islamskie księgi o tym mówią.



Kurwa nie wierze. Pytam się o gościa co się nazywał Hasan Nasrallah, a ty mi podajesz legendy o Mahomecie i kwintujesz te głupoty "coś chujowo interesujesz się bliskim wschodem". Jeśli nie rozumiesz pytania to nie odpowiadaj.

Co robił biskup archidiecezji łódzkiej? Nie wiem, ale biblia zawiera fragmenty, które dotyczą niewolnictwa, a jej historyczna akceptacja i poparcie dla niewolnictwa oznacza, że pewnie więżą ludzi w piwnicy. Kurwa nie wiem ile bym takich przykładów z biblii jeszcze znalazł. Dyskusja z tobą nie ma żadnej wartości dla mnie.

______________

Rób tak, żeby TOBIE było dobrze, bo innym nigdy nie dogodzisz.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-09-30, 11:10 1
SlimShady napisał/a:

Kurwa nie wierze. Pytam się o gościa co się nazywał Hasan Nasrallah, a ty mi podajesz legendy o Mahomecie i kwintujesz te głupoty "coś chujowo interesujesz się bliskim wschodem". Jeśli nie rozumiesz pytania to nie odpowiadaj.
Co robił biskup archidiecezji łódzkiej? Nie wiem, ale biblia zawiera fragmenty, które dotyczą niewolnictwa, a jej historyczna akceptacja i poparcie dla niewolnictwa oznacza, że pewnie więżą ludzi w piwnicy. Kurwa nie wiem ile bym takich przykładów z biblii jeszcze znalazł. Dyskusja z tobą nie ma żadnej wartości dla mnie.


Pytałeś o "proroka ruchającego dzieci". No to piszę ci o tym proroku. Jak chciałeś wiedzieć coś o Nasrallahu to precyzyjniej zadawaj pytania zamiast się przypierdalać.
Zgłoś
Avatar
iggiamakim 2024-09-30, 11:38 1
Szmatogłowe kurwy!!!!
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2024-09-30, 23:13
TwójCzarnyPan napisał/a:

Pytałeś o "proroka ruchającego dzieci". No to piszę ci o tym proroku. Jak chciałeś wiedzieć coś o Nasrallahu to precyzyjniej zadawaj pytania zamiast się przypierdalać.



A faktycznie, sorry. Mogło to wyglądać faktycznie nie tak jak chciałem.

______________

Rób tak, żeby TOBIE było dobrze, bo innym nigdy nie dogodzisz.
Zgłoś
Avatar
robsonx79 2024-09-30, 23:50
Taka sama teatralna rozpacz jak w korei płn gdy zdechnie dyktator.
Zgłoś