18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Historia małego chłopca, który twierdzi, że żył już wcześniej jako pilot.

część pierwsza:



część druga:

Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2013-05-27, 15:55
To on napisał książkę - Pilot i Ja!
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2013-05-27, 16:49 3
Kurde w stanach to nawet reinkarnacje mają fajniejsze
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-05-27, 18:06
Taaa, był tez przypadek jakiegoś dzieciaka z Glasgow, który twierdził, że w swoim poprzednim życiu mieszkał na wyspie Barra. Nie powiem, fajnie się czyta o takich przypadkach, sam lubię "historie nie z tej ziemi" i wszelakich typów zagadki. Jednak po uświadomieniu sobie, że to przecież naprawdę istniejący dzieciak opowiada takie brednie i że ktoś (najpewniej rodzice) dla swoich pięciu minut w telewizji kazali mu je powtarzać, naprawdę można się wkurwić.
Zgłoś
Avatar
garota 2013-05-27, 19:10 34
Ja też przeszedłem reinkarnację. Nie raz...wystarczyło wytrzeźwieć.
Zgłoś
Avatar
M................n 2013-05-27, 20:01
Co za pierdolomento... To rodzice kupują dzieciakowi same samolociki i helikoptery, czy dzieciak? To rodzice go kształtują i w tak młodym wieku mogliby mu wkręcić, że kocha balet. Nosz ja pierdole zwykła chęć zwrócenia na siebie uwagi ze strony pojebów...
Zgłoś
Avatar
imek 2013-05-27, 20:01 5
garota napisał/a:

Ja też przeszedłem reinkarnację. Nie raz...wystarczyło wytrzeźwieć.



to zmartwychwstanie.
Zgłoś
Avatar
ROBSON77 2013-05-27, 20:06
qwa cos w tym jest ...
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-05-27, 20:06
niech zgadnę, gra w WarThundera?
Zgłoś
Avatar
Kirk666 2013-05-27, 20:11 7
strasznie chujowe napisy... jak już ktoś się za nie bierze to niech się przyłoży chociaż...
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-05-27, 20:19 5
Mnie najbardziej zainteresował kiedyś przypadek tego "cudownego" chłopca któremu na plecach co tydzień pojawiały się w magiczny sposób wersety z Koranu w formie krwawych ran (ale nie ciętych nożem), rodzice byli pewni że jest on reinkarnacją Mahometa (czy innego tam Ahmeda czy Allaha) ale za nic w świecie nie chcieli pozwolić żeby "cywilizowani" lekarze (oni mieszkali na jakims zadupiu w Trzecim Świecie) zbadali jego rany, w końcu ktoś "wyżej" zainteresował się sprawą, okazało się ze "kochani" rodzice wypalali dzieciakowi co tydzień rano jakimś kwasem te wersety... Niby drobna sprawa ale jak sobię pomyślę, że żyję na świecie na którym rodzice co tydzień palą swojemu dziecku skórę dla 5 minut sławy albo upuszzczają je na próg z powodu śliskiego kocyka - to aż mnie mrozi i ciarki przechodzą!
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-05-27, 20:19 1
tak jak wyżej brakuje w chuj dialogów i tłumaczenie jest z dupy, ale zawsze coś, co do tematu to pół na pół w to wierze, ale wiadomo to Ameryka a oni są strasznie kameralni.
Zgłoś
Avatar
S................e 2013-05-27, 20:21
Tylko w Hameryce..
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-05-27, 20:25 6
Predzej jestem w stanie uwierzyc w reinkarnacje niz zycie po smierci w niebie lub piekle.
Zgłoś
Avatar
bary110 2013-05-27, 20:29
To jeśli ja nienawidze ciapatych to jestem reinkarnacją Hitlera?
juz wiem dlaczego od miesiąca śni mi się że uciekłem do Argentyny
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie