18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Reklama z Irlandii
g................l • 2013-01-04, 23:16
A oto ona:

nie wiem jak wy ale ja tam się z nimi zgadzam
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-01-04, 23:26 88
Pomyślcie do czego to doszło, normalni ludzie muszą się tłumaczyć przed jakimiś pederastami.
Dać pedałom palca to wezmą całego chuja...
Zgłoś
Avatar
Paulz 2013-01-04, 23:33 35
Wszystko jest Git poki nie wychodzi mi nikt na ulice i nie proboje na siłe wpierdalać mi swoich racji. Ja nie przypominam sobie aby kiedykolwiek heteroseksualni wychodzili na ulice z transparentami "lubie lizac cipki" i nie rozumiem po chuj ktos normalny mialby to robic. Niestety zyjemy w czasach kiedy to my, ludzie normalni stajemy sie "nienormalni".

Cytując pyta.pl "Nie toleruje pani mojej nietolerancji, czyli jest pani nietolerancyjna, jest pani faszystka"

Zgłoś
Avatar
Kawagawa 2013-01-04, 23:42 3
A ja dodam od siebie że jak ktoś jest taki chojrak progejowski to niech się zastanowi jak by się czuł jakby miał dwóch tatusiów, Tatuś numer 1 ładowałby w sukience Tatusia numer 2 i o tym wszystkim wiedzieliby koledzy ze szkoły.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-01-04, 23:50 17
Kawagawa, dlatego trzeba zmienić całe społeczeństwo, surowo karać mowę nienawiści, robić np. takie kursy w szkołach, że przez tydzień będzie dziecko mieszkało w domu z dwoma tatusiami itd., wtedy będzie tolerancja w społeczeństwie i całe LGBT będzie mogło adoptować sobie dzieci!

BTW.

Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-01-05, 1:16 5
Pater patriae Wyraź swój sarkazm bardziej klarownie, bo Cie jeszcze zbesztają..
Zgłoś
Avatar
Bzg 2013-01-05, 3:19 3
Nie no, szybko się obudzili, nie ma co.
Teraz wreszcie jest głośno o tym, że biali ludzie są na wyginięciu przez nygierów i ciapatych, ale nieeeeeee zezwalajmy na homoseksualizm, przecież w miłości nie chodzi o przetrwanie gatunku... A nie, zaraz! Jednak chodzi! Po to nasz organizm odczuwa miłość - żeby się rozmnażać.
Tak się właśnie zastanawiam, jakie to uczucie świadomie przeczyć swojej naturze jako człowiek.
Panowie, chyba czas zatrudnić się w fabryce Durexa i poprzekłuwać wszystkie gumki, jakie zostaną wyprodukowane. Bo ja "czarno" widzę przyszłość ludzkości.
Zgłoś
Avatar
macio.sz 2013-01-05, 3:31 4
ja tam do lesbijek nic nie mam ale pedałów trzeba tępić skurwysynów
Zgłoś
Avatar
radkow 2013-01-05, 3:45
Zajebista reklama, powinni w Polsce takie puszczać żeby zrobić zdrowe prawicowe społeczeństwo. A jak na sztandarach jest Kaczyński, Macierewicz i Rydzyk to część woli już homoseksualistów...
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-01-05, 4:19 3
Iona institute natchniona mądrością samego ducha świętego zapomniała podać przepis na rodziców samotnie wychowującyh dziecko. Bo podążając ich logiką takie rodziny też nie są normalne, dzieciak ma tylko jedno z rodziców. Ja rozumiem, że pomysł dawania praw do adopcji parom homoseksualnym budzi, zwłaszcza w społeczeństwach nietolerancyjnych i głęboko skażonych katolicyzmem, dość duże kontrowersje. Czy jednak powinniśmy pytać o zdanie zarząd konserwatywnej organizacji katolickiej o zdanie w tej sprawie? To trochę jakby ku klux klan patronował tygodniowi kultury Afroamerykańskiej.
Zgłoś
Avatar
donald207 2013-01-05, 4:21
Pierdole, nawet nie napisałeś na jakim poziomie trzeba znać angielski...
Zgłoś
Avatar
Radysh 2013-01-05, 4:29 7
Nad czym tu deliberować? Niech sobie homosie mają związki partnerskie, przez co rozumiem opiekę, odpowiedzialność za współ(tfu!)partkurwanera, dziedziczenie bezpośrednie i inne takie. Ale! Nie wolno dać parom o tej samej płci statusu małżeństwa, ponieważ sama definicja w/w to wyklucza.

Homoseksualizm to wada, ułomność.
Zgłoś
Avatar
exculibrus 2013-01-05, 5:54 27
Wszystkie posty można podsumować tym o to kawałem:
Spotkanie grona kierowniczego w dużej amerykańskiej (na obecne czasy, to w każdym rozwiniętym kraju pozwalającym sobie na multikulti) firmie. Podczas planowania, do sali wchodzi prezes i informuje załogę, że będą cięcia więc muszą kogoś zwolnić, po czym rozgląda się po sali :
-żyd: oskarżę was o antysemityzm,
-murzyn: to byłby rasizm,
-kobieta: nawet o mnie nie myślcie wy szowiniści,
-starszy mężczyzna: to z powodu wieku, spotkamy się w sądzie,
-wyznawca islamu: chyba nie zamierzasz mnie zwalniać z powodu moich wierzeń religijnych, prawda?
-grubas: bo jestem gruby? no nie sądzę,
-meksykanin: to, że jestem emigrantem, nie oznacza, że jestem gorszy - sędzia może to potwierdzić.
Nagle oczy wszystkich powędrowały w stronę 30-letniego, wysportowanego, zdrowego, białego mężczyzny, który jest katolikiem.
-wiecie co? muszę wam coś wyznać... jestem gejem.
Zgłoś
Avatar
pikkuspl 2013-01-05, 8:47
Wali mnie czy potraktujecie mnie jako rasistę czy nietolerancyjnego, ale gdyby normalne było homo i lesb to po jednym pokoleniu ludzkość by szlag trafił. Tyle na ten temat i ch...j
Zgłoś
Avatar
Krzysiek2103 2013-01-05, 9:06
To nie chodzi o możliwość posiadania dzieci. Chodzi o to by pedalstwa nie szerzyć. i cała filozofia
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie