18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
Rekrutacja do armii Zelenskiego
Siriuz • 2024-08-10, 11:19
Parę obrazków jak wygląda zasilanie armii Zelenskiego









A tutaj żartownisie jeżdżą po ulicach i wesoło wykrzykują "Darmowe bilety do Donbasu, Klescheevki, Adveevki!"

Zgłoś
Avatar
JohnDoe 2024-08-12, 11:21
Siriuz napisał/a:

Wystarczyło aby Zelenski zadekretował, że przez następne 10 lat Ukraina nie wejdzie w żaden międzynarodowy pakt militarny. Tylko kurwa tyle. Gdyby temu czerwiowi cokolwiek zależało na Ukrainie to zrobiłby to natychmiast jak tylko Rosjanie zaczeli gromadzić wojska na granicy i miałby czyste ręce w momencie ataku Rosji. Sam bym dzisiaj potępiał Rosjan. Ale ta kurwa absolutnie nic nie zrobiła aby dyplomatycznie rozwiązać kryzys. Zresztą jakim kurwa on jest dyplomatą skoro polityką zajmował się od 3 lat...



Zawsze się tak szybko poddajesz i wykonujesz rozkazy?
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-12, 11:42
JohnDoe napisał/a:

Zawsze się tak szybko poddajesz i wykonujesz rozkazy?



Kieruję się rozsądkiem a nie emocjami. Dlaczego jeszcze tam nie pojechałeś walczyć?
Zgłoś
Avatar
voysco 2024-08-12, 23:05 1
Jak ukr padnie to to co dzieje sie na bialorusi bedzie 100x jak cały wschod i północ będzie z rosja. lepiej niech oni walcza, a my zajmijmy sie proaktywnym destabilizowaniem bialorusi i kaliningradu
Zgłoś
Avatar
Rzepa90 2024-08-13, 11:11
gdpmKekw napisał/a:

jesli dostajesz wezwanie do komisariatu, jednostki wojskowej i celowo unikasz pojawienia sie tam, to jest jasne ze doprowadza cie do niej siłą,
to samo dzieje sie w rosji, tj. armie mobików



a Obajtek?
Zgłoś
Avatar
xsardas1212 2024-08-16, 10:52
Piękne to.
Zgłoś
Avatar
nevermind_b 2024-08-16, 20:27
no i zajebiście!! niech jeszcze pozbierają tych banderowców co w Polsce robią sobie eldorado..

[ Dodano: 2024-08-16, 20:31 ]
voysco napisał/a:

Jak ukr padnie to to co dzieje sie na bialorusi bedzie 100x jak cały wschod i północ będzie z rosja. lepiej niech oni walcza, a my zajmijmy sie proaktywnym destabilizowaniem bialorusi i kaliningradu



jesteś tak głupi że boją mnie dziąsła od śmiechu!!! kolejny pajac co wierzy propagandzie że jak padnie ukraina to putin zaatakuje Polskę!! obudź sie człowieku i przestań bredzić!! nikomu nie zależy na zakończeniu wojny dlatego trwa!! amerykańcy sprawdzaja tam wszystkie sowje technologie oraz połaczenia internetowe i zbieranie danych ze sprzętu bo szykują się na wojnę z chinami!
jak tego nie rozumiesz to wróć do przedszkola
Zgłoś
Avatar
gdpmKekw 2024-08-24, 0:31
nevermind_b napisał/a:

no i zajebiście!! niech jeszcze pozbierają tych banderowców co w Polsce robią sobie eldorado..
jesteś tak głupi że boją mnie dziąsła od śmiechu!!! kolejny pajac co wierzy propagandzie że jak padnie ukraina to putin zaatakuje Polskę!! obudź sie człowieku i przestań bredzić!! nikomu nie zależy na zakończeniu wojny dlatego trwa!! amerykańcy sprawdzaja tam wszystkie sowje technologie oraz połaczenia internetowe i zbieranie danych ze sprzętu bo szykują się na wojnę z chinami!
jak tego nie rozumiesz to wróć do przedszkola



onuco ruski, trwajaca wojna jest na korzysc polski, jakby ukraina upadla to bysmy graniczyli obecnie z rosja i w kolejnych latach mialbys jak w donbasie kiedys zielone ludki, zwolennikow prorosyjskich (sponsorowanych przez kreml), mase ruchów rozlamowych typu niezalezny śląsk i pelno innych proxy dzialan destabilizujacych Polske, wstyd mi za takich minimalnokrajowcow narzekajacych na ta garstke ukraincow w polsce ktorzy tak naprawde nie odstaja od nas niczym i bardzo szybko asymiluja sie (mam kilku znajomych programistow ktorzy opanowali jezyk polski w rok), tego samego nie powiesz o hindusach, ciapatych i innej murzynerii ktorej w warszawie nie brakuje. Wstyd mi za takich antypolakow jak ty, plujesz we wlasne gniazdo, nawet jesli nam nic nie grozi obecnie, to wciaz mamy rodziny/dzieci i przyszle pokolenia nie chca graniczyc z rosja...
Zgłoś
Avatar
nevermind_b 2024-08-29, 4:47
gdpmKekw napisał/a:

onuco ruski, trwajaca wojna jest na korzysc polski, jakby ukraina upadla to bysmy graniczyli obecnie z rosja i w kolejnych latach mialbys jak w donbasie kiedys zielone ludki, zwolennikow prorosyjskich (sponsorowanych przez kreml), mase ruchów rozlamowych typu niezalezny śląsk i pelno innych proxy dzialan destabilizujacych Polske, wstyd mi za takich minimalnokrajowcow narzekajacych na ta garstke ukraincow w polsce ktorzy tak naprawde nie odstaja od nas niczym i bardzo szybko asymiluja sie (mam kilku znajomych programistow ktorzy opanowali jezyk polski w rok), tego samego nie powiesz o hindusach, ciapatych i innej murzynerii ktorej w warszawie nie brakuje. Wstyd mi za takich antypolakow jak ty, plujesz we wlasne gniazdo, nawet jesli nam nic nie grozi obecnie, to wciaz mamy rodziny/dzieci i przyszle pokolenia nie chca graniczyc z rosja...



wstyd to mi że jakaś głupia propaganda prorosyjska pozwoliła żeby taki tępy cymbał byół Polakiem!! po twoich wypowiedziach widzę ze jesteś tak głupi że nie mam zamiaru więcej pisać... i tak na marginesie geniuszu to już graniczymy z rosją...
Zgłoś