18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
Rekrutacja do armii Zelenskiego
Siriuz • 2024-08-10, 11:19
Parę obrazków jak wygląda zasilanie armii Zelenskiego









A tutaj żartownisie jeżdżą po ulicach i wesoło wykrzykują "Darmowe bilety do Donbasu, Klescheevki, Adveevki!"

Zgłoś
Avatar
morswin95 2024-08-11, 9:42 2
Siriuz napisał/a:

Wystarczyło aby Zelenski zadekretował, że przez następne 10 lat Ukraina nie wejdzie w żaden międzynarodowy pakt militarny. Tylko kurwa tyle. Gdyby temu czerwiowi cokolwiek zależało na Ukrainie to zrobiłby to natychmiast jak tylko Rosjanie zaczeli gromadzić wojska na granicy i miałby czyste ręce w momencie ataku Rosji. Sam bym dzisiaj potępiał Rosjan. Ale ta kurwa absolutnie nic nie zrobiła aby dyplomatycznie rozwiązać kryzys. Zresztą jakim kurwa on jest dyplomatą skoro polityką zajmował się od 3 lat...



Ja pierdole, powielasz narrację Kremla a przed wojną była w ofercie neutralność Ukrainy w zamian za oddanie terytorium i gwarancje bezpieczeństwa.

Siriuz napisał/a:



Siriuz napisał/a:

Tak, a ten czerw Zelenski wozi się po świecie na bankietach...



A jak ma spotykać się z liderami innych krajów?
Zgłoś
Avatar
NapalonaFrytka 2024-08-11, 9:50
Co mądrzejsi spierdolili odrazu
Zgłoś
Avatar
anubis90 2024-08-11, 11:51
Hahah no i proszę: śmiano się z podobnych filmów dotyczących mobilizacji w Rosji, a tutaj się okazuje, że w banderowskiej Ukrainie jest tak samo.
Ciekawe tylko, dlaczego nie ma tu drwiących komentarzy, jak w tych filmach o mobilizacji w Rosji.
Zgłoś
Avatar
wrzesin602 2024-08-11, 12:05 1
Chciało im się wojny to teraz niech nie narzekają mogli zrobić porządek z władzą jak mieli okazję
Zgłoś
Avatar
morswin95 2024-08-11, 12:06 2
wrzesin602 napisał/a:

Chciało im się wojny to teraz niech nie narzekają mogli zrobić porządek z władzą jak mieli okazję



W sensie komu chciało się wojny?
Zgłoś
Avatar
brylski11 2024-08-11, 15:03 1
I co? Dziwi was że tylu u nas siedzi? Każdy normalny by uciekał zamiast iść ginąć za majątki oligarchów i polityków ... o żymianach nie wspomnę!
Zgłoś
Avatar
pjoterro 2024-08-11, 19:54
Już widzę jak przyjdzie co do czego i będą was zjebanych pizdeuszy w rurkach z piwnic wyciągać i doprowadzać siła na jednostki w ramach mobilizacji.
Zgłoś
Avatar
Lupa 2024-08-11, 20:10 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

Czytam tą pyskówkę i mam deja vu, przecież Siriuz to wszystko powtarza od dwóch lat jak katarynka, po co z nim dyskutujecie? Karmicie tylko trola tym, co lubi.
A z dystansu patrząc, rekrutacja do ukraińskiej armii to jakby nie nasz problem, tylko Ukrainy, nie sądzicie?



W punkt Kolego, w punkt. To bezsensowne jak dyskusja z idiotą. Jakakolwiek interakcja z tym czymś, to tylko kolejna okazja, aby wciskał przekaz swojego pana.
Zgłoś
Avatar
__ 2024-08-11, 20:41
gdpmKekw napisał/a:

no tak, ale nikt zdrowy rozsadkowo nie zaklada uzycia broni atomowych, mowie tu o konwencjonalnym podejsciu do wojny,
z ta bronia hipersoniczna, brzmi groznie, ale w praktyce jest ich za malo i sa zbyt drogie by cokolwiek mogly zdzialac, ukraina oberwala tysiacami pociskow manewrujacych doslownie wyczerpujac magazyny rosyjskie i jak widac, prąd w kijowie dalej jest
natomiast zagrozenie ze rozleje sie armia czerwona wraz z tysiacami swoich czolgow po europie juz nie istnieje



Poczytaj o modułach UMPK do starych bomb np FAB 1500. Jak wiadomo bomby są nie do zestrzelenia z racji na gruby korpus, a tego mają w chuj.
Zgłoś
Avatar
gagatek690 2024-08-11, 21:54
Velture napisał/a:

Spoko. Dodatkowo zgłosiłem go do moderacji za niepotrzebne zgłoszenie.
Może kolejne 30 dni wakacji dostanie.



tylko to potraficie miekkie faje.

[ Dodano: 2024-08-11, 21:56 ]
Siriuz napisał/a:

A to skąd wiesz?



z artykułów na WuPe :DDDD. uwielbiam czytać te wysrywy róznych tamczaków,, modzelewskich i zagórskich.....

[ Dodano: 2024-08-11, 21:59 ]
baronturbina napisał/a:

Z kątowni. Siriuz jak wrócisz z Białorusi do Polski wtedy pisz swoje wypociny. Jest sobota. Idź lepiej grilla z sędzią Szmydtem grilla zrobić.



ale ty masz zajebiście silną psychikę. Pochwaliłem więc mam nadzieję że nie doniesiesz Angelowi i nie dostanę znowu bana. Prawdziwy macho nie to co te miękkie faje mocne tylko w gębie. Ty jeszcze kacapom pokażesz!!!!
Zgłoś
Avatar
KomornikSądowy 2024-08-11, 23:14
twister_sy napisał/a:

Będzie trzeba to pójdę, na szczęście dzisiaj giną ukry i ruskie ścierwo i niech tak to trwa jak najdłużej (dlatego popieram zasilanie ukrainy bronią, amunicją i czego tam potrzebują, by konflikt trwał jak najdłużej, pochłonął jak najwięcej ruskich i jak najwięcej zruinował kacapię i ukrainę). Natomiast jak się tak nieszczęśliwie złoży że trzeba będzie bronić ojczyzny to mam nadzieję że Państwo Polskie stanie na wysokości zadania i od pierwszej chwili konfliktu (a tak naprawdę odpowiednio wcześniej gdy się na niego będzie zanosiło) zablokuje granice nie pozwalając uciec nikomu w wieku poborowym i skutecznie będzie ogarniać rezerwy dla armii, obronę cywilną itd.
I doskonale wiem że na dzień dzisiejszy to wszystko leży i trzeba masę pracy włożyć by system na "w razie co" zaczął działać.
A dekownikom kulka w łeb lub sznur na ich zasrane szyje.



Ale cię kurwa fantazja ponosi karaluchu uległy
Zgłoś
Avatar
Cosmo00 2024-08-12, 7:26
@darnext123: żandarmeria wojskowa doskonale wie co robi i albo wyłapią tych co unikaja mobilizacji albo to oni ŻW zajmą ich ludzi miejsca. U nas było by tak samo albo obywatel albo ŻW
Zgłoś
Avatar
KewinDeBrujne 2024-08-12, 9:02
Kiedyś jak w Polsce było obowiązkowe odbycie służby wojskowej i ktoś nie stawiał się na wezwanie to wyglądało, to identycznie... Także nie wiem o co raban. Czasami mam wrażenie, że niektórzy nasi "patrioci" usilnie porównują nas z jakimiś niby gówno krajami żeby siebie dowartościować i samego siebie uświadomić jaki Polska to cudowny kraj. Jeśli nas kiedyś wojna dotknie to zobaczycie dopiero jak ludzie zaczną spierdalac z kraju.
Zgłoś
Avatar
Rob600 2024-08-12, 9:26
gdpmKekw napisał/a:

jesli dostajesz wezwanie do komisariatu, jednostki wojskowej i celowo unikasz pojawienia sie tam, to jest jasne ze doprowadza cie do niej siłą,
to samo dzieje sie w rosji, tj. armie mobików



To samo działa się u nas jak była armia poborowa, jak się nie stawiłeś na komisję to policja cię dostarczała, jak się nie stawiłeś do jednostki to żandarmeria wpadała po Ciebie.
Zgłoś
Avatar
Diakkon 2024-08-12, 10:50
Jeżeli tak obchodzą się ze "swoimi" to ciekawe jak będą traktowali Polaków jak ktoś ich w końcu na nas poszczuje ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie