18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Religia vs ateizm
evoola • 2012-07-12, 15:45
Ostatnio narobiło się sporo zamieszania na temat poglądów religijnych bądź ich braku. Ten oto obrazek świetnie opisuje to co każdy wiedzieć powinien.



pis end low
Zgłoś
Avatar
J................i 2012-07-12, 20:24 7
yntelydzent napisał/a:

Hitler mial szacunek do Polakow,
gdzies, kiedys ukazala sie okladka z gazety, o tym, ze nazisci uwazaja Polakow za inteligentnych.



co tam jeszcze prawią na zebraniach nazistów?
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-07-12, 20:26 14
Polityka na sadisticu
Zgłoś
Avatar
aro89 2012-07-12, 20:37
No i piwko za dobre zobrazowanie zakodowanych stereotypów.
Zgłoś
Avatar
genesisnemesis 2012-07-12, 20:51 2
Dziwne, że Hitler jest uznawany za złego chrześcijanina, gdyż w ogóle gardził on chrześcijaństwem i w dorosłym życiu raz był tylko w kościele (po śmierci Piłsudskiego). Uważał ponad to, że islam lepiej pasuje do rasy panów, gdyż jest religią żywotną i witalną, a nie dążącą do samoudręczenia i miłosierdzia. No, a poza tym podobnie jak Himmler był sympatykiem "wiary rodzimej".

Piwa nie ma, bo obrazek jest ch... znaczy kiepski.
Zgłoś
Avatar
Mr Dan 2012-07-12, 21:04
No właśnie o to mi chodziło w poprzednim temacie. Mam nadzieję, że fanatycy się zamkną.
Zgłoś
Avatar
Bard_Zerald 2012-07-12, 21:13
Hitler był chujem i mordercą i to w sumie jest fakt, trudno to obalic. Nawet jeśli zrobił coś fajnego, albo 100 fajnych rzeczy to wciąż ubił masę ludzi i za to mu chuj w dupe.

Ale Polska w takim stanie jakim jest to bardziej przez Ruskich.
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-07-12, 21:15
Po pierwsze - hitler był ateistą a nie chrześcijaninem, po drugie stalin kształcił się na popa jego ateizm jest kwestią dyskusyjną, po trzecie brudasów należy wyjebać bombą atomową
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-07-12, 21:21
Co Adolf robi w ,,złych'' ?
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2012-07-12, 21:33 1
@up: Zafundował Niemcom najazd bezrobotnych brudasów z pustyni (bo nie wypada odmówić im wjazdu, żeby nie być posądzonym o rasizm). Mało? No to lecimy dalej. Niesamowicie wzmocnił żydów eliminując z ich puli genetycznej jednostki słabe, niezaradne i biedne (reszta przebiła się na zachód siłą, sprytem, inteligencją i przekupstwem lub kombinacją tychże). W efekcie tego wystarczyło im mniej niż 100 lat, żeby opanować prawie pół świata. Mało? Był chujowym malarzem i tego mu nigdy nie wybaczę...
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-07-12, 21:53
Raynor napisał/a:

Po pierwsze - hitler był ateistą a nie chrześcijaninem


Właśnie dlatego cała jego armia miała na klamrach pasków napis "Gott mit uns". Dlatego w "Mein Kampf" napisał, że mordując Żydów wypełnia boską wolę. Dlatego Kościół katolicki obchodził urodziny Hitlera.
Wszystko się zgadza
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-07-12, 22:00
Up

Synku, wpisz na wikipedii "Adolf Hitler", przejdź rubryki "kwestie religijne", a na przyszłość zanim otworzysz pysk postaraj się uściślić swoje informacje.
Zgłoś
Avatar
s0pel 2012-07-12, 22:05
Co do stanu Polski, to wina jest po naszej stronie. Niemcy nas okradli, wymordowali inteligencję, zniszczyli nasze miasta, potem USA zaprzedało nas Ruskim, bo nie widzieli w nas nic wartościowego. A Ruscy dokończyli dzieła... zresztą dobrym przykładem jest tu sprawa KL Warschau, najpierw niemiecki obóz zagłady przeznaczony do wyniszczenia mieszkańców Warszawy (Polaków), a później miejsce przetrzymywania i mordów na żołnierzach AK przez NKWD.
Po za pierwszym etapem, nasz rząd mógł bardzo dużo zrobić, żeby Polskę odbudowano, a nie wyniszczono.
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2012-07-12, 23:45
Cytat:

Przez tego chuja z pedalskim wąsem, Polska jest w tak chujowym stanie dziś.


Dzięki niemu także, moje miasto uwolniło się od żydów. Całe podzacmze było w jebanych żydowskich slumsach. Za to dzięks adi
Zgłoś
Avatar
aleksander6 2012-07-13, 0:14
ru_ziolo napisał/a:

Nie qmam tylko czemu Adi jest podpisany "źli" przecież chciał dobrze z żydkami...



Rauser napisał/a:

Co Adolf robi w ,,złych'' ?



Vinewood napisał/a:


Dzięki niemu także, moje miasto uwolniło się od żydów. Całe podzacmze było w jebanych żydowskich slumsach. Za to dzięks adi



Zgłoś
Avatar
fhMichaelo 2012-07-13, 2:02 2
@alan10

"Właśnie dlatego cała jego armia miała na klamrach pasków napis "Gott mit uns". Dlatego w "Mein Kampf" napisał, że mordując Żydów wypełnia boską wolę. Dlatego Kościół katolicki obchodził urodziny Hitlera.
Wszystko się zgadza "

Co ma armia i prywatne mundury żołnierzy do nazizmu? Klamry pasków to tradycja w armii niemieckiej sięgająca Bismarcka, a Wermacht był zwyczajnym spadkobiercą tej tradycji. Z resztą powiedz mi mój drogi, czy SS/Waffen SS nosiło takie klamry na swoich paskach?

Boska wola... gdzie tu widzisz, określenie "Bóg Chrześcijański". Równie dobrze mógłby to być Jahwe, Allah czy Zeus i jego bogowie na Olimpie. Boska wola jest znana już od pierwszych cywilizacji - Sumeru, Egiptu itd. więc nie pie****** chłopczyce. Wszyscy co z "Bogiem" to odrazu źli katole z PiSu. Hitler od początku swej kariery krążył wokół okultyzmu i wierzeń germańskich, a chrześcijan traktował na równi z żydami wysyłając ich do obozów (przykład choćby Kolbego i wielu innych księży...)

To, że Hitler chciał wymordować wszystkich Polaków to też niezły mit. W 1939 roku zaatakował Polskę gdyż był pewien, że Polacy ruszą na pomocą Francji w wypadku wojny, z resztą jego głównym celem wtedy była "przestrzeń życiowa" i zniszczenie komuchów. Plany "ostatecznej zakłady" zostały wprowadzone dopiero wtedy gdy wojna była już przegrana wcześniej między innymi Hitler popierał żydowski syjonizm czyli utworzenie państwa Żydowskiego ówcześnie na Madagaskarze.
Polacy, którzy ginęli w obozach byli to głównie ludzie z konspiracji, złodzieje, inteligencja, urzędnicy, wybitni ludzie - tutaj chodziło nie o to by zlikwidować Polaków lecz ich elitę - podobnie zrobił z resztą mr. Stalin.
Polacy spokojnie mogli maszerować z Hitlerem na Moskwę gdyż były takie propozycje (nasz ówczesny minister spraw zagr. pan Beck jednak spieprzył sprawę) lub powstrzymać wojnę - ale niestety nasz "sanacki" rząd wolał wtedy wojować gdyż naiwnie myślał, że Francja i Anglia przyjdą z cudowną pomocą...

Taka ciekawostka - moja babcia pochodziła z Kresów. Mojej mamie opowiadała, że Niemców wspomina bardzo dobrze (była niebiesko okom blondynką), dawali jej cukierki itd., z kolei moja prababcia była w Auschwitz (trafiła tam gdyż jej matka ukrywała konspirację w domu) i wspomina, że Niemcy byli dżentelmenami dla Polaków i odnosili się do nich z szacunkiem (Auschwitz przeżyła, bez większych problemów - zwyczajnie pracowała na polu przy obozie później w fabryce i nikt jej nie torturował/bił, a trafiła tam prawie na początku istnienia tego obozu i wyzwoloną ją dopiero w Niemczech) - obie babki wspominają za to Komunistów i Ukraińców. Komuniści byli źli bo gwałcili i rabowali, ale za to Ukraińcy byli jeszcze gorsi bo mordowali z okrucieństwem.

Na równi nienawidzę Ukraińców, Ruskich i Niemców. Hitlera nie bronię, bo facet nie był do końca normalny (na szczęście, bo gdyby był Niemcy z pewnością wygrałyby wojnę...) i zrobił Polsce i Polakom tyle, że Niemcom tego nigdy nie wybaczę, ale lubię czasem spojrzeć obiektywnie na sprawę i wk**wiają mnie gimbusy, które gówno wiedzą a pierdzielą bo ich tak w szkole nauczyli.
Moi drodzy, dzisiejsze szkoły gówna was nauczą i kreowanie opinii tylko na podstawie tego co się w nich usłyszało jest oznaką debilizmu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie