18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Religia vs ateizm
evoola • 2012-07-12, 15:45
Ostatnio narobiło się sporo zamieszania na temat poglądów religijnych bądź ich braku. Ten oto obrazek świetnie opisuje to co każdy wiedzieć powinien.



pis end low
Zgłoś
Avatar
jazda123 2012-07-13, 8:09
DObrzy muzumanie hahaha kawał ci się udał
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-07-13, 8:48
kudlaty1125 napisał/a:

@up
O jejku uraziłem twojego idola?
Wiem co to eugenika, idea sama w sobie ciekawa (chociaż przeważnie jej zwolennikami są ludzie, którzy bardziej nadają się do utylizacji, niż rozpłodu), ale kto niby miałby tych ludzi selekcjonować. Tak więc adolf spełniał plan żydów? Wiem o co chodziło adolfowi, pozbycie się najsłabszych wg jego własnego widzi mi się. Chciał stworzyć świat w którym rządzą silni nadludzie. Oczywiście żydzi albo cyganie w ogóle nie mieli istnieć wg niego, a np polacy mieli być niewolnikami. Rzeczywiście bardzo sensowny pomysł. Nawet stworzył sobie wyimaginowaną rasę (ogólnie wtedy była moda na udowadnianie ewolucji co do ludzi, niezbyt im to wychodziło, dlatego powstało wiele dziwnych teorii). Gdzieś kiedyś nawet przeczytałem wypowiedź, że wg najnowszych badań, słowianie są jeszcze bardziej "aryjscy" niż niemcy.
Zawsze mnie dziwi, gdy ktoś w kraju który przeszedł hitlerowskie piekło jest w stanie bronić takiego zbrodniarza. Gdyby nie adolf i stalin Polska była by może nawet potęgą, a tak to jest to co jest. Tak się zastanawiam czy aby na pewno to ja mam braki z historii.



Chuja nie potęga, głupi naród jakich mało Prosze nikt nas nie atakuje teraz, jesteśmy wolni a sami "wybieramy" co najgorsze.

A Ty inteligentny nie pisz, że ktoś ma douczyć się historii jak sam chuja wiesz. Jak i większość z was...

Dla wiekszości ta wojna zaczeła się od Westerplatte. Nie przez Hitlera jesteśmy w dupie a przez polityków - wypełnialiśmy sojusz bez zabezpieczenia politycznego, Beck jednak dał dupy i nie przygrał z ZSRR, Francją oraz WB, Hitler był ugodowo nastawiony do Polski, na ręke byłby mu sojusz z nami ale politycy go nie przyjeli - prostym więc jest, że zadziałała zasada kto nie jest naszym sojusznikiem jest naszym wrogiem. Hitler musiał zaatakować Polske - Niestety nie byliśmy Szwajcarią żeby pozwolić sobie na neutralność.

Możemy się tylko domyślać jakby to było gdybyśmy byli po stronie nazistów, jak widać Niemcy tą mądry naród - pomimo porażki, większych stratach wojennych dziś są o wiele dalej od nas.

Zapewne musielibyśmy mordować masowo żydów ale kurwa, czemu nie? Te skurwysyny i tak wiedzą lepiej, czyje były obozy, pomimo, że to MY, Polska jesteśmy największymi ofiarami tej wojny - wymordowali nas Nazistowskie Niemcy to jeszcze wyjebali nas sojusznicy potem (ZSRR) jeszcze wykańczając nas bardziej niż Niemcy. Warszawe wyzwoliła armia czerwona, tylko po to by jeszcze bardziej ją wykończyć.

Podsumowując, Hitler nie miał z początku złych zamiarów (pytanie co byłoby po wojnie, jakby nas wykorzystał) ale przyłączyliśmy sie do jego wroga więc...

Cytat:

Taka ciekawostka - moja babcia pochodziła z Kresów. Mojej mamie opowiadała, że Niemców wspomina bardzo dobrze (była niebiesko okom blondynką), dawali jej cukierki itd., z kolei moja prababcia była w Auschwitz (trafiła tam gdyż jej matka ukrywała konspirację w domu) i wspomina, że Niemcy byli dżentelmenami dla Polaków i odnosili się do nich z szacunkiem (Auschwitz przeżyła, bez większych problemów - zwyczajnie pracowała na polu przy obozie później w fabryce i nikt jej nie torturował/bił, a trafiła tam prawie na początku istnienia tego obozu i wyzwoloną ją dopiero w Niemczech) - obie babki wspominają za to Komunistów i Ukraińców. Komuniści byli źli bo gwałcili i rabowali, ale za to Ukraińcy byli jeszcze gorsi bo mordowali z okrucieństwem.



Nie no kurwa ale bez przesady nie róbmy z Auschwitz wakacji

Były to obozy jednak o charakterze wykańczającym choć masz racje nie było to takie zło jak ukraińcy czy ruscy - Prawda taka, że wiele wiele osób, Waszych dziadków możliwe że dalej by żyło gdyby nie "wyzwalanie" przez armie czerwoną.

A historia jest coraz bardziej przekłamywana za 10 lat taki jaś powie, że nie było wojny tylko "spór bałtycki" o wyspe wolin

Nie bronię nikogo a patrze obiektywnie.
Zgłoś
Avatar
PawełGM 2012-07-13, 8:50
Mam nadzieję, że obrazek jest głownie skierowany do wierzących, bo tylko ich ciasne umysły nie pojmują tego, że ktoś może być "dobry" bez odgórnie narzuconego systemu moralnego.
Zgłoś
Avatar
Szychu187 2012-07-13, 22:37
Czy tylko ja rozpoznaję z twarzy tych złych?
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-07-21, 1:58
Zgłoś