18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Religia vs ateizm
evoola • 2012-07-12, 15:45
Ostatnio narobiło się sporo zamieszania na temat poglądów religijnych bądź ich braku. Ten oto obrazek świetnie opisuje to co każdy wiedzieć powinien.



pis end low
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-07-12, 16:00 3
Nie qmam tylko czemu Adi jest podpisany "źli" przecież chciał dobrze z żydkami...
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-07-12, 16:01 1
up
Ale po żydkach i cyganach wziąłby się za Polaków, bo też nie byliśmy Aryjczykami krwi czystej...
Zgłoś
Avatar
krzyhhh 2012-07-12, 16:13 6
z adolfa to taki chrześcijanin był, jak z naszego prezydenta omnibus w dziedzinie ortografii.
Zgłoś
Avatar
yntelydzent 2012-07-12, 16:16
Hitler mial szacunek do Polakow,
gdzies, kiedys ukazala sie okladka z gazety, o tym, ze nazisci uwazaja Polakow za inteligentnych.
Jedyna przeszkoda byli żydzi, - i Polacy broniacy żydów.
Ci byli od razu eliminowani.
To samo powinno sie tyczyc obecnych pseudo-Polakow wspierajacych zydowski ŻĄD
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-07-12, 16:23 45
@up
Powiedz jeszcze żę hujtler powiedział na koniec wojny coś o polakach, że to niby najlepszy naród (jakiś taki cytat kiedyś krążył po sieci). Jak to powiedział Einstein "Pisanie jakichś kurwa cytatów z dupy i podpisywanie ich nazwiskami znanych osób, to chujostwo i kurestwo".
hitler miał głęboko w dupie ten kraj, był niespełnionym artystą z kompleksami, w dodatku dawał ostro po kablach. Pod koniec wojny, już nawet nie wiedział co się dzieje, tak bardzo miał przećpany łeb. Jak kurwa można uważać kogoś za inteligentnego, a potem zwyzywać od podludzi, mordować masowo w obozach koncentracyjnych i planować zrobić z niedobitków jakichś niewolników. Rzeczywiście kurwa, jest to przejaw wielkiego szacunku.
Przez tego chuja z pedalskim wąsem, Polska jest w tak chujowym stanie dziś.
Zgłoś
Avatar
yntelydzent 2012-07-12, 16:46 3
Up:
Naucz sie historii Panie Kudłaty a dowiesz sie skąd pochodzi i czym jest eugenika,
hitler jedynie wdrązał plany, które miał podsuwane pod reke przez zydowskich rzezimieszkow.
Przeczytaj sobie- wojna przeciw słabym, a zmienisz zdanie do hitlera.
Zobacz działana NATO, WHO, a zmienisz zdanie do hitlera.
Spójrz w lustro a zobaczysz "pedalska" twarz gorsza od hitlera.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-07-12, 16:56 14
@up
O jejku uraziłem twojego idola?
Wiem co to eugenika, idea sama w sobie ciekawa (chociaż przeważnie jej zwolennikami są ludzie, którzy bardziej nadają się do utylizacji, niż rozpłodu), ale kto niby miałby tych ludzi selekcjonować. Tak więc adolf spełniał plan żydów? Wiem o co chodziło adolfowi, pozbycie się najsłabszych wg jego własnego widzi mi się. Chciał stworzyć świat w którym rządzą silni nadludzie. Oczywiście żydzi albo cyganie w ogóle nie mieli istnieć wg niego, a np polacy mieli być niewolnikami. Rzeczywiście bardzo sensowny pomysł. Nawet stworzył sobie wyimaginowaną rasę (ogólnie wtedy była moda na udowadnianie ewolucji co do ludzi, niezbyt im to wychodziło, dlatego powstało wiele dziwnych teorii). Gdzieś kiedyś nawet przeczytałem wypowiedź, że wg najnowszych badań, słowianie są jeszcze bardziej "aryjscy" niż niemcy.
Zawsze mnie dziwi, gdy ktoś w kraju który przeszedł hitlerowskie piekło jest w stanie bronić takiego zbrodniarza. Gdyby nie adolf i stalin Polska była by może nawet potęgą, a tak to jest to co jest. Tak się zastanawiam czy aby na pewno to ja mam braki z historii.
Zgłoś
Avatar
kamil66 2012-07-12, 16:57 1
@yntelydzent
Wierzysz we wszystko, co przeczytasz?
Zgłoś
Avatar
yntelydzent 2012-07-12, 17:21
up, up.
moze nie docenialem ciebie, ale to nie znaczy, ze dgyby hitler i stalin nie zaatakowal, to byłby spokoj.
zawsze znajdzie sie okupacja ktora dla Polski bedzie niekorzystna, jezeli mamy placic podatki za CO2 na wglad unii europejskiej, jezeli mamy budowac stadiony na jednorazowe euro, jezeli politycy dalej beda dupczyc polakow i kupowac F016 dla swojego niby "wojska". to myslisz, ze bedzie lepiej ? nastapila ewolucja zniewalania, - ale wskazywanie konkret Pan Hitler, be - jest bledem.

Up.
nie, - wierze w to, co da sie zweryfikowac.
Zgłoś
Avatar
pisuar 2012-07-12, 19:59
kurwa zawsze znajdą się malkontenci i pojebane trolle, które będą rozkminiać czy adolf był chrześcijaninem czy nie zamiast skupić się na sensie tej grafiki.
Zgłoś
Avatar
ramiltor 2012-07-12, 20:07 4
z tego wynika że każdy kto ma okulary jest dobry, ale nie każdy kto ma wąsy jest zły
Zgłoś
Avatar
n................e 2012-07-12, 20:09
ale nie ma dobrych arabów
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2012-07-12, 20:13
Ooo tak, Hitler był zajebistym chrześcijaninem. Równie dobrze można było go pod Islam wrzucić
Zgłoś
Avatar
PaczekDNA 2012-07-12, 20:19
Proponuje dopisać:

Nie każdy muzułmanin to terrorysta ale każdy terrorysta to muzułmanin
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie