18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Orbitalasd 2023-06-19, 8:49 12
Ten wyjątek, kiedy przebieganie przez ulicę ratuje ci życie.
Zgłoś
Avatar
John-Flopp 2023-06-19, 9:01 12
Chujowo.. Mógł tego jebanego pedalaża na pasach rozpierdolić to by się nauczył schodzić przed przejściem dla PIESZYCH..
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-06-19, 9:29 62
Typowa pizda. NIE sprawdzi, czy może bezpiecznie wejść, tylko pcha się pod samochód.
I co gorsza - już się rozmnożyła i te tępe geny przekazała dalej...
;>
Zgłoś
Avatar
ziu 2023-06-19, 10:33 16
Dzięki przepisom, że pieszy jest nietykalną księżniczką zauważyłem duży wzrost osób, które po prostu wpierdalają się na przejście na nic nie patrząc i nie zwracając uwagi. Ha tfu!
Zgłoś
Avatar
UrlichUrwich 2023-06-19, 11:12 4
Wiadomo jaki to kraj. Synek zachowuje się zgodnie z wzorcami podejrzanymi u swojego ocja (zanim zabrali go na front albo się zapił).
Zgłoś
Avatar
mCreydon 2023-06-19, 11:28
Ładnego fikołka-zajebała
Zgłoś
Avatar
Flashek 2023-06-19, 11:30 3
co za pizda, naraziła siebie i dzieci, typowa madka
Zgłoś
Avatar
kryptonowa_laska 2023-06-19, 11:56
ziu napisał/a:

Dzięki przepisom, że pieszy jest nietykalną księżniczką zauważyłem duży wzrost osób, które po prostu wpierdalają się na przejście na nic nie patrząc i nie zwracając uwagi. Ha tfu!



Zgadza sie... Chyba czas poszukać ubezpieczenia od cudzego niedojebania mózgowego...
Zgłoś
Avatar
Korcipała 2023-06-19, 12:09 5
Najpierw atak na kierownika, a dopiero później oględziny mamusi jakie to jest piękne.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-06-19, 12:30 5
Rośnie nam prawdziwy Sebix
Zgłoś
Avatar
Gamonn1 2023-06-19, 13:08 2
Przez chwilę pomyślałem o kur...

Ale potem spostrzegłem, że to kacapy i nawet mnie to ucieszyło. Kacapski inkubator miejmy nadzieję dalej nie będzie służył do produkcji nowych orków.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-06-19, 15:13 1
ziu napisał/a:

Dzięki przepisom, że pieszy jest nietykalną księżniczką zauważyłem duży wzrost osób, które po prostu wpierdalają się na przejście na nic nie patrząc i nie zwracając uwagi. Ha tfu!



Nie ma takich przepisów, piesza - w sensie przepisów polskich - wtargnęła na jezdnię (a kierowca ją przejechał, więc też winny). W sensie przepisów kacapskich to... nie ma żadnych przepisów
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2023-06-19, 16:03 1
SkoPio1 napisał/a:

Typowa pizda. NIE sprawdzi, czy może bezpiecznie wejść, tylko pcha się pod samochód.
I co gorsza - już się rozmnożyła i te tępe geny przekazała dalej...
;>



Bez przesady, ona była już pół godziny na tym przejściu jak ją jebnął
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-06-19, 16:47 2
Widać rodzinne strategie na dywersyfikację ryzyka. Dziewczynka biegiem, bo im krócej na jezdni tym bezpieczniej. Babcia powoli, żeby kierowcy mieli szanse ją zauważyć i zareagować. Chłopak puszcza wszystkich przodem a następnie wsiada na rower, bo tamci zatrzymają samochody dla niego. Dobór naturalny jest silny w tej rodzinie. Jest szansa, że w następnym pokoleniu wypracują poprawną strategię
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie