18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:44
🔥 Indie w minutkę - teraz popularne
rom na swoim w Limanowej
kacper108 • 2014-06-06, 18:50
Drodzy Sadole,

w Limanowej pewna rodzina niedomytych doszła do wniosku, że ich chata z gówna jest za mała na to, żeby móc się dalej rozmnażać w celu dalszego pobierana zasiłków, więc postanowili wynająć "profesjonalną" ekipę dziennikarską i udać się do burmistrza miasta, który zesrał się ze strachu na ich widok i dał im mieszkanie całkowicie za free. Kilka miesięcy wcześniej miasto sprytnie próbowało się pozbyć owej rodziny i zaoferowało jej dom(!) jednak nie wszystkie brudasy chciały opuścić swój kurwidołek.

A wystarczyłby kanister benzyny, zapałka i byłoby po problemie... złodziejskie łajno

Zgłoś
Avatar
E................k 2014-06-06, 18:53
Zrobiłem kiedyś coś podobnego i dali mi fajne mieszkanie, tylko trzeba trochę pokombinować
Zgłoś
Avatar
Rafixo 2014-06-06, 19:04 72
Ezoteryk napisał/a:

Zrobiłem kiedyś coś podobnego i dali mi fajne mieszkanie, tylko trzeba trochę pokombinować



Cygan jesteś czy jak?
Zgłoś
Avatar
Kluposz 2014-06-06, 19:05 41
Ezoteryk też jesteś cyganem ?

Jak patrze na te tępe dzidy które chcą im pomóc i ten ten tekst, "jeśli by wam odebrali dzieci, to tak naprawdę rodzina zastępcza dostała by pieniądze, to przecież to mogą wam dać jakieś pieniądze", no śmiech na sali, narobili tego gówna i teraz wielki płacz bo pieniędzy nie ma, niech sobie jeszcze z 5 zrobią.
Zgłoś
Avatar
Bugini 2014-06-06, 19:13 68
Polacy muszą zaciskać pasa żeby pozwolić sobie na dwójkę dzieci a ten z dorywczą pracą rozmnaża się jak królik i jeszcze przed burmistrzem rozsiada się jak panicz z roszczeniami no kurwa co za obłęd
Zgłoś
Avatar
Kickarse 2014-06-06, 19:19 26
Co za bezużyteczne śmieci, oczekują benefitów z samej racji, że istnieją. Wypierdolić ich za drzwi i tyle.
Zgłoś
Avatar
dzarul 2014-06-06, 19:25 34
Te tępe pseudo dzienikarzyny zasługują na ostry masaż twarzy!!! Przecież to jest zdrada Polaków!!!
Zgłoś
Avatar
cochonesq 2014-06-06, 19:50 4
ta czarna to też chyba cyganka
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-06-06, 19:53 8
plugawe złodziejskie kurwy
Zgłoś
Avatar
Płyta_Gnojowa 2014-06-06, 20:16 6
Kurwa co za tandetny poziom dziennikarstwa, no kogo one chcą kurwa oszukać? Gdzie te pizdy żyją? Myślą, że pieniądze rosną na drzewach?
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2014-06-06, 20:46 36
HAHAHAHA- Pan burmistrz rozjebał mi system "programem: rom na swoim" (09:23 [a co, kurwa oni tu mają swojego do chuja psa?!]) oferując tym leniwym łajzom budynek o metrażu 270 metrów kwadratowych, działka 3000(!) metrów kwadratowych, w domu 7 pokoi i te jebane śmierdziele jeszcze kręcą nosem i nie chcą się przenieść! Za ryj i wyjebać jak najdalej za granice naszego pięknego kraju!!

P.S Dom wspomniany przez Pana burmistrza należy zaadoptować na przytulisko dla LUDZI bezdomnych- tych, którzy na prawdę mają trudną sytuację i nie mają się gdzie podziać. Przy tak dużej działce zaradni będą uprawiać tam owoce i warzywa na własny użytek, być może dało by radę postawić tam jakąś szopę dla zwierząt domowych (krowa, kury, kaczki) i automatycznie gospodarstwo staje się samowystarczalne- tylko trzeba chcieć osiągnąć choć tyle, a nie czekać na mannę z nieba jak te zasrane brudasy!
Zgłoś
Avatar
Varyz 2014-06-06, 20:56 5
Dobry materiał - powinno się to promować autorze ale z sadolami jest tak, że jak materiał nie zawiera w sobie jebania brudasów, to na główną pewnie nie wejdzie. A tak to widzisz - komentarze rzucają, piwa Ci nie dadzą i ludzie nie poznają spsobów działania takiego ścierwa
Zgłoś
Avatar
norek911 2014-06-06, 21:15 2
@up dlatego dałem piwo. Swojego wroga trzeba znać!
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2014-06-07, 0:00
Roboty nie ma... ale koszule to ma nówkę wyjebaną... ciekawe skąd..
Zgłoś
Avatar
Tomikchomik1 2014-06-07, 0:04
Biedni ludzie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie