18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
WujaszekStalin 2014-02-08, 0:14
sharqylbj napisał/a:

dorodnykurczak - da się, i to po jednogodzinnym przemyśleniu sprawy, widocznie jesteś ułomny... oni mieli na organizację igrzysk parę lat, kilkadziesiąt tysięcy (kilkaset? kilka milionów?) ludzi i jeszcze więcej hajsu, więc takie maniany jakie tam się wydarzają (albo wydarzały jeszcze przed otwarciem igrzysk) nie mają, kurwa mać, prawa bytu :v



rosja to rosja kurwa mać
Zgłoś
Avatar
ocjokrakow 2014-02-08, 0:35
Putin na prawdę chce sie pozbyć Obwodu Kaliningradzkiego. Straszna tam bieda, nie graniczy z rosją i uwiera gospodarce. Dużo mówiono o oddaniu go Białorusinom. Może coś być na rzeczy... Litwa też rączki zacierała. Dostanie pewnie Polska.. W zamian za? Aż strach pomyśleć.
Zgłoś
Avatar
dorodnykurczak 2014-02-08, 0:37 1
"sharqylb"

posprzątaj w tico kmiocie
Zgłoś
Avatar
Slaydeka 2014-02-08, 0:38
Tusk by chyba kazał się całować po dupie jakby oddali..
Zgłoś
Avatar
doob 2014-02-08, 1:42 1
Niech oddają Grodno, Brześć i Lwów a nie Kaliningrad!!
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-02-08, 5:38 2
doob, i jeszcze Berlin, Moskwę, Kijów, Charków, Smoleńsk, Tallin, Paryż, Turyn, Londyn, Edynburg, Chicago i Johannesburg. Wszak wszędzie tam byli Polacy i nasz wkład był tak wielki, że z automatu te miasta powinny być nasze
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-02-08, 9:59
sharqylbj napisał/a:

dorodnykurczak - da się, i to po jednogodzinnym przemyśleniu sprawy, widocznie jesteś ułomny... oni mieli na organizację igrzysk parę lat, kilkadziesiąt tysięcy (kilkaset? kilka milionów?) ludzi i jeszcze więcej hajsu, więc takie maniany jakie tam się wydarzają (albo wydarzały jeszcze przed otwarciem igrzysk) nie mają, kurwa mać, prawa bytu :v



Chyba cie pojebało że po godzinie myślenia obmyślisz plan na tak masową imprezę jaką są igrzyska.
Dawaj, rozpisz mi tu plan co i jak, kto wie, może zostaniesz organizatorem następnych igrzysk skoro tak zajebiście wszystko potrafisz zaplanować.
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2014-02-08, 10:15
oddała? A kiedy to było nasze? Chyba raczej "dała" jak już ... oddać to Polska może Wrocław Niemcom ...
Zgłoś
Avatar
rahuza 2014-02-08, 10:23 2
@Catacombe
A kto tu kurwa debilu mówi o godzinie myślenia?? Przecież napisał że mieli pare lat na to wszystko , a brązowa woda, podwójne kible i tym podobne to już przesada po całości.
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-02-08, 10:50
rahuza, no nie wiem, kto kurwa mówi o godzinie... Może on sam kurwa.
"da się, i to po jednogodzinnym przemyśleniu sprawy,"
Zgłoś
Avatar
sharqylbj 2014-02-08, 11:42
@catacombe, naucz się czytać ze zrozumieniem jebany dysmózgu, mówiąc o jednej godzinie mówiłem o tej pierdolonej imprezie dla 40 osób KURWA.
@dorodnykurczak tico to się wozi cała twoja rodzina na raz :V
Zgłoś
Avatar
Retsam 2014-02-08, 12:00
co to jest na tym obrazku do ch*ja
Zgłoś
Avatar
specodhec341 2014-02-08, 12:01
@JURI_77 Oddała. upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/19/Prowincje_I_RP.svg/6...
Zgłoś
Avatar
Nizaryta1 2014-02-08, 21:29
Przez chwilkę myślałem że to prawda, bo zdążyłem obejrzeć tylko snowboard dzisiaj.
Zgłoś