18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
bloodwar 2011-06-19, 16:49 17
Ze 100 metrów w nieruchomy cel to każdy wieśniak jest snajperem, prawdziwe schody zaczynają się gdy wchodzisz w te zasięgi w których od momentu strzału do trafienia w cel mija więcej niż jedna sekunda
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2011-06-19, 18:09
ale chujnia ja zawsze jak mam wytrysk to zawsze na oko celuje
Zgłoś
Avatar
c................s 2011-06-19, 18:35 4
W wojsku ściągałem puszkę po piwie z 750m (SWD + PSO-1) . Nie za każdym razem, ale jednak.
Gość jest cienki jak dupa węża.
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2011-06-19, 18:47 5
Strzela tak samo zajebiście jak mówi po angielsku
Zgłoś
Avatar
m................z 2011-06-19, 20:40 2
ma akcent, tak samo jak Ty gdy mowisz po angielsku. Nie wiem czego sie czepiasz, mowi plynnie i widac, ze umie jezyk. nagraj demko jak Ty sie wyslawiasz po angielsku i wrzuc? mmm?

rzeczywiscie, na siedzaco z broni ustawionej na statywie to sztuka strzelic :x
Zgłoś
Avatar
DaaanielSan 2011-06-19, 23:05 6
bloodwar napisał/a:

Ze 100 metrów w nieruchomy cel to każdy wieśniak jest snajperem, prawdziwe schody zaczynają się gdy wchodzisz w te zasięgi w których od momentu strzału do trafienia w cel mija więcej niż jedna sekunda



Widać po Twoim nicku, że masz doświadczenie z Call of Duty. Za dużo w to grasz.
Zgłoś
Avatar
B................o 2011-06-19, 23:22 1
Swoją drogą ciekawe jak rusek gra w COD czy inne tego typu gry, skoro prawie w każdej napierdala się ruskich?
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2011-06-20, 6:50 2
DaaanielSan napisał/a:



Widać po Twoim nicku, że masz doświadczenie z Call of Duty. Za dużo w to grasz.



A co ma mój nick do grania w Call of Duty? Tak się składa, że nigdy w życiu nie grałem w Call of Duty, nigdy w życiu nie trzymałem też w rękach karabinu snajperskiego (i oczywiście nie mam za sobą 3 tur w Afganistanie i nie trafiam z 750 metrów w jednogroszówkę) co nie oznacza, że nie mam oczu i nie potrafię ocenić, że koleś zgrywa kozaka strzelając z minimalnej odległości, na leżąco, z podparciem w nieruchomy cel...
Zgłoś
Avatar
gistlee 2011-06-20, 8:37 10
Nie rozumiem po co komentować jego umiejętności. W tym filmie chodzi o pokazanie tego modelu broni a nie kozaczenie jaki z niego zajebisty snajper. Więc wszyscy spierdalajcie
Zgłoś
Avatar
Dico666 2011-06-20, 10:54
gistlee nie pierdol, 90% filmiku to strzelanie do tarczy i rozwalanie xboxa. Gdyby z takich odległości strzelał na stojąco to bym się pokłonił.
Zgłoś
Avatar
Dziechu 2011-06-20, 11:17 1
Pierdolicie jakbyście mieli jakiekolwiek zajebiście wielkie doświadczenie czy wiedzę... No tutaj jedynie kolega co w wojsku strzelał. Kurwa nagrajcie filmiki jak wy strzelacie nawet tak jak on z ułatwieniami typu siedzenie, blat do podparcia itp. Gwarantuje że 75% nie potrafiłoby poradzić sobie z siłą odrzutu a reszta miałaby problem aby trafić przyzwoicie. Jedyna broń jaką zapewne mieliście w ręku to najtańsze bazarowe repliki ASG(te z allegro oczywiście). A akcent kolesia podobny jest do tego typa z filmu "You don't mess with the Zohan"
Zgłoś
Avatar
bonixes 2011-06-20, 11:30
Jego kanał na yt to "FPS Russia", i tak sie składa że ten koleś ma dostęp do najlepszych broni na świecie i na filmikach tylko je prezentuje.
Zgłoś
Avatar
Krzysiu Ibisz 2011-06-20, 11:35 1
typek trzeźwiutki, za chuj to nie Rosja...
Zgłoś
Avatar
koopa 2011-06-20, 11:39 1
Ja pierdole i nagle każdy jest snajperem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie