18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
Niedzwiedz23 2014-03-16, 18:45 6
Jeszcze troche i będą z czołgów do siebie napierdalać
Zgłoś
Avatar
zerwikaptur 2014-03-16, 19:40 1
no i co w związku z tym ilmikiem -nic nadzwyczajnego takie ćwiczenia maja w każdej antyterorystycznej ekipie czy to u ruskich czy u hamerykańców .Proponuje popatrzeć na izraelski mosad i ich oddziały ,te wariaty to wiedza jakk sie obchodzć z bronią .

nie nie jestem żydem a wręcz icvh nie lubie .
Zgłoś
Avatar
mroczny30 2014-03-16, 20:01
Może mi ktoś wyjaśnić czemu agentowi/operatorowi strzelają przy uchu, a ten ich odpycha i strzela w glebę?
Zgłoś
Avatar
lysout 2014-03-16, 20:05
3:49 - debil by sobie kolano odstrzelił.
Zgłoś
Avatar
Falsum 2014-03-16, 20:32
Unia Europejska powinna być równie tolerancyjna, co Izrael, w kwestii imigrantów.

Co do filmiku, to niczego zaskakującego nie dostrzegłem.
Zgłoś
Avatar
Abram_Rudobrody 2014-03-16, 21:00 145
nie dostaniesz piwa za avatar !
Zgłoś
Avatar
niewazne 2014-03-16, 21:50 9
zerwikaptur napisał/a:

no i co w związku z tym ilmikiem -nic nadzwyczajnego takie ćwiczenia maja w każdej antyterorystycznej ekipie czy to u ruskich czy u hamerykańców .Proponuje popatrzeć na izraelski mosad i ich oddziały ,te wariaty to wiedza jakk sie obchodzć z bronią .


Tak, na pewno na zachodzie posiadającym skomplikowane przepisy bhp i procedury odbywają się ćwiczenia strzeleckie po przyjęciu kul na kamizelkę. Co do mossadu to poproszę rzetelne źródło.
mroczny30 napisał/a:

Może mi ktoś wyjaśnić czemu agentowi/operatorowi strzelają przy uchu, a ten ich odpycha i strzela w glebę?


Dzięki temu operator uczy się działania w stresie, strzał w ziemie jest strzałem ostrzegawczym (strzał w powietrze jest niebezpieczny z powodu możliwości utraty broni na rzecz napastnika).
Zgłoś
Avatar
enio22 2014-03-16, 21:50 11
Za profilowe nie ma piwa ;/
Zgłoś
Avatar
niewazne 2014-03-17, 17:38 1
misq4017 napisał/a:

nie dostaniesz piwa za avatar !


enio22 napisał/a:

Za profilowe nie ma piwa ;/


Kogo to kurwa obchodzi ?
Zgłoś
Avatar
Vesemirr 2014-03-17, 19:06 32
@UP
Mnie, ić stont
Zgłoś
Avatar
Modrzew88 2014-03-17, 19:11
To jest tak zwany stress test i jest przeprowadzany we wszystkich jednostkach na świecie.
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2014-03-17, 19:22
Cytat:

Na temat Specnazu niestety mogę mówić jedynie na podstawie doniesień medialnych. O ich niesamowitym doświadczeniu bojowym i wojennym szlaku wielokrotnie czytałem. Nie kryję, że często te informacje mnie zaskakiwały. Już odpowiadam dlaczego. Całe moje bojowe szkolenie odbywało się z naciskiem na ratowanie życia zakładników. Czy tego samego uczą się rosyjscy antyterroryści? Zacytuję tu wypowiedź jednego z oficerów Specnazu: „Podczas akcji nie bierzemy jeńców, strzelamy tak, by zabić”. Nie znam metod szkolenia się Specnazu, ale na podstawie tej wypowiedzi i wiedzy na temat operacji jakie prowadzą, wyłania się obraz antyterrorystów, którzy są szkoleni z naciskiem na zabijanie przeciwnika, a nie na ratowanie zakładnika. To subtelna różnica i niejeden pewnie zapyta, czy to nie to samo. Nie, to nie to samo. Tu potrzebna jest zmiana mentalna. Obawiam się, że na wschodzie do niej jeszcze nie doszło i wciąż aktualne jest powiedzenie, które usłyszałem w jednym z rosyjskich wojennych filmów „…nas mnogo”.



polska-zbrojna.pl/home/articleshow/11249?t=Bezpieczenstwo-igrzysk-w-re...
Zgłoś
Avatar
GhostRider32 2014-03-17, 19:34
Jebane grubasy :/ Jak ktoś taki może być instruktorem w wojsku?
Zgłoś
Avatar
kucma19 2014-03-17, 19:52 9
gwiazda dawida tak samo zle sie kojarzy jak swastyka czy sierp i mlot.

nie ma piwa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie