18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:42
Dosyć ciekawy filmik pokazujący Rosyjskie specsłużby.


Jestem świadom że niektórzy będą nazywać mnie komuchem przez to że wrzuciłem ten filmik .

Po za tym na filmiku chyba jeszcze VDV czyli piechota powietrznodesantowa czy jakoś tak
Zgłoś
Avatar
Młynarz2033 2013-06-27, 18:10 3
Cytat:

No i chyba GROM nie posiada własnych helikopterów, choć tu nie ma co się dziwić, skoro takich Mi-24 "Hind" Polska ma "aż" 4, a Mi-17 tylko 3 na cały kraj...

Zawszę mogą latać na drzwiach od stodoły
Zgłoś
Avatar
miszczcieniu 2013-06-27, 18:11
poproszę link do utworu
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-06-27, 18:12
komunizmu nie ma od 1991 głąby.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-06-27, 18:15
Mnie najbardziej rozpierdalają u nich te biało-niebieskie podkoszulki

BTW fajnie ten UAZ na alusach wygląda

Mom and Death napisał/a:

komunizmu nie ma od 1991 głąby.



Założysz się?
Zgłoś
Avatar
Młynarz2033 2013-06-27, 18:17 1
Cytat:

poproszę link do utworu

Postskriptum Vlg -belongs to respected - tylko nie wiem czy dokładnie tak się nazywa
Zgłoś
Avatar
miszczcieniu 2013-06-27, 18:21
Młynarz2033, dziękuję
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-06-27, 18:35 2
Cytat:

Założysz się?



O co mam się zakładać, Rosja od dawna jest państwem demokratycznym, owszem z silną rolą prezydenta ale komunizmem tego nazwać nie można. Ale Polakom nie przetłumaczysz, mają na amen wbite do głów że to "czerwone skurwysyny" z sierpem i młotem na czele. Karmisz się tym co ci serwują media. Wiem o czym mówię bo często tam bywam i wiem jak jest, nie ma żadnych ograniczeń wolności, jest konstytucja. Głosujesz na kogo chcesz, możesz założyć partię itp. Panuje kapitalizm - możesz założyć jaki chcesz biznes i nikt ci się w to nie wpierdala. Napisz mi pod jakim względem Polska jest bardziej demokratyczna?
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-06-27, 18:40 1
Mom and Death napisał/a:



O co mam się zakładać, Rosja od dawna jest państwem demokratycznym, owszem z silną rolą prezydenta ale komunizmem tego nazwać nie można. Ale Polakom nie przetłumaczysz, mają na amen wbite do głów że to "czerwone skurwysyny" z sierpem i młotem na czele. Karmisz się tym co ci serwują media. Wiem o czym mówię bo często tam bywam i wiem jak jest, nie ma żadnych ograniczeń wolności, jest konstytucja. Głosujesz na kogo chcesz, możesz założyć partię itp. Panuje kapitalizm - możesz założyć jaki chcesz biznes i nikt ci się w to nie wpierdala. Napisz mi pod jakim względem Polska jest bardziej demokratyczna?



Nie oglądam telewizji.
Jak chcesz mi wmówić że rosja jest demokratycznym krajem to sobie odpuść. Z nazwy może i tak ale skoro na fotelu prezydenta siedzi agent KGB to już widzę tą ich demokracje.
Głosujesz na kogo chcesz? Szkoda ze zawsze wygrywa Putin albo jego kolega
Nie ma ograniczeń wolnosci? A wolność słowa pewnie teżjest co?

BTW Chiny są komunistyczne i Korea północna więc komunizm dalej jest.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-06-27, 18:48 2
@up no i co z tego, że prezydent to były agent kgb, co to ma do rzeczy ? Wcześniej był Jelcyn i Gorbaczow którzy nie byli agentami. Nie mam zamiaru ci nic wmawiać, jak już pisałem Polacy mają zakodowane pewne stereotypy o Rosji których nie da się usunąć, niestety.

BTW. Chodziło mi że komuny nie ma w Rosji a nie na świecie.
Zgłoś
Avatar
Włodzimierz 2013-06-27, 18:58 1
My na fotelu prezydenta i premiera nie mamy żadnych agentów i co? I gówno.
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-06-27, 19:08
@up
Siema Władek!

SZAJBAAA, te kuszulki w prążki nosi piechota Rosyjska desantowa, taki ichni marines
Zgłoś
Avatar
sentyy 2013-06-27, 19:18
mi sie podobało - stawiam piwo ;P
Zgłoś
Avatar
Fisz_ 2013-06-27, 19:22 1
Tak właśnie powinno wyglądać promocyjne wideo zawodowej armii. Kurwa, aż mi ciarki przeszły oglądając to.

A co do samego tematu - ruscy to mogą być skrajne półgłówki i pojeby, ale jedno przyznają wszyscy - z rosyjskimi specsłużbami nikt nigdy nie chciałby mieć do czynienia.

EDIT:

Młynarz2033 napisał/a:

Postskriptum Vlg -belongs to respected - tylko nie wiem czy dokładnie tak się nazywa



Postskriptum v l g - Сталь proszem
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-06-27, 19:25 1
DUST DEVIL napisał/a:

@up
Siema Władek!

SZAJBAAA, te kuszulki w prążki nosi piechota Rosyjska desantowa, taki ichni marines



Przecież ich marynarka wojenna też to nosi. U nich wszyscy to chyba noszą

Mom and Death napisał/a:

@up no i co z tego, że prezydent to były agent kgb, co to ma do rzeczy ? Wcześniej był Jelcyn i Gorbaczow którzy nie byli agentami. Nie mam zamiaru ci nic wmawiać, jak już pisałem Polacy mają zakodowane pewne stereotypy o Rosji których nie da się usunąć, niestety.

BTW. Chodziło mi że komuny nie ma w Rosji a nie na świecie.



No a my podobno żyjemy w wolnym i demokratycznym kraju
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-06-27, 19:33
SZAJBAAA napisał/a:


Przecież ich marynarka wojenna też to nosi. U nich wszyscy to chyba noszą



No cóż, bieda jak skurwysyn to mają co mają

ps: może stąd inspiracja

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie