18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
holbi 2023-01-20, 10:46 1
kryptonowa_laska napisał/a:

Możecie wierzyć lub nie, ale też mam 115 kg (dieta chipsowa) i po prostu bym na tym psie usiadł i go udusił.



Hehee ju mejk maj dej
Zgłoś
Avatar
saves 2023-01-20, 10:59 3
Był tu kiedyś filmik jak goścu złapał kundla i założył mu duszenie. Po kilku sekundach piesek zwiotczał. Nestety, za szybko go puścił i piesio przeżył. W szoku, ale żywy. Gryzionego człowieka jednak puścił.
Zgłoś
Avatar
Adios_0 2023-01-20, 11:09 6
Byl tez taki film gdzie koles wsadzil palec w tylek psu. Pies zmieszal sie i uciekl
Zgłoś
Avatar
Heliar 2023-01-20, 11:12
Psa odjebać, a psiarza na tortury
Zgłoś
Avatar
NosaczPL 2023-01-20, 11:24 3
jebane sierściuchy zaraz obrońcy sabak się zlecą i będą swoje wywody prawić .ale ja mam w domu mój jest taki grzeczny,ułożony i ohy ah jak to mój pies to dobry ptfuuuu !
Zgłoś
Avatar
Jim_Carrey 2023-01-20, 11:26 2
Matka karyna odrazu widac
Zgłoś
Avatar
arcan86 2023-01-20, 11:31 5
Nawet tego kurwa nie oglądam, od razu adrenalina mi skacze. Jak miałem 5 lat, jakiś bezpański pies mnie pogryzł. Rzucił się jebany od razu na twarz. Odgryzł polik, że było mi widać zęby od zewnątrz. Szkoda, że nie było wtedy sadola. Wrzucił bym sweet focie. W sumie teraz też się nadaje mój szpetny ryj.
Zgłoś
Avatar
Virs 2023-01-20, 11:44 1
arcan86 napisał/a:

Nawet tego kurwa nie oglądam, od razu adrenalina mi skacze. Jak miałem 5 lat, jakiś bezpański pies mnie pogryzł. Rzucił się jebany od razu na twarz. Odgryzł polik, że było mi widać zęby od zewnątrz. Szkoda, że nie było wtedy sadola. Wrzucił bym sweet focie. W sumie teraz też się nadaje mój szpetny ryj.



Czekamy na Twój szpetny ryj.
Zgłoś
Avatar
PoliteP 2023-01-20, 11:46 7
Ja pierdole... Matka kurwa tysiąclecia. Posiłować się z psem z córką kurwa jak szmatą latającą, drugie dziecko w piździe, a potem sobie odpuścić w ogóle. Gdyby nie przechodnie to zapewne po minucie machnęłaby ręką i poszła w siną dal... W końcu narucha se następne.
Zgłoś
Avatar
Leatherface 2023-01-20, 11:49
PoliteP napisał/a:

Ja pierdole... Matka kurwa tysiąclecia. Posiłować się z psem z córką kurwa jak szmatą latającą, drugie dziecko w piździe, a potem sobie odpuścić w ogóle. Gdyby nie przechodnie to zapewne po minucie machnęłaby ręką i poszła w siną dal... W końcu narucha se następne.



Nie było tak źle, jakiś ninimalny wysiłek podjęła, a mogła po prostu stać w miejscu i drzeć pizdę.
Zgłoś
Avatar
martika 2023-01-20, 12:03 6
PoliteP napisał/a:

Ja pierdole... Matka kurwa tysiąclecia. Posiłować się z psem z córką kurwa jak szmatą latającą, drugie dziecko w piździe, a potem sobie odpuścić w ogóle. Gdyby nie przechodnie to zapewne po minucie machnęłaby ręką i poszła w siną dal... W końcu narucha se następne.


na początku miała chwilę czasu mogła dzieci posadzić na masce/dachu samochodu który tam stoi
Zgłoś
Avatar
uFo125 2023-01-20, 13:03 2
Pies nie powinien być ubity od razu na oczach wściela powinien być powieszony na płocie i powoli rozcinany i posypywany solą żeby do samego końca wiedział co się z nim dzieje.
Zgłoś
Avatar
Marian_Koniuszko 2023-01-20, 13:23 7
Przecież on się tylko bawić chciał! Nie widzicie tego jaki jest uśmiechnięty i przyjaźnie merda ogonkiem? Winna jest ta matka, która go zaatakowała i się biedny piesio bronił!

Zgłoś
Avatar
pasqd13 2023-01-20, 13:42 1
~LeweOkoSaurona napisał/a:

ytuj
~LeweOkoSaurona • Dzisiaj 9:21



Możecie wierzyc lub nie, ale również mam małego, za to chudego
Zgłoś
Avatar
Adrian92 2023-01-20, 13:45
I jak zawsze pod tego typu filmami wysyp pizd zza klawiatury którzy mówią co by to nie zrobili w takiej sytuacji. Cieszę się, że jest taka strona jak sadol bo w komentarzach zawsze znajdą się eksperci od wszystkiego, bohaterzy teorii i najwięksi lewaccy moralizatorzy którzy już dawno przebili poziom kwejka w tym temacie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie