18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Jako stały bywalec sadola, uznałem że podzielę się z wami moją przygodą, czyli bedzie to materiał własny. Nie ma niestety krwi i trupów, ale może komuś przypasuje forma wyprawy
Latem wsiadłem na rower i objechałem nim dookoła Alp, rysując śladem GPS prawdopodobnie największego penisa na ziemi.
Więcej info o relacji z podróży w linku
LINK DO BOLCA

Zgłoś
Avatar
intermag 2020-01-08, 16:06
Jedni rysują po zeszytach inni w GPS, jak by nie patrzeć bawi
Zgłoś
Avatar
pooul 2020-01-08, 16:19 3
Za kutasa na mapie Europy zawsze piwko
Zgłoś
Avatar
Presty 2020-01-08, 16:29
Przeczytałem wszystko.
Szacuneczek!
Weź mnie ze sobą, co?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-01-08, 16:38
Hahaha benis. Szanuję. Zajebiste.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-01-08, 18:03
Bloblas napisał/a:

Mam pytanko techniczne. Czy po tak długiej jeździe na rowerze nie boli cię pomiędzy jajami a odbytem?



Ja latem jeżdżę na rowerze, mam dwie swoje trasy i mają one 50km. (i staram się nie robić więcej). Jednego razu poniosła mnie "fantazja" i zrobiłem 70km. bez przystanku, zdrętwiał mi wtedy fiut i jaja. Czucie wracało bardzo długo - kilka miesięcy, na początku przyrodzenie jak z drewna. Więc mogę domniemywać że po tylu km. fiut służy już jedynie do szczania, a prostata to pewnie pod nóż.
Ciekawostka: Najwięcej mężczyzn z usuniętym jądrem, lub dwoma jest wśród kolarzy i zawodników MMA.
Zgłoś
Avatar
TheAndyboy888 2020-01-08, 18:23
patitati napisał/a:

...kolaży...



Co kurwa?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-01-08, 18:29
TheAndyboy888 napisał/a:

Co k***a?



Zorientowałem się, mogłeś poczekać kilka sekund - dysmózgia kurwa twoja w te i nazad. Idę się wyhuśtać, jak ten z BMW
Zgłoś
Avatar
t................i 2020-01-08, 18:37
Jakie trzeba miec kompleksy zeby rysowac kutasa na poł europy
Zgłoś
Avatar
chrostek 2020-01-08, 18:41
Myślałem że to Dawid Jańczyk
Zgłoś
Avatar
Jabulko69 2020-01-08, 18:56
Bloblas napisał/a:

Mam pytanko techniczne. Czy po tak długiej jeździe na rowerze nie boli cię pomiędzy jajami a odbytem?



Kolaze najczesciej uzywaja specjalnych gaci z silkinowa wkladka wlasnie w tamtym miejscu aby mniej bolalo po dlugiej jezdzie.
Zgłoś
Avatar
ewaewalska 2020-01-08, 19:46
Bardzo fajny pomysł trasa a juz w szczególności opis, który czyta sie jednym tchem. Zdjęcia pewnie nie oddaja wszystkiego ale są wypasione. Sam troche jezdze rowerem ale po okolicy, zaliczyłem dopiero jeden dwu dniowy wyjazd pod beskid śląski.
W zimowe popołudnie/wieczór czytanie takiego opisu i delektowanie sie widokami ze zdjęć inspiruje do planów podróżniczych na nadchodzący sezon.
Zgłoś
Avatar
bootelka 2020-01-08, 19:55
siwens84 napisał/a:

Cóż za wyczyn ...
Sadolki mają to w piździe , sadole w dupie ..
a ~Velturek w gębie



Żebyś wiedział.

Kolega całkiem fuckable

Zgłoś
Avatar
J................k 2020-01-08, 20:03
Piwa nie daje bo kutas w zwisie
Zgłoś
Avatar
TheAndyboy888 2020-01-08, 20:05
patitati napisał/a:

Zorientowałem się, mogłeś poczekać kilka sekund - dysmózgia kurwa twoja w te i nazad. Idę się wyhuśtać, jak ten z BMW



Sam masz kurwa dysmózgię, skoro kaleczysz ojczysty język ofermo. Wyhuśtaj sobie ten pusty dekiel, może coś pomoże
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-01-08, 20:13
TheAndyboy888 napisał/a:

Sam masz k***a dysmózgię, skoro kaleczysz ojczysty język ofermo. Wyhuśtaj sobie ten pusty dekiel, może coś pomoże



Przecież napisałem że mam dysmózgię, czego nie zrozumiałeś?
Chyba uznałeś, że to zarzut w Twoim kierunku. Przeproś, bo będzie bolało.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie