18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-10, 16:26
Avatar
krylo9222 2017-06-18, 2:10 7
kocham polanda
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2017-06-18, 2:38 37
Zasłyszane na wsi:
"Ja pierdolę, wywrócił się? Jezus Maria!
Zostaw psa, potrzebna karetka"
Zgłoś
Avatar
PawełWspaniały 2017-06-18, 3:31 92
Farbowany idiota nawet nie spojrzał, wystawił tylko witkę i jedzie pan, i kurwa władca szos. Tylko komuś samochód uszkodził. Dla chcących go bronić dodam, że przed skrętem w lewo należy się upewnić czy inny pojazd nie rozpoczął przypadkiem manewru wyprzedzania. Trzecia w nocy, daję głośność w lapku na full i jakiś kundel zaczyna ujadać sto razy głośniej niż oni gadają. No myślałem, że wypierdolę kompa przez okno.
Zgłoś
Avatar
saves 2017-06-18, 7:33 95
Bo rozglądanie się przed skrętem jest dla lamusów.
W miastach rowerzyści jeszcze dodatkowo słuchawki na uszy zakładają. Zagłosuje na każdego, kto uchwali prawo, żeby za to wyjebywać im rowery do pobliskiej rzeki.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-06-18, 10:17 12
Ci zjebani pedalarze robią to notorycznie, nie dość że chuj zamiast zjechać do osi jezdni i dopiero sygnalizować skręt to odjebie taki manewr z prawej strony myśląc, że wystawiona ręka daje nieśmiertelność
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2017-06-18, 10:36 11
Nawet pies się wkurwił jak to zobaczył.
Zgłoś
Avatar
dashadow 2017-06-18, 13:42 47
wkurwia mnie ta rodzinka Januszów, chuja widzą z daleka, najpierw wzywają pogotowie, potem dopiero podjeżdżają zobaczyć czy potrzebne, jak już wszyscy inni podjechali, a jak w końcu podjechał to stanął tak, żeby zablokować przejazd w ogóle. bo debil pedalarz - wielkie wydarzenie w gminie.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-06-18, 13:47 10
Ewidentna wina kierowców samochodów. Nie zauważyli pojazdu uprzywilejowanego i nie przewidzieli, że bez zjechania do osi jezdni i wcześniejszego zasygnalizowania wypierdoli w lewo jak dzik w kartoflisko.
Zgłoś
Avatar
lordindycznik 2017-06-18, 13:49 17
Takich sytuacji jest od groma bo gamonie nie wiedzą jak się skręca na jednośladzie.... u nas niedawno zginął chłopak lat 16, zapierdalał swoim skuterkiem w kasku za 20 zł, niestety trafił na jeszcze większego debila który leciał ponad 160 w zabudowanym, sytuacja jak na filmiku, jeden plus kurwa po tym strasznym wypadku nagle na wsi żaden małolat nie jeździ już na tych jebanych kosiarkach cisza i spokój
Zgłoś
Avatar
C0ld 2017-06-18, 14:36 2
Dlatego jak przejeżdżam obok rowerzysty, to się obawiam, że coś odpierdoli. Raz też tak miałem, wyprzedzam gagatka na drodze, a ten nagle mi na środek drogi zjeżdża, bo dziury czy coś omija, pobocze przyhaczyłem, zatrzymałem się i go zjebałem, to jeszcze miał jakiś problem, że to ja powinienem uważać, nie on. Chcesz se omijać dziurki w drodze, czy cokolwiek, to pierw się upewnij czy możesz, a nie na pałę, to samo z skręcaniem
Zgłoś
Avatar
.Piotrek 2017-06-18, 14:36 10
To nie jest kwestia bycia rowerzystą. To ten sam typ człowieka który wpierdoli się swoim starym tico pod tira "bo przeciez ja tu 30 lat jezdze, w 82' ta droga miała pierwszeństwo".
W ogóle tym dziadkom powinno się ograniczać przestrzęń życiowa - tylko jak w nich wykorzenić jazde 3 wsie dalej bo tam w latach 60 mieli lepsze masło, a jeszcze dwie wsie dalej jeżdzi po mieso bo tam w 72' było lepsze.
Zgłoś
Avatar
sirmlcs 2017-06-18, 14:47 5
A ta kurwa za teksty "gryź go" powinna dostać rowerem w pysk
Zgłoś
Avatar
mazurpl 2017-06-18, 14:49 4
Co za debile w tym samochodzie, kurwa mać.
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2017-06-18, 14:51
saves napisał/a:

Bo rozglądanie się przed skrętem jest dla lamusów.
W miastach rowerzyści jeszcze dodatkowo słuchawki na uszy zakładają. Zagłosuje na każdego, kto uchwali prawo, żeby za to wyjebywać im rowery do pobliskiej rzeki.



Jazda po ulicy w słuchawkach to rzeczywiście głupota, ale po chodnikach i ścieżkach można sobie spokojnie pocinać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie