18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
e................y 2014-01-10, 1:56 21
@wydrunio
a co do twojego prezesa i proeuropejskich kurew...



czyli mówiłeś coś o lemingach, którzy nie wiedzą co się dzieje na świecie?
Zgłoś
Avatar
VanHelsingPL 2014-01-10, 4:43
Jak do kurwy jasnej "kaczor to taki sam złodziej co donaln". Jakim kurwa cudem? Co on do swojego kota kradnie miliony? Na nową ściankę do zdzierania pazurków? Nie ma żony ani dzieci to po chuj miałby kraść. Co za banda niemyślących ludzi...
Zgłoś
Avatar
Werewolv 2014-01-10, 6:20 10
szwagier9 napisał/a:

Prawdopodobnie znowu szanse na zwycięstwo będzie miało tylko PiS i PO. Z dwojga złego, z pełną świadomością i ręką na sercu zagłosuje na PiS.



Właśnie przez takie głupie gadanie i myślenie tytłamy się w tym gównie już 10 lat.
Zgłoś
Avatar
Toski 2014-01-10, 7:07
Cameron dobrze robi. Może te kur*y przestaną wyjeżdżać w końcu.
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2014-01-10, 7:42 2
VanHelsingPL napisał/a:

Jak do kurwy jasnej "kaczor to taki sam złodziej co donaln". Jakim kurwa cudem? Co on do swojego kota kradnie miliony? Na nową ściankę do zdzierania pazurków? Nie ma żony ani dzieci to po chuj miałby kraść. Co za banda niemyślących ludzi...



Ty lepiej już nie myśl tyle.
Zgłoś
Avatar
Sayagin666 2014-01-10, 8:01 1
Obrzucanie sie gównem tylko dlatego, że jestem jest mały a drugi rudy... żałosne. Dlaczego nie spojrzycie na to co sie dzieje, na to co było ? Ciśniecie na Kaczyńskiego ? Zobaczcie jakie mega przekręty na budowach narodowego i innych. Nikt nie powie, że chujnia, każdy zwolennik PO powie, że w PiS też robili przekręty. Zgadza sie. Jesteście fanami PO to napiszcie jak wam się podoba wydłużony wiek emerytalny? lub choćby ACTA. Jak wam się podobają limity wprowadzane nie przez EU ale przez PO ! Niektóre z nich niemaja nic wspólnego z regulacjami EU ! Oddawanie suwerenności z własnej woli... Kaczkyńscy negocjowali i podpisali traktat lizboński - oddanie suwerenności. Patrzcie na ich czyny a nie na wygląd. Dlatego nie bedę głosował na PO/SLD/PSL/PIS
Zgłoś
Avatar
TheZombieAndDPA 2014-01-10, 8:23 1
Ja pierdole XD. Jak można być takim debilem żeby każdą niechęć do pana Jarosława K. podpinać pod "Bycie lemingem".
Zgłoś
Avatar
Mojoo 2014-01-10, 8:44 1
@wydrunio, jeśli ktoś Cię ma za zwierze za granicą, to po chuj tam jedziesz?
ja tam pracowałem trochę i gdybym się spotkał z takim traktowaniem to bym sobie nie pozwolił i spierdolił z powrotem. Jeśli Ty masz jakieś kompleksy, to nie znaczy, żę wszystkich tak traktują.
Zgłoś
Avatar
jacek44 2014-01-10, 8:49 3
wydrunio napisał/a:

Ciśniesz bekę z Kaczyńskiego, a prawda jest taka że jesteś kolejnym z lemingów, który nie wie co się dzieje na świecie. Polacy odpierdalali i odpierdalają nadal z uśmiechem na ustach większość czarnych robót, do których nawet anglik by nie wstał, nie mówiąc o imigrantach z bliskiego wschodu - socjalmanów. I tak nam Cameron podziękował, nam jako narodowi za całą pracę na wyspach. I pięknie widać jak jesteśmy postrzegani za granicą, gorzej niż zwierzęta, za nic nas mają. Na muslimów nic nie mówi, nic im nie zabiera, chociaż w biały dzień zabijają ich wojaków. Ale nasza polityka zagraniczna jest taka a nie inna, lepiej wchodzić w dupę za wszelką cenę, niż się postawić, no bo przecież trzeba być proeuropejską kurwą.



hahahahahahahahahaha. No tak, jak jesteś w anglii i robisz brudną robotę za którą dostajesz pieniądze, to jeszcze kasa się należy twoim dzieciom, które zostały w polsce! Hahahahaha. Nic mnie tak dawno nie rozbawiło!
Zgłoś
Avatar
Blezzer 2014-01-10, 9:15
My w ogóle to powinniśmy się odlać na tych jebanych, leniwych Angoli. Oni zawsze byli mocni tylko w gębie.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2014-01-10, 9:24
@jacek44, to nie był wymysł UK która robiła tak z dobrej woli tylko wynika to z podpisanego przez kraje UE porozumienia.
Zgłoś
Avatar
S4ndal 2014-01-10, 9:42
Ola boga Kaczora obrazaja

Wielkie poruszenie bo kaczke obrazaja. Przeciez to taki sam matol i klamca jak Tusk tylko mniejszy wzrostem i juz nie przy wladzy.Juz ludzie zapomnieli jak PIS kradl jak rzadzil tylko przez dwa lata ?

Juz zapomnieli jak lamali swoje obietnice , albo jak zmieniali ustawy a teraz oskarzaja o to PO ?

I nie , nie jestem za PO ale jak slysze idiotw jak ten na wydrunio to mi sie cisnienie podnosi.

Tak samo moj kuzyn "zaglosuje na PIS bo oni dali zasilek rodzinny a PO go znioslo"
Tyle, ze to PIS go znioslo , ale potem w TV pare razy zwalali to na PO.

I obie partie robia dokladnie to samo wiec skonczcie pierniczyc jaki to on biedny bo go obrazaja. -.-

A co do najgorszych robot to troche dziwne, bo pracuej z ludzmi tutaj ktorzy zajmuja satnowsika pojektantow w biznesie IT i zarabiaja po 60 000 euro na rok. Skoro tyle placa za najgorsza (czarna robote ) to ja chetnie sie jej podejme.
Zgłoś
Avatar
ChomikAdrian 2014-01-10, 9:42 1
Kurwa
Jakim trzeba być idiotą, żeby lansować siebie i swoją partię (PiSlam) ja PRAWICOWĄ a być mega pro-socjalistyczną kurwą ???
Jak tam PiSlamiści, sadole-PiSoPRAWAKI ? Tłumaczcie.
Zgłoś
Avatar
pavul0n 2014-01-10, 10:19
Pierd*lenie o Szopenie, pis skończył rządzenie po 2 latach, co samo w sobie świadczy o "nich" jako o partii politycznej. PO i tak wygra najbliższe wybory i bardzo dobrze, bo się dojeb*liście do tego wieku emerytalnego, a popatrzcie sobie jak to wygląda za granicą.
Zgłoś
Avatar
fondas 2014-01-10, 10:30
hm.... wielcy prawicowcy obrażają się, że bezsensowny socjal zabierają
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie