18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
matikati 2014-01-10, 10:34
Sayagin666 napisał/a:

Obrzucanie sie gównem tylko dlatego, że jestem jest mały a drugi rudy... żałosne. Dlaczego nie spojrzycie na to co sie dzieje, na to co było ? Ciśniecie na Kaczyńskiego ? Zobaczcie jakie mega przekręty na budowach narodowego i innych. Nikt nie powie, że chujnia, każdy zwolennik PO powie, że w PiS też robili przekręty. Zgadza sie. Jesteście fanami PO to napiszcie jak wam się podoba wydłużony wiek emerytalny? lub choćby ACTA. Jak wam się podobają limity wprowadzane nie przez EU ale przez PO ! Niektóre z nich niemaja nic wspólnego z regulacjami EU ! Oddawanie suwerenności z własnej woli... Kaczkyńscy negocjowali i podpisali traktat lizboński - oddanie suwerenności. Patrzcie na ich czyny a nie na wygląd. Dlatego nie bedę głosował na PO/SLD/PSL/PIS



Ziomek nie spinaj się tak bo zaraz "ŚMIECHNĘ".
Zgłoś
Avatar
P................8 2014-01-10, 11:21 1
Taa są w anglii prace,których angole by nie tknęli , co za gówno prawda te leniwe chuje wolą w ogóle nie pracować i zganiać wszystko na brak pracy niż pracować, po co pracować za najniższą krajową jak dostanie tyle samo benefitów siedząc w domu lub waląc browara w pubie... Gdyby teraz wszyscy Polacy wyjechali to by ten kraj upadł od kilkunastu lat opierdalania się te angielskie cioty tak się rozleniwiły,że po prostu nie potrafiliby pójść do pracy i pracować...nienawidzą Polaków bo podwyższyliśmy im poprzeczkę wcześniej pracowali jak za ćwierć osoby a teraz muszą zapierdalać jak za dwie, no dobra może przesadziłem muszą pracować normalnie bo te cioty i tak się nie przemęczają,nie szanuja pracy ani pieniędzy tym bardziej nie szanują ludzi są zakłamanymi,skurwysynami ,którzy kłamią w żywe oczy byleby nic nie robić zupełnie jak nasi politycy. Gdyby Polacy wyjechali wszyscy w jednym momencie to za tydzień cameron by błagał Polaków o powrót i za pracę Polaka płaciliby 10 funtów za godzinę a nie 6.19. Chociaż fakt na moje rozmowę o pracę w mojej firmie było 5 osób, 4 angoli i ja i wybrali mnie do tej roboty a nie angoli bo mimo,że jestem przyjezdny to będzie więcej pożytku ze mnie niż z tych ciamajd. Co raz przychodzi angol do pracy to albo dwie lewe ręce albo leniwy w chuj i rzuca pracę po 2 tygodniach albo go wyrzucają bo jest niedojebany.A pchają się angielskie pizdy do nas do roboty bo prawie 11 funtów na rękę + dodatki zmianowe....

Jakby nie było,za kilka miesięcy spierdalam stąd nie będą mówić o naszych jak na zwierzęta dziwki głupie,trzeba troche kasy zaoszczędzić i speirdalać bo to nie ma co żyć w kraju skurwieli co nas nie szanują
Zgłoś
Avatar
Leworęczny 2014-01-10, 11:39
wydrunio napisał/a:

Ciśniesz bekę z Kaczyńskiego, a prawda jest taka że jesteś kolejnym z lemingów, który nie wie co się dzieje na świecie. Polacy odpierdalali i odpierdalają nadal z uśmiechem na ustach większość czarnych robót, do których nawet anglik by nie wstał, nie mówiąc o imigrantach z bliskiego wschodu - socjalmanów. I tak nam Cameron podziękował, nam jako narodowi za całą pracę na wyspach. I pięknie widać jak jesteśmy postrzegani za granicą, gorzej niż zwierzęta, za nic nas mają. Na muslimów nic nie mówi, nic im nie zabiera, chociaż w biały dzień zabijają ich wojaków. Ale nasza polityka zagraniczna jest taka a nie inna, lepiej wchodzić w dupę za wszelką cenę, niż się postawić, no bo przecież trzeba być proeuropejską kurwą.



A Ty jesteś tak głupi, że myslisz, że telefon od Księcia Jarka cokolwiek zmieni? porponuje poczytac w słowniku definicję słowa POPULIZM. Bo ten mały smród nie robi nic innego jak tańczy na grobie brata w zamian za słupki poparcia, a w międzyczasie zrobi coś takiego jak telefon do Camerona. Swoją drogą ciekawe czy w ogóle wcześniej o kaczynskim słyszał...
Zgłoś
Avatar
rew123321 2014-01-10, 11:55
wydrunio napisał/a:

Ciśniesz bekę z Kaczyńskiego, a prawda jest taka że jesteś kolejnym z lemingów, który nie wie co się dzieje na świecie. Polacy odpierdalali i odpierdalają nadal z uśmiechem na ustach większość czarnych robót, do których nawet anglik by nie wstał, nie mówiąc o imigrantach z bliskiego wschodu - socjalmanów. I tak nam Cameron podziękował, nam jako narodowi za całą pracę na wyspach. I pięknie widać jak jesteśmy postrzegani za granicą, gorzej niż zwierzęta, za nic nas mają. Na muslimów nic nie mówi, nic im nie zabiera, chociaż w biały dzień zabijają ich wojaków. Ale nasza polityka zagraniczna jest taka a nie inna, lepiej wchodzić w dupę za wszelką cenę, niż się postawić, no bo przecież trzeba być proeuropejską kurwą.


prawda jest taka że ten ciul nic nie zrobił żeby poprawić naszą sytuację za granicą więc tak z niego tylko można cisnąć bekę...
Zgłoś
Avatar
KoliaZzz 2014-01-10, 12:03
Się pośmiałem Ale prawda jest taka że źle się dzieje w Polsce i na świecie :<
Zgłoś
Avatar
GrenAcid 2014-01-10, 15:20
@elBiaauawy

Co do obrazka o roznicach to widac wyraznie ze jestes leniwym idiota bo nawet nie przeczytales ani jednej strony z programu czyto PO czy PiSu.....

Co do drugiego to tez widac ze jestes idiota, bo to sie nazywa nawiazywanie przyjazni....lepiej zeby odciagnac Ukraine od ruskich jak sie tylko da i trzymac z nimi sztame niz pozwolic ruskim miec ukraine pod swoimi skrzydlami.....ostatni raz jak sie zbratali myly rzeznie na Wolyniu w `44.

Skoncz pierdolic, zacznij czytac i myslec skonczony idioto.
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-01-10, 17:11
@up a co sie nie zgadza w pierwdzym obrazku? Co do drugiego to jak ktos nasra na chodnik to tez mozna nazwac to performensem. Skoncz miziac prezesa po jajkach i sam zacznij czytac

A co do leniwego idioty , to tak mówię do twojego starego jak mi buty pucuje
Zgłoś
Avatar
T................t 2014-01-10, 18:13
Ostatnio lekarz przepisal mi czopki na bol. Bynajmniiej powodem moich dolegliwosci nie byly zdjecia politykow obrane w zabawne komentarze a kebaby i frytki.

Prosze was skupcie sie na swojej profesji bo inaczej mi to szkodzi.
Zgłoś
Avatar
epilebzj 2014-01-10, 19:59
Można powiedzieć, że Kaczyński to zaledwie w połowie taki polityk jak Kliczko.

PS. Beka z ludzi którzy myślą, że PiS jest partia prawicową
Zgłoś
Avatar
B................o 2014-01-11, 0:46
Nie rozmieniajcię się na drobne... Mam znajomego we Frontexie, który opowiadał mi jak naprawdę wygląda polityka imigracyjna państw UE. Włodarze państw Polaków nie lubią za to, że potrafią się zasymilizować na odpowiednim poziomie, są lubiani przez społeczeństwo a jednocześnie szykanowani nie możemy domagać się swoich praw, bo nie możemy powołać się na rasizm, dyskryminację rasową czy kulturową. Tak jest od wieków, wielu próbowało Nas zniszczyć w zarodku, zniewolić ze strachu przed nami. Nasze pokolenie tego nie zmieni, ale kiedyś role się odwrócą i to My, Polska będziemy potęgą.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2014-01-12, 1:20
wydrunio napisał/a:

Ciśniesz bekę z Kaczyńskiego, a prawda jest taka że jesteś kolejnym z lemingów



No tak, jak nie kochasz Jarka, albo JKMa, to jesteś lemingiem. A to właśnie wy jesteś takimi lemingami. Dzięki PiSowi nastała pierwsza i największa fala wyjazdów za chlebem, bo za ich rządów opłacało się tylko być księdzem.
Zgłoś